Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3121
Смітник / Re: Горища Львова
« : 27.02.2010 02:04:04 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))

Цитувати
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Зачот, думаю, з вашою допомогою туди варто завітати! +1

Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)

3123
Так, саме людський фактор, буде являти собою певні перепони. До питання тре підійти конструктивно, кожен крок лишній раз обдумати. Впершу чергу в поміч прийде дипломатичні якості та ідіотський усміх на обличчях, далі може якась авантюра прийде в голову. ;D В кожному разі планується на меті огляд та дослідження, не більше.
Знайти щось можна, хоча б не радив на то спеціально надіятися. Хоча гіпотетично - в таких місцях цілком. Все що цінне, переконаний, вже давно в тих місцях віднайдене.  ;)

3124
Був сьогодні тут.  Зявилось трохи часу та й Зеля та Стінгер погодились мені показати його, за шо їм зачот. Що ж, об'єкт дійсно вражає! З поміж інших сховищ вирізняється  обладнанням, я б сказав певною "розкішшю" на кшталт бра на стінах, окремих кімнаток (з тими ж бра),покращеним санвузлом та апаратурою. Цікаво вигляди зухвало зрізані алюмінієві умивальники...,зважаючи на їхні розміри та ульравузький отвір для виходу/входу, були так немічно кинуті посеред фільтраційної кімнати.
Коли залазили, Стінгер повідомив про високий рівень води в коридорі, та в той же момент було видумане наше ноу-хау, у вигляді одноразових бахіл, хвірми БОСС. Чорні такі, з золотими написами. Ну й на 2 переходи по доволі затопленому коридорі згодилися... ;D

3125
Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо Полтва, для нас чи гостей міста.
    В свою чергу підвали теж вимагають окремої уваги, особливо в старій частині міста. Ваблять вони своєю красою, склепіннями, підземними переходами між будинками, в яких міститься в різних об'ємах історичний культурно-побутовий прошарок. І теж це в якійсь мірі цікаво  :)
До багатьох ще є вільний доступ, наразі...
Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)

3126
    Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо, Полтва для нас чи гостей міста.
   
Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)
Також, радо вітатимуться Ваші фотографії з цих місць!


Upd: тема про Підвали Львова тут

 

3127
Найшов в себе от такий зразок "найтоншого будинку" для порівняння.
Фоткав з вікна автобуса, шкода що верх будинку не вліз в кадр.
Будинок незвично високий, знаходиться в Стамбулі.

3128
Приєднуюсь до привітань. Міцного здоров'я та успіхів бажаю!

3129
Офіційний сайт ДСП ЧАЕС - http://www.chnpp.gov.ua/?lng=ua
Сайт про Чорнобильську зону відчуження - http://www.chornobyl.in.ua/ua/index.htm
Сайт присячений воєнному містечку Чорнобиль-2 - http://jjg.com.ua/news.php
Офіційний сайт Чорнобильського центру з проблем ядерної і радіаційної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології - http://www.chornobyl.net/
Ще один сайт про Чорнобильську зону відчуження - http://chornobyl.ru/
Довідничок по атомній енергетиці, зокрема з описом конструкції реактора РБМК-1000 - http://www.wdcb.rssi.ru/mining/sprav/index.html

Ну і звісно - http://pripyat.com/

3130
Цитувати
Моя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся.
Цілком підтримую !
Для такого думав створити тему "Важкі будні". Туди окремим порядком зливати всі наші цікаві алко-трафунки, тощо.

3131
На неділю підходить. +1

3132
Після відвідин очисних, по дорозі назад вирішили трохи "пограти вар'ятів" ;D
Зліплений псевдосніговик та інсталяція з кріслом на колії.
Фото наших вар'яцтв:

3133
Вилазка 21.02.2010.
Вирішили пересилити недільну лінь, та й все ж таки попасти на очисні, як і планували. Були Inkognito, Yserl, Stinger, Venick, Lacerta, Ostik та я. Заходили зі сторони залізничної колії. Похід до місця супроводжувався екстраординарними запахами, що аж дух зводило...Незвично доволі, мабуть особливості сезону. Запах колектора порівняно "пахне"  ;).
Візуально глянувши, рівень води піднявся лише десь на 50 см, не більше. Хоча повноцінної відлиги так і не було, ще й снігу навколо було повно. Добре видно, як основна маса потоку з нечистотами  переливається через бар'єр, а невелика частина попадає на очистку. Гадаю, при сильних потоках, все "шурує" напряму. Залишається ще раз раз перевірити найближчим часом, скажімо, при t +10 та при тій же кількості снігу.
Все ж таки треба підтвердити/спростувати інформацію з уст працівників очисних споруд, що  "заливає все тут навесні".

Обговорення тут.

3134
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 22.02.2010 04:16:02 »
Цитувати
лощина спочатку будувалась ,а потім була засипана і засаджена.
Цікаво..., все ж не можу з цим погодитись.
To vad: Можливо є якісь детальніші факти саме такого варіанту побудови даного об'єкту?

3135
МОбіЛІзаЦІЯ ! Свіжоздумана ідея! Похід на очисні сьогодні, зустріч 13:30, кінопалац "Коперник". Наразі мені, Inkognito та Stinger'у вдалось перебороти ранкову недільну лінь. Хто ще? :)

3136
У звязку з різними обставинами (у тому числі погодними) вилазка переноситься на 27, або 28 лютого.

3137
Сніг розтане, обов'язково полазим по тих краях. Є там багато чого цікавого в околицях Лисенка.
Може до того часу ще й колодка на Короленка зігниє та відвалиться. Буде шанс глянути що там. :)

3138
користуйтесь лайфом ;D 35 кидаю на рахунок, 35 отримаю, говорю на халяву, маю 350 метрів інтернету на телефоні))))) і ще 6 гривень на рахунку лишаєтьсі :D
Погоджуюсь, лайф, з його акційним "0" це супер. Все таки відсутність плати за з'єднання це вигідно

3139
Гарно було. Море вражень. Захопили одним наскоком стільки цікавих об'єктів!
Стінгеру +

3140
Так, прогулянка в цей день виявилася вдалою! Так і сталося, любов проявлялася до індастріалу, діггу, сталку.а також до такий речей, я вино, пиво та горілка. І причому все зразу і в великій кількості та в одинь день звісно :). От так от...
А кругла будівля дуже цікава зсередини. Дуже хороший об'єкт для реалізації різних фотозадумів. Чого тільки вартує дах будівлі! Гріх було таку красу не клацнути.