Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3161
В неіснуючому музеї ПрикВО ми так і не могли зустрітись зі сторожем та власне, з другим страшним псом, який в кінцевому результаті декого заблокував всередині будівлі)). Перший (малий) пес з рук Inkognito отримав порцію котячої консерви, тому забув за свій обовязок охороняти. Площа будинку доволі значна, безліч коридорів та розгалужень, присутня також ліфтова шахта. Для будівлі, дощ , вітер та мороз ще не зробили великої руйнівної справи поки що. Мабуть тому і охороняється, ще від однієї руйнівної сили, а саме, від рук людських.

Тунель на Франка 50 цікавий та унікальний по своєму тим, що рідкісний саме у Львові. Адже у нашому місті безліч будинків, де наприклад рівень поверхні грунту може бути на рівні 1, а той 2 поверху, як є в даному випадку. Не було б його - сирість, намокання, плісінь у помешканні гарантовані.
Швидше за все будинок побудований за часів Австро-Угорщини, маркується як пів-люкс, побудований на совість, для заможних людей.

Пару фото від мене:

3162
Однозначно підтримую, це крок вперед

3163
Попробуй чекнути на "Іскрі", шо на Зубрівській. Там де лахи, секонд хенд спродують. Колись там бачив аксесуари до лиж

3164
ТУ3 дійсно унікальний! Шкода тільки, що гілка надто коротка...
Памятаю, як колись у 1999 році, катався в ньому. Після відправлення зі станції "Паркова" всі вагони зійшли з рейок, швидкість була десь 10 км/год, склад потягу доволі нахилився в сторону...Почалася паніка, вагони закриті, діти які там працювали розгубилися. Була ймовірність того, що потяг перекинеться. Через деякий час, допомогли старші всім мобілізуватися, та визволити дітей з вагонів.

3165
Головне бути в старому одязі, не вимазатись не вийде :)

3166
Мені підходить

3167
Є бажання в неділю 24 січня дослідити цей тунель в цьому будинку. Описаний він тут. Наразі мають бажання йти Inkognito, Stinger та я.
Лізти краще туди десь срання.

3168
Хто пам'ятає - були ще такі "компютери"  ;D  "Фелікс"

3169
Люблю слухати, особливо коли працюю, це радіо. Електронна музика в асортименті.

P.S. I'd like Progressive and Trance

Діліться своїми уподобаннями !

3170
Купив би рядянський "ЕОМ" комп, би значно дорожче, звісно дивлячись на саму структуру компа.
Колись  був здивовоний, хто насправді був розробником тетріса  

3171
Та, фотки від Venicka доволі драматичні. :)

3172
дякую за інфу :) я так і думав що це ЛОРТА-чи то мені хтось сказав чи то я знав  але тепер знаю точно що це ЛОРТА :).Але де ще можна таке нарити в робочому стані і щоб були касети інструкції і напишу по-російськи устройство сопряжения(не знаю як по-українськи буде?)
Можеш глянути в магазині "Комора", який знаходиться на вул.Староєврейській. Там частенько такі подібні раритети бувають

3173
В який час хочете туди лізти?

3174
Ще пару фоток:

3175
Гарно погуляли, файне свято, моцна пянка...
Порвана куртка, знищений фотоапарат тому яскраве підтвердження! ;D Але ті збитки не затмярять тих позитивних емоцій що були на святі!

3177
ще фото:

3178
Та, приємні враження від побаченого в депо. Особливо закарбувалася в памяті  чистота ремонтних цехів, приміщень, інструменти, які педантично розкладені по місцях, все підписано та акуратно, без бруду. Гарно в тому місці видніється відголос радянського минулого, яке позначається на плакатах, афішах мальованих пензлем, різним попередженням по охороні праці, доволі примітивним за змістом. Все це так приємно, ностальгічно сприймається; характерні залізничні елементи, запах солярки, мовчазні локомотиви.
Думаю буде ще така можливість туди попасти, завдяки Venick'у.
Дякую Venick'у за таку цікаву спонтанну екскурсію!

Ось ще трохи моїх фоток з вилазки:

3179
Смітник / Re: Автобусний Завод
« : 18.01.2010 15:54:54 »
Великий +,  класний звіт!

3180
Буде Рой+ Горілка ;D