Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3121
Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х., мабуть тоді й останній раз були тут люди. Вимикачі, крани також вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, хоча спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.
Обговорюємо тут

P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
Цитувати
Воно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  :-\

3122
Цікаво, як в нас на рахунок сильного бокового вітру? Ось зразки посадки літаків при боковому вітрі: тут і тут. Побачити б вживу...

3123
Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)

3124
Однозначно йдемо, нехай може й без драбини, але з наполегливістю та хорошим настроєм ! :) А мотузочка таки згодиться.

3125
Бомбосхвовище на Городоцькій 76, маг. "Адідас". Будинок - класична "сталінка", 50-х років забудови. В подвір'ї будинку знаходиться спортивний майданчик на підвищенні, також там і замічена ВШ. Імовірно, вхід туди з підвалів будинку.

3126
Класичний американець :) Цікаво, що за модель того Форда, часом не Таурус?

3127
От і маємо ще одне обслідуване бомбосховище!
Зібрались на вилазку сьогодні так спонтанно, проте організованo. Багацько ж нас було...Zelja, Stinger, Deadmeat, SANECKA, Ostik, Fenriz, :-), і йа.
Гуртом вирушили до подвіря, та й по черзі влазили в ВШ. Як і здогадувався, з вентшахти веде десь 15-ти метровий тунель до підвалів будинку, квадратний по формі, висотою десь 1 метр. Аналогічно як на Чернігівській. Проте все було відкрито, ніяких замурований герм.
Отже, пройшовши доволі незручний тунельчик, (вірніше пролізши), попадаємо в кімнатку, в якій класичний квадратний гермоотвір. Відкриваємо, і вуаля - ось воно! Перше що відчуваємо - то легкий каналізаційний запашок, видно колись тут були проблеми з стічними водами. Деякі каналізаційні стояки та труби хаотично розташовані в кімнатках. Зараз все полатане. Загалом це звичайний підвал, який в радянський період був перетворений під бомбосховище. В бомбіку присутня електрика, є вода, а також один цілий унітаз :) Розкидані де не де автозапчастини. Також присутні певні побутові речі. Вразили щурячі нори  у великій кількості, і ще також дуже цікавий промисловий дзвінок, котрий закріплений на стіні. На випадок тривоги мабуть...яка, сподіваюсь так і ніколи не настане...  ;)

3128
Всяке-Різне / Re: Патрон
« : 10.02.2010 21:54:16 »
Колись була в мене така, і також з вернісажу. Ще також цікаві люльки з того ж металу продавались донедавна там.

3129
Зустріч о 19:00, головний вхід костелу Ельжбєти. Всім підходить?

3130
Орієнтовно година десь  6 - 7

3131
Плануємо влізти в бомбік через ВШ сьогодні ввечері, 10.02.2010. Наразі мають бажання лізти Deadmeat та я.

3132
Мені імпонує більше ділянка біля ХАЕС; відносно непоганий доїзд - поїздом зі Львова до станції Кривин (орієнтовно 4 год. в дорозі).
З Кривина до Нетішина та до тих місць рукою подати.

3133
Знаходиться у дворі будинку. Вентшахта знаходиться посередині двору. По розповідям мого друга, який там колись проживав, ще дітиськом туди лазив, розказував про значне приміщення, гермодвері. Вхід у нього був з підвалу будинку. Недавно вирішив заглянути, двері в вш були привідкриті. Думаю, варто найближчим часом глянути шо там, але так дескретно, все ж на виду у мешканців.

3134
Цитувати
Ше найшов таку корисну штуку.
Штука дійсно класна, але ще краща її ціна.

3135
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 09.02.2010 23:36:16 »
Ось такий злегка модифікований бронетранспортер сфотках на днях. На борті прикріплений банер, який рекламує стрілецький тир десь на промисловій. :)

3136
Гарна знахідка, лови +

3137
А чому б і ні? А хто коли небудь так по драбині на вулиці ломився в будинок? ;D Треба й так спробувати! Хохма буде... ;D

3138
Плани / Re: Полтва перший раз
« : 09.02.2010 19:03:46 »
Цитувати
Заодно і фотки замутити на штативчику правда дядько Roy
Та...та...то на нас чекає... :)

3139
Не ускладнюйте собі цим і так нелегкий похід. От дядько Deadmeat пройшов дану ділянку пішки, і все гут. Краще перед походом покращити свою фізпідготовку, побігати крос, тощо. Витривалість організму підняти, повірте, це важливо в таких умовах.

3140
Непогано придумано, щодо в'язаної драбини, з крюками на кінцях. Ідейка згодиться.