Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3101
Ще фото звідти:

3102
Горище на площі Григоренка 5.
В будинку знаходяться театр "Воскресіння" та авіакаси.
Подудована будівля на початку ХХ століття. Дуже значна по розмірам. Чого вартує довгий коридор, по якому можуть їздити спокійно вантажні авто (правда до поки не проваляться у підвал).
Стінгер взяв ключі в сусіда, та й ми з Інкогніто попрямували на горище. Площа горища відповідно - величезна. Найцікавішими були внутрішні ринви для стоку води з дахівок, раніше ніколи таких небачили. Принцип такий: вода зверху попадає в ринви які під дахівкою, перетинають крученими лініями горище і попадають в побутову внутрішню каналізацію. Ще в будинку був ліфт. Демонтували його десь після війни.  Залишилась від нього лише кімнатка з підйомним механізмом швейцарського виробництва, напів-розібраним правда. Противага виходила на вулицю. Лишилось від неї тільки обертальне колесо. Було кілька цікавих внутрішніх колодязів з скляним верхом. Вікна в нього виходили переважно з туалетів, більшість замуровані. Були не всюди, оскільки вилазка не запланована була, не було відповідного одягу. Все ж, встиг собі там порвати штани. Але побачене того вартувало. 

3103
Були там недавно.  Ця цегляна головна будівля ще стоїсть, решта території активно руйнується, або ж  орендується.
Найцікавіше що побачили, це вантажний ліфт, який веде під землю. Цілком можливо, що там на є значний об'єкт ГО.

3105
   Отже, випала нагода зустріти світанок на Краківському ринку. Зібралися о 6-ій ранку Іннкогніто, Санечка та я.
Коли зайшли на територію ринку, зразу собі подумки порівняли побачену картину з Привокзальним ринком. На відміну від нього, тут була ще "мертва тишина", тільки де-не-де хтось переносив тлумки з товаром. В той час Привокзальний вже "кипить".
Незвично було спостерігати за ринком, як вдень подібний до мурашника.
   Ходили по пустій території аж до 7-мої. Все ж, це було щось не те, не так інтригувало, не бачили тих переповнених прилавків з фруктами, овочами, з квашеними смаколиками, в'яленою рибою, китайською піротехнікою, не видно було кліток з тваринами. Не було тієї характерної риси базару, на яку ми чекали. Просинається там це все значно пізніше. Та і ми ще до того якісь сонні були...
Вирішено -туди варто йти вдень. Але це вже іншим разом. :)

3106
   Отже, випала нагода зустріти світанок на Краківському ринку. Зібралися о 6-ій ранку Іннкогніто, Санечка та я.
Коли зайшли на територію ринку, зразу собі подумки порівняли побачену картину з Привокзальним ринком. На відміну від нього, тут була ще "мертва тишина", тільки де-не-де хтось переносив тлумки з товаром. В той час Привокзальний вже "кипить".
Незвично було спостерігати за ринком, як вдень подібний до мурашника.
   Ходили по пустій території аж до 7-мої. Все ж, це було щось не те, не так інтригувало, не бачили тих переповнениз прилавків з фруктами, овочами, з квашеними смаколиками, в'яленою рибою, китайською піротехнікою, не видно було кліток з тваринами. Не було тієї характерної риси базару, на яку ми чекали. Просинається там це все значно пізіше. Та і ми ще до того якісь сонні були...
Вирішено -туди варто йти вдень. Але це вже іншим разом. :)

Обговорення

3107
Відверто кажучи, ця ідея мега-важка для виконання. Зараз вивільнити річку з-під кам'яних обійм, яку десятиліттями намагались сховати під землю, відокремити природній потік від побутових стоків !? Unreal...

В силу географічних та геологічних та ще інших значень Львова це дуже вартісний проект який може не відбити вкладених в нього коштів. Ще й параліч міста, сморід, та антисанітарія.

Переконаний, що популяризовувати у Львові феномен нашох укоханої підземної річки можна тими ж екскурсіями, цікавими інсталяціями, перформансами. Ось прийшла в голову ідея. Можна скажімо на стометрівці, зробити так, щоб люди без перешкод та неозброєним оком спостерігали за рікою, на невеликій ділянці, (наприклад 5х5 метрів). Виглядало б так: вирізаний отвір до полтви посеред пішохідної частини, накритий товстим броньованим шклом. Всередині можна гарно все підсвітити для антуражу, щоб в вечірню пору можна було б найкраще спостерігати за рікою.
Була б ще одна "родзинка" для Львова.
Думаю, є ще багато способів популяризовувати нашу підземну тру-ріку  ;)

3108
Цитувати
До Роя: А ви в центр часом не заходили? Цікаво чи висить ше шнурок
Ні, були тільки на Скельній. Якось на майбутній вилазці треба скласти маршрут від Стуса до Оперного, глянемо.

3109
Маємо на меті розкопати існуючий вхід в колектор, який засипаний землею та сміттям.
Хотілось б мати на цій ділянці цей портал, було б безпечніше, та й маршрут довшим та цікавішим б став.
Описано тут.

Ваші пропозиції по часу та по реалізації задуманого:

3110
Той що я знаю знаходиться одразу за парапетом пішохідної частини, по праву сторону йде дорога наверх до стадіону

3111
Цей портал на Стуса має знаходитись, навпроти басейну. Треба детально оглянути цю ділянку. Попробую копанути там.

3112
 ;D Та...могли б цілком зустрітись. Чув і ваші голоси. Світла з вашої сторони не було. Я в той час показував знайомим дівчатам той кавалок полтви, що на Скельній. Побачив сліди свіжі в мулі, щось подумав собі що це точно експлорерні сліди, точно не чужі. Ну хтож ще?))
Був б сам тоді, вас б догнав. Така собі "Встрєча на Полтвє" вийшла б ))))))

Від мене жирний плюс за нове досліджене місце +

3113
Як залишусь у Львові на вихідні - тоді лізу. Поки що 50/50, наразі

3114
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 05.03.2010 01:27:43 »
Попільничка на підвіконні, в будівлі на Козельницькій 4

3115
В останній день зими випала нам нагода постріляти з зброї хорошої в тирі. Кавалок народу стріляли з дрібнокаліберного MP-161K
. Решта народу, а саме SANECKA, Stinger та я стріляли з СВДшки.
Вперше стріляв зі цієї зброї. Відчувається наскільки потужня ця гвинтівка, її шум вистрілу та масивність.
Так що, коли накопичується негативна енергія, замість биття груші (наприклад), можна сміло стрільбами по цілях там її вивільняти  ;D
Тир знаходиться на Промисловій 53

P.S. Хто знімав попрошу доповнити світлинами!

3116
Гарний об'єкт.
І як завжди, повний дестрой, але тру об'єкт для фотозйомок!

3117
На рахунок нашифок доцільно на формі використовувати:
- Група, резус (нагрудна нашивка)
- Логотип форуму (праве плече)
- Нікнейм учасника (ліве плече).
Цілком ймовірна ідея. Виготовлення не складає зусиль та й не дорого впринципі. Залишається продумати компонуваня лого на шевроні.

3118
Залазили під час сьогоднішньої вилазки в нього.
Назагал, це бомбосховище ідентичне тим що знаходяться в парку Франка (прозвані Дойчляндськими))). Відрізнється лише побіленими стінами. Також були залишки мережі 220V, проведена була система вентиляції, мобуть в радянський період бомбік таким чином мали довести до необхідного стандарту. Приміщення чисті, лавки вздовж стін відсутні, лише де-не-де були дошки. Вентшахти, як не дивно - засипані. Ну і як завжди, попалась нам знахідка у вигляді старої пляшки з-під вина, з досить цікавою назвою. :)

P.S. Дедміту та Пасі по +, за проявленню сміливість посеред людного місця та білого дня  ;D

3119
Залазили під час сьогоднішньої вилазки в нього.
Знаходиться якраз на трамвайній зупинці, під майданчиком дитсадка. Згадка про нього тут
Назагал, це бомбосховище ідентичне тим що знаходяться в парку Франка (прозвані Дойчляндськими))). Відрізнється лише побіленими стінами. Також були залишки мережі 220V, проведена була система вентиляції, мабуть в радянський період бомбік таким чином мали довести до необхідного стандарту. Приміщення чисті, лавки вздовж стін відсутні, лише де-не-де  були дошки. Вентшахти, як не дивно - засипані. Ну і як завжди, попалась нам знахідка у вигляді старої пляшки з-під вина, з досить цікавою назвою. :)

Обговорення

3120
Бомбосховища / Re: Підзамче
« : 27.02.2010 22:53:08 »
Цікаво... Думаю, на завтрашній вилазці глянемо на це місце!