Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3281
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 22.12.2009 18:51:15 »
Продаж в'яленої риби на ринку торпедо :)

3282
В нас як правило всі нововедення такого плану зустрічаються подібним звірством, бидлізмом.
Не всі ж хочуть жити краще. А жаль...

3283
Телескопічна трубка є в комлекті?

3284
Цитувати
привіт, камради! бачу є певний інтерес до приладів хім. розвідки. зараз маю дп5а з усіма лампами у комплекті, кому цікаво - зголшуйтесь

Можна подетальніше, що саме в комлекті, в якій кількості, і за скільки?

3285
Дякую, мені згодиться, +

3286
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 21.12.2009 21:43:24 »
Тру рецепт, слина тече коли читаєш..Лишається то попробувати.  
Думаю то буде така можливість скоро, на нашому паті ;)

3287
Перебуваючи в Польщі, у 2006 році, їздив на подібному рейковому автобусі. Від нашого відрізнється розміром, має  трішки інший зовнішній вигляд. Двері до кабіни машиніста скляні, дозволяло спокійно спостерігати за ним. А також, нажаль, відрізнється відсутністю битого скла, сміття ну і звісно, відкритим доступом до WC

3289
Отже, зібралось нас недільного морозяного ранку не багацько, були лише Inkognito, Stinger, VeNick та я. Зустрілись, та й попрямували до ст. Підзамче.
Дехто перед тим ще зайшов в кабачок, ну і поправивши здоров'ячко попрямували  до поїзду. Вагон просторий, зручний, біля кожного віконця присутній столик під яким є контейнер для сміття. Наразі виглядало все акуратно, не засмічено. Були касири, дві молоді дівчини, мабуть найгарніші касирші на Льв. залізниці :)
Для цього маршруту навпроти будинку ім. Гната Хоткевича зробили та обладнали зупинку, решту зупинок на маршруті оновили. На кінцевій в Сихові, нас приязно касирші попросили вийти на холод. "Уборка"... Відкрили туалет, який звісно, закритий для пасажирів, дістали віник, мр.Мускул і прийнялись совково-показово "пуцувати" вагон. По прибиранню, відро зі сміттям пішло десь на вулицю, і також любязно запросили нас всередину.
Доречі, більша половина пасажирів теж каталась так як ми, туди-назад. Вагон пустий майже був, тільки цікаво, як в будні?
Відчаливши від Психова, зійшли на зупинці "Коновальця" і поїхали в центр, на пл. Ринок поїсти якихось дойчляндських ковбасок гриль. Вже на пл.Ринок зустріли Декстера з Кшисьою, поффоткались з медведом грізним, правда, коштувала та знимка аж 2 гривника :) Грізний медвед був.


3290
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 20.12.2009 19:35:13 »
Сало з його поживною цінністю наразі найкраще. Для зручності, сало з часничком можна перемолоти в блендері, до майже однорідної маси, таким чином отримаємо смачнющу пасту, яка з легкістю маститься на шматок хліба.

3291
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 20.12.2009 19:05:33 »
Супер! +

3292
4-го грудня, після відвідин очисних споруд, частина нас вирішила дослідити підвали будинку з північної сторони. Спустились через отвір з надвору в підвали. В середині були поскладані мішки з будівельним сміттям, нашвидкоруч проведена мережа 220v. Загалом доволі чисто, просторі кімнати, склалось враження, що в найближчому майбутньому планується там якийсь більш вагомий ремонт, і в подальшому, для переобладнання підвалів для якихось інших цілей. В одній із кімнат були розкидані ксерокопії планів приміщень.
Так що було цікаво. Залишилась тепер недосліджена частина західної сторони, а також південна сторона.

3293
і ще трохи:

3294
ще фото:

3295
Ось і деякі фото з зимової вилазки на очисні споруди (04.12.).
В цю пору року очисні споруди видаються ще більш брудними, похмурими і гумнистими :), разом з характерними "пахощами", що водночас покращує сприйняття об'єкту, відчути його атмосферність та техногенну значимість.
Було нас чимало, благо, в основному працівники очисних виявились привітними людьми, для тих, хто був вперше, з радістю провели міні-екскурсію, особливо в шнековому цеху в подробицях... :)

3296
Головне ні в якому разі не користуватись тими "елементами живлення". Загнав маглайт ними, розтіклися, поруздувалися... Притому що були в ліхтарі відносно недовго.

3297
Смітник / Re: Chervonograd SS-20
« : 15.12.2009 18:04:13 »
мабуть вояки фоткали при розформуванні...

3299
Сьогодні увечері зненацько так спланувалась ця ідея, дослідити шлях від Клепарова до заводу Електрон, що в Рясне-2.
Пропонується запастись теплим одягом, чаєм, або  чимось міцнішим та й пройтися цим шляхом.
Наразі йдуть Inkognito,  Stinger, Taras-Tinian та я.
Зустріч в суботу 12.12. 10:00, головний вхід головного вокзалу. :)

3300
Про explorer.lviv.ua / Re: Біда...
« : 07.12.2009 21:32:21 »
Підтримаємо чим можемо, головне тримайся друже, ми з тобою!