Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3081
Залазили під час сьогоднішньої вилазки в нього.
Назагал, це бомбосховище ідентичне тим що знаходяться в парку Франка (прозвані Дойчляндськими))). Відрізнється лише побіленими стінами. Також були залишки мережі 220V, проведена була система вентиляції, мобуть в радянський період бомбік таким чином мали довести до необхідного стандарту. Приміщення чисті, лавки вздовж стін відсутні, лише де-не-де були дошки. Вентшахти, як не дивно - засипані. Ну і як завжди, попалась нам знахідка у вигляді старої пляшки з-під вина, з досить цікавою назвою. :)

P.S. Дедміту та Пасі по +, за проявленню сміливість посеред людного місця та білого дня  ;D

3082
Залазили під час сьогоднішньої вилазки в нього.
Знаходиться якраз на трамвайній зупинці, під майданчиком дитсадка. Згадка про нього тут
Назагал, це бомбосховище ідентичне тим що знаходяться в парку Франка (прозвані Дойчляндськими))). Відрізнється лише побіленими стінами. Також були залишки мережі 220V, проведена була система вентиляції, мабуть в радянський період бомбік таким чином мали довести до необхідного стандарту. Приміщення чисті, лавки вздовж стін відсутні, лише де-не-де  були дошки. Вентшахти, як не дивно - засипані. Ну і як завжди, попалась нам знахідка у вигляді старої пляшки з-під вина, з досить цікавою назвою. :)

Обговорення

3083
Бомбосховища / Re: Підзамче
« : 27.02.2010 22:53:08 »
Цікаво... Думаю, на завтрашній вилазці глянемо на це місце!

3084
Смітник / Re: Горища Львова
« : 27.02.2010 02:04:04 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))

Цитувати
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Зачот, думаю, з вашою допомогою туди варто завітати! +1

Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)

3086
  добре же Golem почав цю тему:

1)  на мою думку, це таки може стати джерелом прибутку за умов дійсно сильного інвестора;
2)  до пункту №1 додаємо Євро-2012, а то й множимо;
3)  основні витрати --> бюрократія, взятки, природна тупість чиновників, совкові поняття щодо Полтви. Дійсно, коли на вулиці був 1970 рік влада могла боятись партизанів та підземної війни. У сучасній війні основну роль грає ПРО ("а также танки и ковровое бомбометание" - як Goblin казав у першій частині Харрі Плоттера), але аж ніяк не совіцькі шаблони - потрібно їх руйнувати якомога швидше;
4) Але дозвольте нагадати, що Україна не АСАШАЙ, і Львів не Сіетл - але у наших силах хоча б спробувати це змінити, правда?!
5) в місті є багато підприємств, які можуть раптово скинути значний об'єм води в колектор(особливо ТЕЦ, при аварії скиаю воду температурою 110-120°С - а мну йолопу здавалось, що вода температура котрої 1000С при атмосферному тиску стає паров...А навіщо пару в колектор тоді пускати? То як пирдіти в велику трубу - велике ехо і результату жодного! А головне нікому не потрібно - тільки конденсат на стінах. Куди зливає ТЕЦ-2 ми розуміємо, а ТЕЦ-1? Яким шляком воно йде і де впадає?
6) спроби екскурсій були дійсно. Olege запитайте, здається його контора пробувала цим займатись - але так і ніц із цього не вийшло;

Погоджусь цілком з inkognito, особливо з 3, 4 пунктом. Вважаю то і є та основна проблема, котра гальмує розвиток всього у всіх значеннях. Закарбовані стереотипи радянського минулого потрібно руйнувати. Для того треба мати велике бажання та наполегливість, ібо ми молоді, і саме від нас залежить наскільки успішне та цікаве буде наше майбутнє.

3087
Так, саме людський фактор, буде являти собою певні перепони. До питання тре підійти конструктивно, кожен крок лишній раз обдумати. Впершу чергу в поміч прийде дипломатичні якості та ідіотський усміх на обличчях, далі може якась авантюра прийде в голову. ;D В кожному разі планується на меті огляд та дослідження, не більше.
Знайти щось можна, хоча б не радив на то спеціально надіятися. Хоча гіпотетично - в таких місцях цілком. Все що цінне, переконаний, вже давно в тих місцях віднайдене.  ;)

3088
Був сьогодні тут.  Зявилось трохи часу та й Зеля та Стінгер погодились мені показати його, за шо їм зачот. Що ж, об'єкт дійсно вражає! З поміж інших сховищ вирізняється  обладнанням, я б сказав певною "розкішшю" на кшталт бра на стінах, окремих кімнаток (з тими ж бра),покращеним санвузлом та апаратурою. Цікаво вигляди зухвало зрізані алюмінієві умивальники...,зважаючи на їхні розміри та ульравузький отвір для виходу/входу, були так немічно кинуті посеред фільтраційної кімнати.
Коли залазили, Стінгер повідомив про високий рівень води в коридорі, та в той же момент було видумане наше ноу-хау, у вигляді одноразових бахіл, хвірми БОСС. Чорні такі, з золотими написами. Ну й на 2 переходи по доволі затопленому коридорі згодилися... ;D

3089
Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо Полтва, для нас чи гостей міста.
    В свою чергу підвали теж вимагають окремої уваги, особливо в старій частині міста. Ваблять вони своєю красою, склепіннями, підземними переходами між будинками, в яких міститься в різних об'ємах історичний культурно-побутовий прошарок. І теж це в якійсь мірі цікаво  :)
До багатьох ще є вільний доступ, наразі...
Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)

3090
    Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо, Полтва для нас чи гостей міста.
   
Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)
Також, радо вітатимуться Ваші фотографії з цих місць!


Upd: тема про Підвали Львова тут

 

3091
Ще раз підкреслю, що ідея вартісна.  Багато є вже чого запропонованого, тому люди хочуть епатажу, екстріму і ладні за то платити немалі гроші. В теперішній час, креатитвні проекти масово беруть верх над іншими. Тому вважаю - що варто пробувати.
Дозволи та документація, водоканал, безумовно, нелегка задача, як і пошук інвестора та підтримки у місцевій владі. Та й маршрут треба максимально адаптизувати для людей, що в свою чергу вельми нелегко при тій ситуації.
Подібний досвід такого є в Парижі

3092
Цілком підтримую запропоновану тобою концепцію.
Впершу чергу, при даній ситуації,  питання дозволів, права підприємницької діяльності та іншої бюрократичної тяганини стоїть найактуальнішим. Однозначно ідея чудова, головне - переспективна на майбутнє, для нашої діяльності та форуму.  

3093
Найшов в себе от такий зразок "найтоншого будинку" для порівняння.
Фоткав з вікна автобуса, шкода що верх будинку не вліз в кадр.
Будинок незвично високий, знаходиться в Стамбулі.

3094
Приєднуюсь до привітань. Міцного здоров'я та успіхів бажаю!

3095
Офіційний сайт ДСП ЧАЕС - http://www.chnpp.gov.ua/?lng=ua
Сайт про Чорнобильську зону відчуження - http://www.chornobyl.in.ua/ua/index.htm
Сайт присячений воєнному містечку Чорнобиль-2 - http://jjg.com.ua/news.php
Офіційний сайт Чорнобильського центру з проблем ядерної і радіаційної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології - http://www.chornobyl.net/
Ще один сайт про Чорнобильську зону відчуження - http://chornobyl.ru/
Довідничок по атомній енергетиці, зокрема з описом конструкції реактора РБМК-1000 - http://www.wdcb.rssi.ru/mining/sprav/index.html

Ну і звісно - http://pripyat.com/

3096
Цитувати
Моя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся.
Цілком підтримую !
Для такого думав створити тему "Важкі будні". Туди окремим порядком зливати всі наші цікаві алко-трафунки, тощо.

3097
На неділю підходить. +1

3098
Після відвідин очисних, по дорозі назад вирішили трохи "пограти вар'ятів" ;D
Зліплений псевдосніговик та інсталяція з кріслом на колії.
Фото наших вар'яцтв:

3099
Вилазка 21.02.2010.
Вирішили пересилити недільну лінь, та й все ж таки попасти на очисні, як і планували. Були Inkognito, Yserl, Stinger, Venick, Lacerta, Ostik та я. Заходили зі сторони залізничної колії. Похід до місця супроводжувався екстраординарними запахами, що аж дух зводило...Незвично доволі, мабуть особливості сезону. Запах колектора порівняно "пахне"  ;).
Візуально глянувши, рівень води піднявся лише десь на 50 см, не більше. Хоча повноцінної відлиги так і не було, ще й снігу навколо було повно. Добре видно, як основна маса потоку з нечистотами  переливається через бар'єр, а невелика частина попадає на очистку. Гадаю, при сильних потоках, все "шурує" напряму. Залишається ще раз раз перевірити найближчим часом, скажімо, при t +10 та при тій же кількості снігу.
Все ж таки треба підтвердити/спростувати інформацію з уст працівників очисних споруд, що  "заливає все тут навесні".

Обговорення тут.

3100
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 22.02.2010 04:16:02 »
Цитувати
лощина спочатку будувалась ,а потім була засипана і засаджена.
Цікаво..., все ж не можу з цим погодитись.
To vad: Можливо є якісь детальніші факти саме такого варіанту побудови даного об'єкту?