Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3041
Було вражаюче!

Атомне місто - Нетішин, дуже схоже на сумнозвісну відселену Прип'ять. Подібна архітектура, принцип забудови, вулиці, педантично підстрижені кущі. Проходячи містом, в голові уявлялася Прип'ять, ті ж  будинки, сонце, діти... Є схожість, і також місто та станція розташовані в мальовничому місці, посеред соснового лісу. Приємне місто, захотілося мені залишитись надовше у ньому.
Цікаво було у тренувальній кімнаті БЩУ (блочний щит управління реактором), якраз застали тренування майбутнього персоналу, що нам дало можливість краще відчути процес побаченого. Дуже відповідальна робота, яка вимагає 100% концетрації уваги та міцних нервів. Ну і знань відповідно. Компенсує те висока зарплата, швидкий вихід на пенсію та різні премії й відпустки. Майбутній працівник БЩУ ретельно відбирається з кращих запропонованих кандидатів на місце. Мусить мати вчений ступінь. Загалом має пройти від 8 років (з початку навчання) до роботи, включно з річним тренуванням в БЩУ.
Гарно було в машинному залі 1 блоку. Звук, розміри, запах - створювали неповторні враження про цього атомного гіганта. На фоні турбогенератора, незвично для наших очей виглядала симпатична працівниця АЕС в оранжевій касці. Увага нашого хлопчачого товариства на мить сфокусувалося на ній, та й спровокувало не дуже пристойні фантазії :)

Загалом приємно було з того як до нас віднеслися та приділили увагу. Поїли, кормили, возили, були в ролі якоїсь важливої делегації. :)
Добрі та приємні люди були, на тому фоні ми собі файно релакснули. Таке тепер нажаль, рідкість.

P.S. Фотки та ще може й відео будуть чуть пізніше. Як писалось вище, були трабли в поїзді, які були розбавлені ГСМ'ом, та грубим порушенням техніки безпеки. Екстримально було, якраз в нашому стилі. ;D

3042
+1,  обов'язково дослідимо!

3043
Якщо то всьо змішати - то вийде БОМБА, у всіх значеннях  ;D
А той абсентик цікавий та унікальний!

3044
Згідно карти, так і є. Все забруднення в цьому регіоні являється плямами різного розміру, від 1кв.м. до 1 кв. кілометра, до прикладу. В тих умовах радіонукліди можуть проникати в організм тільки через органи травлення.

3045
Спорядження / Re: Напої
« : 17.03.2010 01:14:47 »
Курча, а файний коктейль! Правда для мене мене молоко в мінус. Ну не всі лактозу переносять...)))
Молочко можна замінити згущиком, заодно ним і закусити-запити можна склад коктейлю.
Та й ще можливо утворяться шари густини  :)

3046
Супер-модератор, друг та просто хороша людина! Вітаю!!! :)

3047
Звісно ще не проти, навіть двома руками ЗА! І решта з нас, переконаний, теж так вважають.
Якось треба розбавляти нашу чоловічу компанію ;)

3048
Ну і незабуваймо про хитро замасковану ВШ, що біля головного входу хімічного корпусу на пл.Юра. 8 корпус здається.

3049
   Що ж, скажу так, що впровадження таких норм є НЕ зле. Звісно, такі, скажемо європейські норми все таки суперечать з нашою ментальністю. Ну як не попити пивка на свіжому повітрі? А де ж це? А такими місцями в нас і є дитмайданчики та парки. От і ми перші "попалися" на цьому нововеденні.
Результат від такого закону в нас може бути передбачено позитивним. Менше агресії на вулицях, для молодшого алкопокоління менше спокуси випити десь на вулиці, та головне може стати чистіше, пляшки, корки та окурки то основне сміття.
Знову ж таки, повертаючись до нашої ментальності, цей закон - є прекрасним методом для здирництва грошей зі сторони правоохоронців. Ну навіщо складати акт, кудись йти, якщо можна все вирішити на місці та спокійно допивати своє пивце? :)
   Все таки, було б дуже добре знати ці закони, які є є утотожнені до нашої діяльності. Зазделегідь бути готовим до таких випадків.
Менти необізнаністю затримуваного часто користуються. Хоча зачасту самі при тому не виблискують подібними юридичними знаннями, мають на різні випадки завчені фрази та дії, які доведені до рефлекторності. Висловлюються вони як правило різко, з метою зламати позицію затримуваного.
Сьогодні в одного з нас був лом, гільзи,кулі, ліхтарі, балончики газові, бінокль. Перша реакція зі сторони ппс - лом заборонений для носіння в сумці, гільзи - зброя. ;D І телефоном забороняли користуватися, мотивуючи тим що затримані. І ще дозиметр був класифікований як мобільний телефон, теж заборонений був до використання. ;D От такі були казуси сьогодні... :)

Ось фото нашого майна, яке було витягнуте та розкладене на опис.

3050
Що ж, так ніби виходить  ;). Раніше на місці цього будинку, або ж прибудови (важко назвати це), були ковані ворота, з входом на внутрішнє подвір'я, між двома будинками.
Тепер, думаю, ця будівля мала б з'єднуватися з будівлею що з правої сторони, відносно фото.

3051
Красота...Доволі низький рівень води при відлизі. Однозначно треба лізти! Цікаво, яка висота порівняно?

3052
Сьогодні були недалеко цього місця Yserl, Fenriz, :-), та й вирішили разом глянути на цей ліфт. Недалеко від нього замітили металеву кришку, під якою відчувалась пустота. Одразу за парканом була замічена і ВШ. Металевий квадратний люк міг бути колись ВШ, можливо зруйнували з часом, а отвір накрили.
Ліфт стоїть на рівні поверхні землі.

3053
Ось похвалюсь, яке я сьогодні отримав поповнення з Дойчляндії ... :D Вах!

3054
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 13.03.2010 00:59:13 »
Mr. Freeman, part 58
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuYApk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuYApk</a>

3055
Цікавий сайт з великим вибором костюмів та інших девайсів по ГО - http://suura.by.ru/index.htm

3056
Та, фотки найс, дуже характерно! +

3057
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 11.03.2010 23:54:25 »
Сорочка в тц "Метро"

3058
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 22:39:33 »
Я щось завтикав з цією темою. Ще можна підконнектитись до Вас?
Вже нажаль ні. Список учасників затверджений адміністрацією ХАЕС, вище все описано.

3059
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 16:40:16 »
О, зрушилось накінець! Для мене краще було б їхати в п'ятницю-развратніцу.

3060
Обговорення / Re: Личаківська
« : 10.03.2010 22:48:06 »
Цікаво, яка вага того пластмасового люку?