Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - onyx

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »
141
Сьогодні я і VIRUS  продовжили дослідження Рудки. Цього разу пройшли близько пів кілометра. Перші 20 хвилин було тяжко, йти треба раком а кругом літають мільйони комарів які залазять в очі, ніс, хімзу… стільки комарів я в житті ще не бачив. Але далі після невеличкого підйому на якому сильна течія і зовсім не складно послизнутись та проїхатись пару метрів по гівні на сраці, колектор розширюється до приблизно двох метрів, можна спокійно йти в повний зріст. Коли пройшли по ньому ще хвилин 10 на горизонті з’явилася дуже дивна хмарка туману і повіяло не менш дивним запахом, тож ми вирішили сйобуватись швидко йти назад. І ще, на всьому пройденому маршруті є лише один люк через який можна вилізти, знаходиться він за 100 м від залазу.
На вході глибоко…


VIRUS медитує «Я не по коліно в гвні, я на морі…»  ;D

142
Там де були пускові то так і є, нелишається ніц цікавого, але в даному випадку то шось не то. Є сенс заглянути при нагоді.

143
Ага, точно щось є. Шо це є я хз, але точно не пускові. Добре видно прикопані ангари… Доречі біля Борщіва є ше закинуті позиції с-200, там теж могло шось цікаве лишитись :)

144
Нагуглив цікаву статтю про того мамонта що в природознавчому http://joanerges.livejournal.com/1168575.html?thread=5105343
Виявляється його викопали в селі Старуні, в озокеритовій шахті. Таких шахт там було багато, цікаво чи щось збереглось…

145
Маршрут Ясиня-Драгобрат-Близниця-Кваси
Спорядження ніж, рятувальна ковдра, светр, штормівка, ліхтарик, китайська одноразова запальничка, пляшка води, металева банка.
До Ясині доїхав на автобусі,  і вирушив на Драгобрат, по дорозі зустрів пару цікавих об’єктів, на які можна б було залізти.Весь час накрапав невеликий дощ а коли підходив до Драгобрату почався мокрий сніг.
Коли вже майже вийшов на хребет була вже четверта година, видимість дуже низька і йшов сильний сніг.

 Перспектив виживання на хребті за тої ситуації я не бачив тому вирішив спуститись до лісу і побудувати якісне укриття в якому я б не змерз і не змок. Для укриття вибрав повалене дерево, незважаючи на те що цілий день йшов дощ, під ним було сухо. Його обклав гілками, корою що валялась поруч. Над вогнем теж зробив дашок. Під себе настелив гілок.Незважаючи на те що всю ніч йшов мокрий сніг, в укритті було сухо і тепло. Правда рятувальна ковдра під час ночівлі розірвалась на 3 частини. Взагалі це абсолютно ненадійна річ, не раджу нікому її купувати, краще вже взяти шматок поліетиленової плівки. Як тільки світало я вирушив по вчорашньому маршруту. Вийшов на Стіг і  по хребту  через Близниці зійшов в КвасиЗ їжею цього разу не склалося, за весь час зїв лише трохи ожини, ну і лід який я потроху жував щоб не потіти.
Решта фотографій тут   

146
Потік починався десь в районі хлібокомбінату проходив через все місто і впадав в Бистрицю в районі с.Вовчинці. Десь у 60х роках його пустили у дощовий колектор. Зараз потічок витікає з труби на початку Вовчинців і тече через село наповнюючи його не самими приємними ароматами.
Цитувати
Проблемою №1, вирішення якої комплексно, технічно і з малими затратами ми чекаємо від міста вже понад 20 років, є відведення за межі села так званої річки Рудка. Містом вона протікає під землею в дощовому колекторі. Очевидно, до нього є несанкціоновані врізки госпфекального колектора. Крім того, Рудка протікає територією колишньої нафтобази. У ній вся таблиця Мендєлєєва і це вже екологічна проблема.
Отже сьогодні зібрались ми з VIRUSом трохи його дослідити, добрались до місця де потік витікає з труби, я вдів Л-1 і поліз, пройшов 100-150м і виліз через люк. На цьому відрізку колектор має діаметр дещо менший за мій зріст, приходиться трохи згинатись. Нічо цікавого там нема :( але є надія що на протязі наступних 3-4км щось цікаве таки знайдеться :)
Залаз


Трудіггерам що захочуть туди лізти варто звернути увагу на сліди від рівнів води на трубі, невеличкий дощик і шансів вижити буде дуже мало…
147
Ще найшли оцей хрест, місцевий дядько розказав що його поставили хлопцям яких задавило в шахті, сама шахта мала бути десь поруч але пошуки нічого не дали…


148
Цитувати
Мене тільки насторожує, що завод той в протилежному від вокзалу кінці міста. Але коли то нас спиняло?
Ну нам всерівно прийдеться туди йти, бо там недалеко від нього поворот на Іллінці, та й автостанція теж.

