Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3101
Сніг розтане, обов'язково полазим по тих краях. Є там багато чого цікавого в околицях Лисенка.
Може до того часу ще й колодка на Короленка зігниє та відвалиться. Буде шанс глянути що там. :)

3102
користуйтесь лайфом ;D 35 кидаю на рахунок, 35 отримаю, говорю на халяву, маю 350 метрів інтернету на телефоні))))) і ще 6 гривень на рахунку лишаєтьсі :D
Погоджуюсь, лайф, з його акційним "0" це супер. Все таки відсутність плати за з'єднання це вигідно

3103
Гарно було. Море вражень. Захопили одним наскоком стільки цікавих об'єктів!
Стінгеру +

3104
Так, прогулянка в цей день виявилася вдалою! Так і сталося, любов проявлялася до індастріалу, діггу, сталку.а також до такий речей, я вино, пиво та горілка. І причому все зразу і в великій кількості та в одинь день звісно :). От так от...
А кругла будівля дуже цікава зсередини. Дуже хороший об'єкт для реалізації різних фотозадумів. Чого тільки вартує дах будівлі! Гріх було таку красу не клацнути.  

3105
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 23:52:35 »
Мені підходить одна й друга названа дата.

3106
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 17:31:28 »
Я за однозначно! На рахунок транспорту вважаю, доцільним та найзручнішим буде добирання поїздом. Київський напрямок все таки, безліч поїздів. Зокрема поїзд Львів-Луганськ. Зупинка на станції Кривин, той же Нетішин. Ну і без пересадок звісно.

3107
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 17.02.2010 00:56:43 »
Цікаві стоматологічні манекени з виставки дентал 2007, Львів

3108
Непоганий план, підтримую. І запасний маршрутик цікавий.
Оприділяємося з часом, +1

3109
Так виходить що це результат сучасного СНД-шного машинобудування. Тріснута рама на відносно новому авто.
Оскільки пригода трапилася на Городоцькій, думаю стан дороги ще до того має якесь відношення. :-\

3110
+ від мене

3111
Погоджуюсь зі :-). Так і є. Аналогічну систему можна зустріти й на І.Франка 90.

3112
Стіна ця цегляно-камяна, впринципі є місця де можна перелізти через неї.

3113
Цитувати
Зель, я не про сральники, а про кімнату де ліжка складені, там в стелі труба 100-ка стирчить, і через неі небо видно ззовні, довжина на око десь метра 2,5 - 3
Є така труба, є вона в тій кімнаті де рубильник.

3114
Ще кілька фоток:

3115
   Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу, (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х. Мабуть тоді й останній раз були тут люди, а також вимикачі, крани вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.


P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
Цитувати
Воно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  

3116
Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х., мабуть тоді й останній раз були тут люди. Вимикачі, крани також вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, хоча спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.
Обговорюємо тут

P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
Цитувати
Воно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  :-\

3117
Цікаво, як в нас на рахунок сильного бокового вітру? Ось зразки посадки літаків при боковому вітрі: тут і тут. Побачити б вживу...

3118
Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)

3119
Однозначно йдемо, нехай може й без драбини, але з наполегливістю та хорошим настроєм ! :) А мотузочка таки згодиться.

3120
Бомбосхвовище на Городоцькій 76, маг. "Адідас". Будинок - класична "сталінка", 50-х років забудови. В подвір'ї будинку знаходиться спортивний майданчик на підвищенні, також там і замічена ВШ. Імовірно, вхід туди з підвалів будинку.