Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3181
Тут звіт та фото

3182
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 07.02.2010 20:56:52 »
Що ж, зібралося на місці зустрічі десь чоловік 12-13 приблизно. Були і нові дописувачі, мали нагоду познайомитись. Зразу ж вирушили до входу, частина залишилася внизу, коло ліфта, решту народу, піднялися наверх, до зовнішнього входу в шахту ліфта. Почали міряти висоту шахти:Stinger нарихтував мотузку, спустив її. Витягнули, порахували - висота 30 метрів, + до того врахуємо глибину з місця де ми стояли до поверхні землі, десь зо 5 метрів. Отримали 35 метрів заглиблення.
Шкода, невдалось зафіксувати на фото процес міряння, просвітити глибину шахти, причина тому - відстутність підлоги в ліфті, лише 2 гнилі металеві перекладини.
Після того підійшли до дверей, які мали на меті сьогодні теж відкрити (де мають бути тягові мотори ліфта, та ще якесь обладнання). Пилка, домкрат це все виявилося непотрібним, двері надійно присипані землею, та приварені в одному місці. З дверей добряче тягнуло повітрям, тобто приміщення десь вентилюється там. Мені вдалося ломом ковирнути дирку в дверях, що дало змогу Зелі через неї сфоткати частково, що там всередині. Маємо ще один маленький секрет Лощини, треба в найближчому часі ним зайнятись.
Потому, спустилися в Лощину, провели екскурсію по решті приміщень тим хто ще не бачив,та досхочу пофоткались . Zelja, SANECKA все фіксували. Наразі трохи моїх фоток:

3183
Гарні фото, + від мене.
Ті ЛіАЗи що на останній фотці ще досі їздять у Новоград-Волинську, коробка пів-автомат. Мають хорошу плавність ходу. З особливістю своєї підвіски мають здатність перевертатися.  ;D

3184
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 07.02.2010 00:06:21 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IVZAjRNpN5A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IVZAjRNpN5A</a>

3185
Гумор / Re: eXplorer's-ДАІ
« : 06.02.2010 23:48:29 »
Та.вигнались ми тоді кльово!!! І народу весело було, і водіям і нам. ;D

3186
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 06.02.2010 23:25:21 »
 :)

3187
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 06.02.2010 22:39:36 »
Ось спробував демотивацію на рідну тематику  :)

3188
Студентський, паспорт - нехай буде.
 А ліхтарик мусиш мати - він навіть важливіший від тих лєгітемацій :)
Накрайняк, позичемо тобі.

3189
емм, а новачків берете? давно хотів там побувати, а тут стільки народу йде...
Що з собою мати? там документи, одяг норм брати? чи на "дуже брудно" розраховувати?
Чого ж не берем? Берем! Маєш бажання - підходь, одяги бери такий щоб не шкода випадково порвати, а то хто зна, що завтра втворимо...:)
Ліхтарик - обовязково

3190
Ще знимки до теми:

3191
Отже, пропозиція Inkognito зреалізувалася, а саме, застати привокзальний базарчик вдосвіта, як все розладовується, м'ясце рубається, продукти розкладаються по прилавкам та яткам. І то все пофотографувати.
Зустрівся о 6:45 з Inkognito та Stinger'ом та почимчикували в напрямок базару. По дорозі так нам думалося, "а чи не зарано йдемо, ніч стоїть надворі, і люду не зустрінемо".Та де там! Зайшли на ринок, а там вже все кипить, товар розпаковуєтьтся, візки возяться та й де-не-де сонні покупці вже тиняються поміж рядами. Що ж, темнота, все ж витягуємо апарати і йдемо клацати. У звязку з холодом перебираємося в м'ясний бульйон, ой павільйон ;D. І добре зробили, бо файно поспілкувалися з продавцями м'яса, особливо з мясником, який по тому влаштував нам "майстер клас", а також залюбки показував різні "часті тєла" свині. Так що весело було. Загалом люди реагували на нас адекватно, жартували. Думаю, ранок дається взнаки, ніким ще не попсуті нерви. Деякі сприймали нас за пресу, бо дійсно, виглядали так дивно, з камерами на грудях. Після хвилинного розяснення хто ми, і для чого знімаємо, закінчувалось все усміхом і якимось жартом на політичну тематику. Тож вибори на носі, й люди тим зтурбовані.
Зустрічали на базарі багато цікавих людей, спілкувалися, хтось радів, а хтось жалівся на долю.

В такого роду місцях, де завичай ми думаємо про покупки, гроші, їжу, бурлить своє, дуже цікаве життя. Варто лише на це поглянути трішки іншим ракурсом, і відкриється для нас це поле цікавих людей, та їхнього буття.

Вийшовши з ринку, вирішили піти на головний вокзал. І там трошки познімали, померзли та попили кави.
Провели суперово час, дякую Inkognito за чудову ідею та компанію а також Stinger'у. Ідея класна, невичерпна, можна ще не раз організовуватись на неї.


3192
Хм...і мені цікаво, за той час може й дверей вже там не бути...в нас це все швиденько робиться ;D
В кожному разі, пилка по металу в мене є, треба - візьму

3193
А то ідея...з дверима і домкратом. Ще й ломик згодиться

3194
Так, біля воріт, що ближче до пожежного. Здибанка о 13:00.

3195
Дякую за запрошення Roy ;). Якраз принесу тобі мобільну батарею.Було б добре якщо б ще zelja прийшов.
О, супер! Я і Zelja принесемо ще тобі пива. Так що ще й весело нам буде. ;D

3196
Велика кількість снігу не дасть змогу дослідити територію заводу детально, сніговий покрив ховає несподіванки та й присутність слідів, що нам не в користь. Так що, варто до весни відкласти.

3197
Плануємо вилазку десь на 13:00. Вже підписалися Stinger, Yserl, Venick, SANECKA та я.
Маємо на меті поміряти довжину ліфтової шахти і зробити ще більше гарних світлин об'єкту.

3198
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 04.02.2010 00:16:19 »
Снігопад в Норильську, Росія

3199
Якщо організуємо так званий тренінг, то обовязково візьму участь в ньому.

Romel'ю зачот за цікаву книженцію! +

3200
Думаю, якщо ж туди пробиратися, то тільки з Замкової. Легше, цікавіше та незапальніше. Ще й дізнаємося що то за контора + до того, ще є цікава недосліджена територія, позаду церкви Онуфрія.