149
+ Дивно, невже навіть ангарів РТБістів не лишилось? На супутникових знімках вони вроді є… А прояснилось призначення тої огорожі що за управлінням полку?

150
Якщо їхати поїздом то можна виходити в Заболотові, звідти до Джурова недалеко. Там ше є тютюново-ферментний завод заснований у 1872 році, думаю зараз він не працює, хоча хз.

151
Шкода шо не влізли в природню печеру, вона є технічно досить складна і є сенс лізти хіба зі спелеологами.
Цитувати
Залишився один недосліджений прохід, який ми не пройшли - там занадто вузька дірка, треба було трохи розібрати завал, на що ми не мали ні часу ні бажання.
В той прохід я таки проліз, і дарма, він виходить прямо до дослідженої частини штолень.
Зате знайшли як пролізти в одну невелику штольню на протилежному схилі, і ше невелику дірку яку треба трохи розкопати,  за нею теж мають бути штольні :)

152
Коли лягав то гілки трохи прогиналися і робилося типу жолоба а внизу ноги впиралися в гілки, так що тушка надійно зафіксована :)

153
Цитувати
Залишається лише відкритим питання, про їхню відсутність у списку.
Мені здається що в тому списку багато чого не хватає.

154
Ну позиція відрізнялася не просто кришкою а  всім, Р-36 МБР важкого класу і порівнювати її з БРСД Р-12 просто не можна, на позиції Р-36 знаходиться тільки одна шахта, і розмірами вона в рази більша за шахту Двіни, та й як я вже багато разів казав, на Україні ніколи не було МБР важкого класу. В тому списку шось я не дуже розібрався, але це 100% Двіна,  поруч якщо придивитись були 2 наземних дивізіони.

155
Не зовсім похід на виживання, на цей раз хотілось трохи відпочити, а голодним довго не по відпочиваєш, так що взяв з собою їжу і обмежився ночівлею в саморобному укритті. Отже як робив укриття, взяв дві повалені невеликі смереки яких повно в лісі, поклав поруч, зафіксував кілками щоб не роз’їжджались в сторони( можна мотузкою чи скетчем), поперек на них наклав гілок так щоб витримали мене і було м’яко. Далі натягнув шнурок між сусідніми деревами і спер на нього палку на яку натягнув рятувальну ковдру( нічого іншого не було, взагалі краще було б в якості тенту використати поліетиленову плівку а в ту ковдру завернутись, так вона ефективніша) і припер її гілками зі сторін щоб вітер не задував.
Якщо все правильно зробити вийде досить непогане укриття якому не страшний ні дощ ні вітер ні підтоплення.
І пару фоток з телефону.156
+ Файні шахти. Тільки то таки не Р-36 а Двіна.
Цитувати
все решта взірвано і затоплено під час роззброєння
Двіни не взривали а просто покидали, причому залишаючи там тонни кабелів і обладнання...

157
Та я взагалі не планував отрмувати ніяких доз. Або хоча б мінімізувати їх. А взагалі - два дні в зоні. Тяжко сказати як все складеться і які дози на мене чекають.
Ну то оце якраз для тебе


Якшо хочеш добра своїм дітям не їж ті таблетки ;D

158
А які плануєш дози отримувати?

159
Толк з них є, але так як ці таблетки є зовсім навіть не корисними, не радив би приймати їх якщо нема загрози гострої променевої хвороби. Відповідно  поки не почалась ядерна війна або не  взірвалась найближча АЕС ці таблетки непотрібні. Юзайте більш природні радіопротектори ;)

160
Тяги не відчувається, колектором не пахне, камінь летить недалеко і схоже там сухо, хоча можу й помилятись. Мені здається вона якась завелика як для підвалів. З вигляду більше подібне на каналізацію, тим більше що приблизно в тому районі колись тік невеликий потік. Навіть не знаю шо то може бути, а заглянути в середину практично не реально :-[

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »