Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3281
В арках, по сторонам, могли стояти фігури божої матері, шось типу освяченого джерела.

3282
Цікаве місце, видно по фасаду, що там вологість висока, можливо дійсно щось на зразок колодязя там.

3283
Ок,я буду на Чернігівський о сьомій

3284
Можна сьогодні десь о 21:00, якщо не виходить, тоді на неділю

3285
Коли туди ліземо? вибираєм день, час.

3286
Недалеко від люка труба стирчить з під землі, сміттям забита. Можливо якось повязана з цим.

3287
Я можу сьогодні ввечером, та в неділю. В суботу невідомо чи вийде.

3288
Чернігівська 17. Можу провести. Тільки жителі там не дуже привітні, ввечері на діло краще йти.

3289
Вчора, в одному з дворів будинку 30-х років забудови, надибав в садку люк. Залазити туди не мав змоги, зато, зі слів дітвори, яка там лазила, є тунель невисокий, в кінці якого шось на зразок гермодверей, які вони не змогли відкрити. Схоже на один з входів в бомбосховище. Є версія, що воно зєднане якось з медінститутом, яке знаходиться вище. Якщо буде час, загляну в підвал цього будинку.

3290
Повітря там таки чисте, що не скажеш про радіацію. Слід подумати про альфа випромінювання, що побутові дозиметри не ловлять. Місця з Овруча через Товстий ліс до станції Янів, що в Припяті не дуже чисті, є плями, можна "хапнути" забагато. А маршрут  там таки цікавий...

3291
приблизне місце знаходження

3292
Потрапити туди можна по Татарбунарзькій вулиці, потім не доходячи до трамвайного депо звернути направо вгору, вздовж дач і наверх. Можна було б якось разом розвідати цю місцину.

3293
Під Кортумовою горою таки дійсно щось є. Колись у 2002 році натрапив на квадратний отвір в землі, спустився вниз по металевій драбині, вздовж якої була труба з німецькими написами. Внизу приміщення приблизно 40 кв. метрів, з чотирьохгранними стовбами, затоплене водою десь на 10см. З кімнати, я так зрозумів, був хід далі на рівень нижче, але він був затоплений і завалений цеглою.  Цього року був на тому місці але на жаль не міг віднайти цього отвору, можливо цвинтар коли розширювали, то засипали це місце землею. Це якраз навпроти тюрми.