Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

581

Частка переходів із соцмереж зазвичай складає не більше 10% всієї аудиторії. Але навіть щоб досягти такого рівня, треба грамотно оперувати соцмережами - це ціла наука. Одним Фейсбуком тут не відбудешся, треба ще Твітер, G+, VK і т.д. Пости мають відбуватися в певні години та дні, для максимальних переходів. Цільова аудиторія також має величезне значення. На жаль, в нас нема ніякої притомної аналітики, щоб я свої слова проілюстрував.

Левову частку відвідувачів займають переходи по прямій рекламі (що для нас не підходить) і SEO трафік, тобто ситуація, коли через унікальний контент пошукові системи ставлять нас в пошуку високо. Отже, потрібні нові звіти)

Моя точка зору:
Для подальшого розвитку треба суміщати всі доступні способи: соцмережі, статті на сайтах зі схожою тематикою, конкурси на сайті, співпраця зі ЗМІ, влаштування зустрічей учасників, постійне наповнення новим контентом. Інакше нічого якісно нового не буде.

Цілком погоджуюся. Ти ж уявляєш, скільки на це потрібно витрачати часу? І бажано не одній людині. Щоб грамотно оптимізувати процес.
Це треба окремо обговорювати.

582
О, молодець!  Дякую, що написав!
Я от дивлюсь на стан колектора і акуратність викладеної цегли, і дивуюсь якості та стану. В яких роках побудований цей колектор?

584
Поважного, ага. Я аж взоржав) Описуючи свої походеньки, поважним не станеш.
Чим більше людей пише, тим краще, як на мене. Жоден ресурс в світі не опирається на консерватизм. Свіжий контент і свіжі точки зору - ось те, що робить сайт популярним. Тому треба, щоб всі посильно брали в цьому участь.

Трохи правда, трохи ні, але надовго ця ідея з голосуванням ситуації з зі звітами та активністю загалом, суттєво не змінить. За свіжий контент та свіжу точку я вже писав вище, пивом ти новогого дописувача не сильно заманиш, чи ше якимись смачними лєгумінами.)) Хіба таку забаву щомісяця організовувати. І гоупро у фіналі))


А для життя форуму, мало бути більше флуду і довільних тем. Ми ж в свою чергу, зробили ставку на якість матеріалу, інформативність, що як наслідок відбило бажання "писати" іншим користувачам. Обмежили, так сказать коло.


Вітаю переможців! Я б хотів переформатувати то поповнення в то холодне пиво яким Модератор нас і підбадьорив порухатись біля клавіатури, бо пиво в компанії дослідників смакує не аби як  ;D Рой ти ж також хотів солонинку від автора!? Чому не показав майстер клас.
Ромко, я ту солонину сам собі купую і їм.
Мені головне щоб не я писав, а були послідовники, які б теж любили ту справу та хотіли викладати гарний матеріал. От що.
Це найкраща втіха для старожила))).

Підтримую. Я встиг пропрацювати/стажуватись на 4 різних сайти (включаючи традиційні ЗМІ й прес-служби) і зрозумів шо форма нерідко важливіша за зміст.
Свіжість контенту=ексклюзивність=трафік.
Саме тому тому ЗМІ вигадують різні форми подачі одної і тої ж інфи.
Не варто порівнювати наш сайт до новинних каналів, де вміють з пука мухи розвивати історію, щоб всі це бачили і перепощували.
В нас все по іншому. Саме важливіший зміст а не форма. До того ж, цей інструмент не буде працювати на тлі форуму.  В нас ще читач може відпочити від нав'язливого контенту))


+всяка пітримка для початківців,новачків.Враження складається що всі +++++++ мають тільки досвідчені explorery.
Підтримку? Ти або хочеш писати, або ні. Підтримка завжди є у новачків, є правила користування та ОП завжди прихильної адміністрації.


Насправді, я не бачу нічого поганого в тому, що відбувається зараз з форумом. Взагалі, це очевидне явище.
Форум, активний кістяк якого показало наше голосування - 21 особа. 21 одна особа Карл!  ;D, - якій не байдужий цей сайт. Плюс ще з десяток осіб, саме така кількість займається наповненням контенту на даний час.

Один з дієвих способів залучити нову аудиторію до сайту, це на даний момент соцмережі. Група у фейсбук, будь ласка. Головне нею займатись, бо повинні бути щоденні публікації, для успішного розвитку сторінки.
Бо коли буде нова аудиторія, тоді й конкурси можна проводити, а не щоб серед старожилів)) Логічно, правда?

