Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3281
Завжди хотів потрапити в такого роду тунель, глянути зсередини. Цікаво, як  наприклад в тунелі з колією де присутня електрифікація...Кріплення, якесь освітлення і т.д.
П.С. Коли надто близько підйшов до  периметру, охоронець почав нервого з кимось по рації спілкуватись, та й я ще до того не зовсім тверезий був щоб на контакт йти :)
Тунель знаходиться в Ямне (Яремча), інший його вихід там де є цей дот при дорозі.

3282
     Сьогодні мав цікаву розмову з дядьком знайомим, який з червня 1986-го по листопад працював в зоні, був начальником медбатальйону. Розказував про специфіку своєї роботи там, як власне необізнаним в радіації воякам "клепки" вставляв. Неоминули і тему про похід в зону. Дав рекомендації деякі. Верхній одяг бажано щоб був з такого матеріалу, на якому мінімум збиралось пилюки і легко б змиваволось водою. Взуття прорезинене, можна гумові чоботи. Ночівлю вибирати краще в приміщеннях, в ідеалі на горищах цегляних будівель. Вода, їжа - все з собою. Сон на прорезиненій матерії, карематі, для того щоб відштовхувати альфу (плями забрудення можуть займати зовсім невеликі розміри). Воду якщо десь вже набирати - то не з струмка, а краще з поверхні річки. З рук бажано познімати обручки, перстні, ланцюжки. Обов'язково треба мати дозиметр, дп-5 підійде для бета випромінівання.
     З його полку всі офіцери нажаль загинули. І все через елемантарну недбалість - зривали з дерев фрукти, ягоди, гриби, все їли. Знайомий його, лікар рентгенолог додумався з'їсти зірвані ним же 2 білі гриби, які акурат займали площу відра, як результат, радіаційне ураження кишківника і смерть через тиждень в шостій лікарні москви. А він вижив в цей пекельний період, приймав йод і старався по мінімуму перебувати на недеактивованій території.

3283
Цитувати
Цитата
Фото музею залізнодорожнього транспорту м. Брест http://www.sottovoce.ru/travels/2005/brest-railroad/
Ухти, супер,зачот+

3284
Можна було б копнути, вгамувати цікавість. Цікаво, наскільки метрів він засипаний ?

3285
Спуск в каналізацію:

3286
Ну що ж, зібралося на вилазку нас сьогодні багацько, зокрема й нові дописувачі форуму. Помешкавшись троха, повизволявши декого з лап контролерів, рушили безпосередньо до входу в палац. Вхід туди виявився доволі оригінальний, в бастіоні, ліворуч від крайніх воріт палацу. Відкривши двері, потрапили в його невелике приміщення, в якому був отвір, котрий завів нас в одну напівзасипану кімнатку, ну і від неї потрапили в третє невелике приміщення, в якому було щось на зразок колодязя. Глибина невелика, десь 5 метрів, засипаний землею. Роздивившись детально все, вирішили звільнити місце для інших зацікавлених (місця небагато, троє ледь розвертаються), як тут стався прикрий трабл з телефоном - впав  на дно колодязя. Завдяки Bigdanу який спустився на дно, був піднятий телефон і обслідуване дно :)

3287
Цитувати
  Який саме дозиметр таке усе може?  Якщо гамма-фон можна оперативно оцінити, то як ця справа виглядає із бета?...Про альфа я уже просто мовчу, цілком достатньо гуглянути на предмет альфа-детектора від нашого рідного львівського "Спаринг-Вісту". А також його ціни та масо-габаритних характеристик. Чому кілометрівка недоречна не розумію...
От власне, це проблема троха, включаючи ціну того апарату. На рахунок плям бета забруднення, то може й бути й 1 кв.м, і тому маю наувазі недоцільність саме кілометровки.

3288
Так, звісно бета. Але в даній ситуації має допомогти дозиметр, бо не рідко плями альфа, бета можуть бути зовсім невеликих розмірів. Тому кілометровка тут вже ні до чого

3289
Для спрощення: на кілометрівці можна показати місця з гамма фоном, без розділу на ізотопи, нанести кольором, з кольоровою шкалою гамма фону або  показати шляхом насичення кольору потужності випромінювання на територіях.
Колись таку детальну карту бачив, з поділом на ізотопи.

3290
Тут ж є повно карт радіаційного забруднення.

3291
Та, дійсно, все на місці в основному, хоча мідні кабелі ясна річ повитягували.

3292
Якщо буде час та бажання то можна заглянути сюди потім

3293
Що ж, поки нема снігу та листя на деревах можна туди навідатися.

3294
Як відкрити то дійсно не проблема - головне що є ще один нерозвіданий обєкт, що радує :)

3295
Зацікавило, +1

3296
Дійсно приємна, розповідь, уявляю як то. Тепер в мене, після прочитаного проявляються такі ностальгічні спогади по моєму минулому. Минулому, якого не вернути але яке додає оптимізму на майбутнє :) +

3297
Можна використовувати ось таку мяку флягу. Колись була така в мене, дуже зручна річ, закидаєш на себе і йдеш.

3298
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 24.11.2009 22:49:15 »
Їм би на ці атракціони, менше б гостей стало... ;D

3299
Так, тільки рюкзак до 60 літрів. Мобільність має бути в першу чергу. В такому екстрім поході тре тільки найнеобхідніше. Бо інакше з'їдять або зловлять  ;D

3300
Прийми і мої вітання!