Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3241
Видно по фото, шо тоді думали краще про людей...
Напис зупинки орієнтований на різні сторони для зручності, урна на висоті, для окурків та квитків.
Характерний приклад до тої епохи. + за фото.

3242
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 25.12.2009 00:50:07 »
Що то??? ;D

3243
На рахунок чувака, що на пристані пив воду.
   Що ж, ну випив, зачерпнув з поверхні, ніц катастрофічного та й злого переконаний з ним не відбудеться.
Але то не означає що він не дурак. Ризик... При умові якщо ковтнув він якусь частинку, залишеться вона в нього в організмі назавжди. І при тому може бути живим здоровим ціле життя.Проблема в тому, що та частинка перебуваючи в організмі обов'язково зробить зміни  в його хромосомах. А за це вже поплатяться його нащадки від дітей до правнуків.А поломані хромосоми, це вже вроджені хвороби, уродства і т.д.
Все проаналізувавши, для мене це залишається основною проблемою.
Дозиметричний контроль то дійсно зовсім не перепона, при наявності дозіків. Фонити може пил - що змивається водою. Тіло, враховуючи дану ситуацію - ніяк :)

3244
Може бути захоронення з прилеглих районів пестицидів, міндобрив.

3245
Ооо... то серйозно..  ;) Приєднуюсь до привітань!
Нехай завжди тобі усміхається доля! Міцного здоров'ячка і вдалих звершень! Успіхів у всіх аспектах життя!

3246
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.12.2009 01:50:57 »
Ше це цікаве відео.
Недарма годинний переліт літаком додає до річної дози 0,4 – 0,7 мбер. Хоча то не страшно. Річна норма по моєму 0, 5 бер

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8v0pn4ZpIGw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8v0pn4ZpIGw</a>

3247
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 23.12.2009 01:04:34 »
На рахунок сиру, після спілкування з людьми, які безпосередньо звязані з його виробництвом, зневірився в них, ті шо дешевші, (сичужні тверді та особливо плавлені). Радили коштувати сорти дорожчі (типу елітні), ніби в них дотримується технологія, і складники цілком натуральні. Хоча в міру своєї захланності жру і одні й другі. Навіть інколи ковбасу, незважаючи на те, що знайомий власник ковбасного цеху радив, що деякі з них взагалі краще до рук не брати.

Є один цікавий рецепт виготовлення такого собі доволі спицифічного на смак і на запах сиру, правда дуже корисного. Береться звичайний домашній сир (творог), не з пачки з магазину, а з базару. Трішки подрібнюємо його і кладемо в посудину і накриваємо кришкою. Залишаємо при кімнатній температурі від 3 до 14 днів, залежно від сезону. За деякий час там під кришечкою наш сир почне файно насичуватись бактеріями + моцно пахнути, шо являються добрим признаком готовності, та подальшої обробки. Далі до того додається троха солі і викладається на сковорідку. Включемо невеликий газ під нею, до моменту кипіння додаємо яйце і жменьку кмину. Виключаємо газ і даємо тій субстанції охолонути.
Виходить дуже поживна штука, пікантна на смак, і зі слів моєї бабці,  дуже корисна для органів травлення. Незнаю правда як на рахунок білків, не думаю що після кипіння щось залишилось.
Мені, родині нашій, ця штука шалено смакує. І друзям, правда деяким. :)  Все таки, на любителя той сир.

Рецепт цей походить ще від моєї прабабці, а також, думаю, на галичині він відомий ще багатьом особам.

3248
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 22.12.2009 18:51:15 »
Продаж в'яленої риби на ринку торпедо :)

3249
В нас як правило всі нововедення такого плану зустрічаються подібним звірством, бидлізмом.
Не всі ж хочуть жити краще. А жаль...

3250
Телескопічна трубка є в комлекті?

3251
Цитувати
привіт, камради! бачу є певний інтерес до приладів хім. розвідки. зараз маю дп5а з усіма лампами у комплекті, кому цікаво - зголшуйтесь

Можна подетальніше, що саме в комлекті, в якій кількості, і за скільки?

3252
Дякую, мені згодиться, +

3253
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 21.12.2009 21:43:24 »
Тру рецепт, слина тече коли читаєш..Лишається то попробувати.  
Думаю то буде така можливість скоро, на нашому паті ;)

3254
Перебуваючи в Польщі, у 2006 році, їздив на подібному рейковому автобусі. Від нашого відрізнється розміром, має  трішки інший зовнішній вигляд. Двері до кабіни машиніста скляні, дозволяло спокійно спостерігати за ним. А також, нажаль, відрізнється відсутністю битого скла, сміття ну і звісно, відкритим доступом до WC

3256
Отже, зібралось нас недільного морозяного ранку не багацько, були лише Inkognito, Stinger, VeNick та я. Зустрілись, та й попрямували до ст. Підзамче.
Дехто перед тим ще зайшов в кабачок, ну і поправивши здоров'ячко попрямували  до поїзду. Вагон просторий, зручний, біля кожного віконця присутній столик під яким є контейнер для сміття. Наразі виглядало все акуратно, не засмічено. Були касири, дві молоді дівчини, мабуть найгарніші касирші на Льв. залізниці :)
Для цього маршруту навпроти будинку ім. Гната Хоткевича зробили та обладнали зупинку, решту зупинок на маршруті оновили. На кінцевій в Сихові, нас приязно касирші попросили вийти на холод. "Уборка"... Відкрили туалет, який звісно, закритий для пасажирів, дістали віник, мр.Мускул і прийнялись совково-показово "пуцувати" вагон. По прибиранню, відро зі сміттям пішло десь на вулицю, і також любязно запросили нас всередину.
Доречі, більша половина пасажирів теж каталась так як ми, туди-назад. Вагон пустий майже був, тільки цікаво, як в будні?
Відчаливши від Психова, зійшли на зупинці "Коновальця" і поїхали в центр, на пл. Ринок поїсти якихось дойчляндських ковбасок гриль. Вже на пл.Ринок зустріли Декстера з Кшисьою, поффоткались з медведом грізним, правда, коштувала та знимка аж 2 гривника :) Грізний медвед був.


3257
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 20.12.2009 19:35:13 »
Сало з його поживною цінністю наразі найкраще. Для зручності, сало з часничком можна перемолоти в блендері, до майже однорідної маси, таким чином отримаємо смачнющу пасту, яка з легкістю маститься на шматок хліба.

3258
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 20.12.2009 19:05:33 »
Супер! +

3259
4-го грудня, після відвідин очисних споруд, частина нас вирішила дослідити підвали будинку з північної сторони. Спустились через отвір з надвору в підвали. В середині були поскладані мішки з будівельним сміттям, нашвидкоруч проведена мережа 220v. Загалом доволі чисто, просторі кімнати, склалось враження, що в найближчому майбутньому планується там якийсь більш вагомий ремонт, і в подальшому, для переобладнання підвалів для якихось інших цілей. В одній із кімнат були розкидані ксерокопії планів приміщень.
Так що було цікаво. Залишилась тепер недосліджена частина західної сторони, а також південна сторона.

3260
і ще трохи: