Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3181
Та вентшахта характерна до бомбіків-сховищ, які закріплені за залізницею.

3182
Дехто з нас там був.  Мабуть це район Підзамче, Високий Замок, вул. Замкова. Ніхто не заходив в середину, тому що вважали що це звичайний погріб, біля того ж покинутого будинку.
Так що це?

3183
Доречі, обіцяють зниження температури, що нам в плюс, якщо ми будемо на чистому повітрі (Цитадель, Винники, тощо). Не буде болота під ногами і неприємної сирості.
Якщо ж кабак, то краще Домса не бачу, підходить по всьому, але через матеріальний фактор, як сказав Inkognito не всім то підійде.
Дату краще вибрати 16-17. 18 січня - всі сім'ї в колі, якось не пасує тим нехтувати.
Найближчим часом треба гуртом прийняти рішення, де ж будемо...?

Колеги, бракне нам файного такого місця в андерграунді, мусимо віднайти його та дослідити. Де ж ці, знамениті Львівські підземелля? ;D

3184
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 10.01.2010 02:04:11 »
На американську тематику:

3185
В селищі Гульськ завмер час. Ностальгічно так вивіска виглядає :)

3186
Вилазка суперова була. Обєкт розташований у дуже мальовничому місці, природа супер, уявляю як там літом чудово. Підземні споруди вразили мене своїм розміром, і ше вразили тим як місцеві то все підчистили, з металевих деталей залишені хіба що драбина, і то тільки по моєму одна. Всередині все в міру чисто, сухо, браку повітря не відчувалося. Радували око кажани, які там були в великій кількості. Були мумії собак, зайців, мабуть тварини впали свого часу в отвір ну і не могли вже вибратися. Так зрозумів, що деякі відрізки споруди  були видовбані в гранітній породі. Дізнався від деяких людей з тих країв, що в тому районі є ще такого роду автономний підземний бункер, маю надію, що там шось краще збережене буде.
Особливо мені сподобались місцеві, колоритні люди, стояли навколо вогнища та пили горівку з горла. Ну і ми теж не гірші, пили з ними коняк, правда повитягували свої наїдки перед тим.
Дякую Марічці, Сашку за чудову компанію!+

Шкода що знимок кращих не вийшло, забув штатив.  

3187
Коли піднімали кришку, не привернули на це увагу. Єдине що характерно то бетоновані сходи в низ.

3188
Можливо і вхід в колектор, але не було характерного запаху, та й вологості.

3189
Потік Софіївка (притока Полтви), тече між вулицею П. Мирнорго й Карманського (Мічуріна), фото 1960 року.
Взято з газети "Галицька брама" 2001р.,(11-12), автор статті Андрій Дорош, фото Юліана Дороша, випуск  повністю присвячений Софіївці.

3190
Плани / Re: Їдем фоткати КАЛ-уш
« : 08.01.2010 13:22:55 »
Та, я б не відмовися від поїздки. :)

3191
Знаходиться на території Парфюмерної фабрики (бічна вул. Шевченка), посеред двору. Звісно фабрика не володіє усіма приміщеннями, більшість орендарі.
Люк накритий прямокутним листом заліза. Поміж того змуровку видно сходи вниз. Бачили той вхід якщо не помиляюсь Inkognito, Zelja, Romchiсk, Stinger. Є проблемка в тому шматку змурованої цегли, яку прийдеться витягувати звідти, або спускати вниз. Проблема №2 це сторожі, хоча вони працюють позміннно, при обставинах, вартує домовлятися, бо їхнє цинкування, наскільки мені відомо, доволі прискіпливе.
Основні приміщення фабрики збудовані по моєму ще за бабці Польщі, так що думаю розвідати буде цікаво.
Причина має бути якась в тому, чому ж туди кинули цей підмурівок цегли.  

3192
О, молодці файно злазили, незважаючи шо всі "при святі".+
На рахунок того тунелю,  був я там, лазив по ньому. Він  веде вздовж капітальної стіни будинку в сторону до 4 школи. Всередині, в стелі є ще отвори, туди не лазив. Якщо перелізти через паркан, ліворчув від стіни будинку є дзюра в землі, викулупана ж мною давніше, глибина там десь була зо 2-3 метри метри. Так виходить що є ніби там ще якісь розгалужені приміщення. Обовязково мусимо туди навідатися, там має бути щось цікаве.

3193
Непоганий варіант Цитадель, Винники, + до того ще можна Кортумову Гору з її околицями.
Кабачок теж варіант, чисто та сухо, але то вже залежить від наших фінансів.


3194
Наскільки мені відомо, ця вагома дата припадає десь на 17 січня.
Потребуються думки користувачів з приводу організації свята-пянки, а саме; місце проведення, час, питання питва, їдла, розваг та решта.
Ваші пропозиції:

3195
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 06.01.2010 05:11:33 »
Походження "білого тигра"  ;D

3196
Сьогодні пощастило стати власником ось такого антикваріату. Щось є в тому ліхтарі таке, що аж в руках його приємно тримати :)
Попробую дати можливість йому світити

3197
Ну і від мене лови вітання! Успіхів в праці, моцного кохання і ше моцнішого здоров'я!

3198
Класна колекція! Мабуть мало хто може такою похвалитися. Може в моєї бабці в барі і стоїть багато різноманітних пляшок, але "Столичную" там вже точно не побачиш :) Сам колись колекціонував різні монети, але потім то діло покинув, зараз десь лежать...
Страшно мене то зацікавило, то шо лежить в барі в твоєї бабці. Якщо є така можливість, могли б обмінятись. Старі зразки для мене особливо цінні

3199
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 29.12.2009 18:57:07 »
 :)

3200
Тема спешл для тих, хто щось колекціонує, від цеголок до монеток, а може й чогось більшого або меншого.
В кожному разі пропонується тут викладати свої зразки для пошуку однодумців в тій справі, обміну, тощо.
Ось зразки моєї колекції, збираю алкоголь в пляшках від 10 до 100 мл.