Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - kengy

Сторінок: « 1 2 3
41
Пропоную зібратися і дослідити!

42
Так, МХА, а можна детальніше??? а то виникаю підозри, що це лінія трамвайного метро недобудованого!!!! ;)

43
Ну я сам туди не піду...цікавіше було б з кимось..тим паче язик у мене для затриндінювання завідуючих не дуже підвішений...але я б дуже хотів подивитися на той тунель..вузькоколійки..тачки, кірки..ехх :)))
Давайте може зберемося. сходимо?

44
А доступ до цих підвалів - війльний? чи треба по дігерськи - з газовим ключем і ломом?

45
Цитувати
Бомбосховище в парку Івана Франка: воно в`ється як змія біля вулиці Листопадового Чину, майже в самому низу парку.
Та це взагалі шось не зрозуміле..не бомбосховище - бо стеля і стіни надто слабенькі..і лавочки по краям - скоріше за все якась курілка :). Не знаю для чого ця споруда..може хтось копнеться в архівах? або навчить як це робити ;)

46
Всім привіт! Народ, усі, хто хоч раз побував на цьому сайті, кого зацікавила інформаційне наповнення сайту, хто чув про діг, спелеологію, сталк і т.д. - давайте створимо свою спільноту. В майбутньому можна б було зустрітися, познайомитися, і, можливо, злазити кудись. Я орієнтуюся більше на діг-об"єкти. Можливо знайдуться люди, які розкажуть нам більше про історію, легенди нашого міста, покажуть різні цікаві місця!
Секретні закинуті об"єкти, підземні тунелі, катакомби, доти, колектори, ходи, сталк - кого хоч трішки це цікавить, хто хоче дізнатися більше - зголошуйтеся в цей топік!!
Всі активісти пишіть мені на мейл.

47
Це село знаходиться недалеко від мого міста...я чув, що татари викурювали людей з печери якоюсь отрутою...тому є лази, де за легендою купа взяки нечистот...тим більше, за словами мого знайомого, який в ванньому дитинстві облазив майже все в тій печері, в печеру є кілька ходів..в одні з них потрібно пролазити на животі.
Оскільки печера штучна, то вона постійно осідає..

Сторінок: « 1 2 3