П.С. Переможців і учасників рясно привітав плюсиками)) Шоб Ви були здорові  :-*

Ото всьо, шо ми отут пишемо, сподіваюсь додасть стимулу.  ;)

585
А я анітрохи не дивуюся :)

Бо експлорер віддавна був більш інформаційним ресурсом (можна сказати спершу блогом кількох людей), тобто левова частка користувачів знаходила його з метою пошуку інформації, а частина випадкові гості, малий відсоток який тут затримувався. Для того щоб пити чай ввечері та читати, або коротати час на нудній роботі.
 Я ж теж так свого часу знайшов його. І навіть гадки не мав, що буду сюди писати. :)
Звісно, що не кожен з читачів буде мати бажання сюди дописувати, ба навіть більше - писати повноцінні звіти з характерних об'єктів. На то є блоги, соцмережі, де автор повноцінно розкривається і матиме більше читачів.
І варто незабувати про специфіку ресурсу.

А в нас вже так історично склалося, утворився невеликий кістячок форуму, можна сказати фанатів-старожилів, які пишуть. І саме  їхні звіти є основою, та поживною речовиною для читачів, і якщо пощастить, то і для майбутніх дописувачів.

Люди чекають на звіт з ЧЗВ (Руфус, Друся, Студент, привіт:)! ;D

Тому, теми на кшталт "голосування за кращий звіт", "кращий автор", тощо , на мою думку не тема для нашого поважного ресурсу.
Найкраща допомога  та підживка для ресурсу - це якісні звіти. І планування вилазок, походів. Причому від старожилів))

586
При такій кількості мінусів ,все таки ця система має один велики плюс,за нею мабутьне.Рано,чи пізно ціна впаде...

Я думаю, наразі ця штука дає деяким особам добре освоювати бюджетні кошти)))

587
Тільки звіт, на мою думку, не варто було ставити в розділ "Звіти", як би парадоксально це не звучало. Теми звідти зазвичай мають менше переглядів. Хз з чим це пов'язано - чи боти пошукових систем рідше туди заглядають, чи люди не знаходять. І виходить парадокс - гарно написані теми ніхто не читає.

Так, є таке. Думаю просто сукупність цих двох факторів.
Можливо, доведеться відмовитись від розділу. Бо справді шкода.

588
Прочитав на сонну голову)) Гарна в нас подорож вийшла, і звіт теж! Плюси в карму++
Мерсі

589
В мене сталася халепа. Мій ліхтарик відмовився світити. Якщо хтось може, візьміть для мене запасний. Буду дуже вдячним.
Я візьму тобі ліхтарик.

590
Котелок брати ще, чи вже доста?
Візьми мою термочашку, в тел режимі нагадаю ще. ;) і гострий ніж для мяса, жиб тоненькими скибка ти міг його настругати ;D

Файно, йду тоді мікроорганізми з неї викурювати)))

591
Котелок брати ще, чи вже доста?

592
Нездалі новини, товариство.
Володимир, з яким я організовую поїздку повідомив мені щойно, що в наслідок певних подій, діяння на кшталт екскурсій як наша заборонена вищим керівництвом комбінату, терміном на 2 місяці.
Очевидно, що в цьому є ще певний геополітичний підтекст.
Можливо, ще щось зміниться ближчим часом, про що я обов'язково повідомлю.


593
Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Банально, більше спирту взяти)))

594
Давайте о 18:00, в "сотці".

595
по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска
Дякую за інформацію!
В кожному разі, запах свого апогею досягає далі на очисних.

596
Карта укріплень Львівщини, створена на основі книги Володимира Пшика "Укріплені міста, замки, оборонні двори та інкастельовані сакральні споруди Львівщини XIII-XVIII ст." (2008)

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=ziaR3phm4zUw.kG1EfBLGqAFc&hl=uk

597
Прекрасні новини. То ми все-таки на два дні збираємося? Чому в четвер виїжджати, а не в п'ятницю?
Тому що в шахту можна потрапити нам лише в будній день.

598
Отже, маємо наступний список.
1. Inkognito
2. Marichka
3. Roy
4. Bottlehunter
5. Христя
6. MadLife
7. Rufus
8. Drusja
9. Женя

10. Linuxoid

Чекаю на паспортні дані та остаточного формування списку бажаючих. Прошу до 15 листопада визначитись та надіслати свої дані мені в ОП.
Дата виїзду зі Львова - 26 листопада, четвер. Деталі повідомлю пізніше.

Нагадую, вартість відвідин шахти, а також кар'єру становить 1000 гривень з особи.

Також розглядається можливість відвідати Музей ракетних військ, що біля Первомайська, про деталі задуму повідомить Drusja або я.

599
Недавно з Дедмітом молодшим пройшлися до пішохідного мосту на Підзамче, що об'єднює Ковельську вулицю та Балкову.
Слід відмітити містичну атмосферу ввечері, на мості. Свого часу тут були вінки на боковинках.
За час, коли робили знимки ввечері, не пройшло жодної душі (тіла).  :)

Вечірні світлини звідти:

Вид на Ковельську


Церква Вознесіння Господнього

600
Невидно останніх чотирьох фоток.