Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3201
Та, приємні враження від побаченого в депо. Особливо закарбувалася в памяті  чистота ремонтних цехів, приміщень, інструменти, які педантично розкладені по місцях, все підписано та акуратно, без бруду. Гарно в тому місці видніється відголос радянського минулого, яке позначається на плакатах, афішах мальованих пензлем, різним попередженням по охороні праці, доволі примітивним за змістом. Все це так приємно, ностальгічно сприймається; характерні залізничні елементи, запах солярки, мовчазні локомотиви.
Думаю буде ще така можливість туди попасти, завдяки Venick'у.
Дякую Venick'у за таку цікаву спонтанну екскурсію!

Ось ще трохи моїх фоток з вилазки:

3202
Смітник / Re: Автобусний Завод
« : 18.01.2010 15:54:54 »
Великий +,  класний звіт!

3203
Буде Рой+ Горілка ;D

3204
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 14.01.2010 23:25:51 »

3205
І ще до того тобі фарту бажаю! Міцного здоровячка і вдалої самореалізації !

3206
Мені також будь-який час підходить. Схиляюся до більш-менш комфортного кабака.
Думаю, на рахунок кнайпи, адміністрації треба зробити вибір самостійно, бо так довго вирішувати будемо :)

3207
Що ж, так і є, сховище від залізниці, діюче, огороджене бетонним плитами по периметру. Звісно, побачити гермодвері там не вийде.

Ну і звичайний засмічений погріб, поряд з покинутим будинком.


Якщо хтось захоче туди навідатися, будьте уважні - в тому садку що на 1 фото є доволі глибока вигрібна яма, повна гною і фекалій, яка вдало замаскована природою та людьми. Сам чуть туди не вгатив.

3208
Тобто, бомбік знаходиться на території діючого об'єкту?

3209
Та вентшахта характерна до бомбіків-сховищ, які закріплені за залізницею.

3210
Дехто з нас там був.  Мабуть це район Підзамче, Високий Замок, вул. Замкова. Ніхто не заходив в середину, тому що вважали що це звичайний погріб, біля того ж покинутого будинку.
Так що це?

3211
Доречі, обіцяють зниження температури, що нам в плюс, якщо ми будемо на чистому повітрі (Цитадель, Винники, тощо). Не буде болота під ногами і неприємної сирості.
Якщо ж кабак, то краще Домса не бачу, підходить по всьому, але через матеріальний фактор, як сказав Inkognito не всім то підійде.
Дату краще вибрати 16-17. 18 січня - всі сім'ї в колі, якось не пасує тим нехтувати.
Найближчим часом треба гуртом прийняти рішення, де ж будемо...?

Колеги, бракне нам файного такого місця в андерграунді, мусимо віднайти його та дослідити. Де ж ці, знамениті Львівські підземелля? ;D

3212
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 10.01.2010 02:04:11 »
На американську тематику:

3213
В селищі Гульськ завмер час. Ностальгічно так вивіска виглядає :)

3214
Вилазка суперова була. Обєкт розташований у дуже мальовничому місці, природа супер, уявляю як там літом чудово. Підземні споруди вразили мене своїм розміром, і ше вразили тим як місцеві то все підчистили, з металевих деталей залишені хіба що драбина, і то тільки по моєму одна. Всередині все в міру чисто, сухо, браку повітря не відчувалося. Радували око кажани, які там були в великій кількості. Були мумії собак, зайців, мабуть тварини впали свого часу в отвір ну і не могли вже вибратися. Так зрозумів, що деякі відрізки споруди  були видовбані в гранітній породі. Дізнався від деяких людей з тих країв, що в тому районі є ще такого роду автономний підземний бункер, маю надію, що там шось краще збережене буде.
Особливо мені сподобались місцеві, колоритні люди, стояли навколо вогнища та пили горівку з горла. Ну і ми теж не гірші, пили з ними коняк, правда повитягували свої наїдки перед тим.
Дякую Марічці, Сашку за чудову компанію!+

Шкода що знимок кращих не вийшло, забув штатив.  

3215
Коли піднімали кришку, не привернули на це увагу. Єдине що характерно то бетоновані сходи в низ.

3216
Можливо і вхід в колектор, але не було характерного запаху, та й вологості.

3217
Потік Софіївка (притока Полтви), тече між вулицею П. Мирнорго й Карманського (Мічуріна), фото 1960 року.
Взято з газети "Галицька брама" 2001р.,(11-12), автор статті Андрій Дорош, фото Юліана Дороша, випуск  повністю присвячений Софіївці.

3218
Плани / Re: Їдем фоткати КАЛ-уш
« : 08.01.2010 13:22:55 »
Та, я б не відмовися від поїздки. :)

3219
Знаходиться на території Парфюмерної фабрики (бічна вул. Шевченка), посеред двору. Звісно фабрика не володіє усіма приміщеннями, більшість орендарі.
Люк накритий прямокутним листом заліза. Поміж того змуровку видно сходи вниз. Бачили той вхід якщо не помиляюсь Inkognito, Zelja, Romchiсk, Stinger. Є проблемка в тому шматку змурованої цегли, яку прийдеться витягувати звідти, або спускати вниз. Проблема №2 це сторожі, хоча вони працюють позміннно, при обставинах, вартує домовлятися, бо їхнє цинкування, наскільки мені відомо, доволі прискіпливе.
Основні приміщення фабрики збудовані по моєму ще за бабці Польщі, так що думаю розвідати буде цікаво.
Причина має бути якась в тому, чому ж туди кинули цей підмурівок цегли.  

3220
О, молодці файно злазили, незважаючи шо всі "при святі".+
На рахунок того тунелю,  був я там, лазив по ньому. Він  веде вздовж капітальної стіни будинку в сторону до 4 школи. Всередині, в стелі є ще отвори, туди не лазив. Якщо перелізти через паркан, ліворчув від стіни будинку є дзюра в землі, викулупана ж мною давніше, глибина там десь була зо 2-3 метри метри. Так виходить що є ніби там ще якісь розгалужені приміщення. Обовязково мусимо туди навідатися, там має бути щось цікаве.