Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Плани / Re: на Передавальний центр Львівської Телевежі, 11 лютого 11:00
« Остання відповідь від Anastas Сьогодні о 20:50:43 »
+
2
Плани / Re: на Передавальний центр Львівської Телевежі, 11 лютого 11:00
« Остання відповідь від Svyatodiy Сьогодні о 20:48:40 »
+1
4
Плани / Re: на Передавальний центр Львівської Телевежі, 11 лютого 11:00
« Остання відповідь від Lesyk Сьогодні о 20:46:55 »
+1
5
Плани / на Передавальний центр Львівської Телевежі, 11 лютого 11:00
« Остання відповідь від Golem Сьогодні о 20:38:42 »
Привіт Всім!

Зв'язався з директором. Попередньо на 11 лютого біля 11:00 під вежею на високому замку. Мати з собою паспорти, бо там строгий режим на вході. Бажано до 10 людей.

Якшо всі не вліземся і вони будуть проти, йтимемо двома групами.

Нам покажуть нутрощі будівлі під самої телевежею, передавачі, хвилеводи, узгоджуючі пристрої. Розкажуть як це все працює. Місце доволі небезпечне, електровакуумні прилади і висока напруга. Неадекватів не пускатимуть. (це було попередження)

Якшо з нами буде троха дівчат і вони мило всміхнуться то можливо нас зводять і в бомбік під самою телевежею. Але це не факт.

Будь-ласка зголосіться хто буде. Мені потрібно знати кількість наперед  бо на вільні місця є бажаючі не тільки з Експлорера.

Якщо вони змінять час чи дату то повідомлю.

6
Lesyk
розмір М, чоловіча

1) Classic Olive 2_варіант
2) Khaki 2_варіант
7
Fenriz
розмір L, чоловіча.
1) Чорна 1_варіант
2) Хакі 1_варіант


ЗЛАТА
розмір на дівчинку 5 років
5) рожевий або фіолетовий колір, 1_варіант
8
Так як чорна в мене порвалась на шиї, візьму ще одну.

1) чорна, Варіант_1, розмір L, ELECTRI4KING
2) Red, Варіант_1, розмір L, ELECTRI4KING (колір букв хай буде як на макеті, подивимось)
9
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« Остання відповідь від ЗеленаМиша Сьогодні о 13:52:49 »
Сьогодні спробувала почитати книгу Романа Андріяшика "Полтва" (1969), про яку колись згадував Смайл.Насамперед, із сумом мушу констатувати, що книжка не про річку Полтву в прямому розумінні, а про непросте становище галицького суспільства міжвоєнного часу. Назва роману є суто символічною. Автор трактує Полтву як алегорію "попсованого життя, підпорядкованого суспільному беззаконню.". Коротше кажучи, річка на своєму початку чиста і, як висловлюється автор, "жива", а потім, у колекторі, у неї зливають нечистоти, від чого вона "вмирає", що має навести читача на певні роздуми про життєвий шлях героїв роману і людей в цілому. Кажуть, авторові закидали критику радянської влади і навіть тривалий час не друкували його творів. Але політичні сюжети у романі нам зараз не цікаві.

Назагал, у тексті слово "Полтва" з'являється лише один (!!!) раз. Ще декілька разів про неї згадано просто як про "річку" або "кАнал" ("каналізацію").

Щоправда, у романі є одна сюжетна ліня, пов'язана з Полтвою. Маленька дівчинка-сирітка Олеся, яка найбільше переживала за те, що річка "вмирає" під землею, падає у каналізаційний люк, який прибиральниця Оперного театру відчинила для того, щоб зсипати туди сміття. Прибиральниця на мить відвернулася, і в той момент дівчинка стрибнула вниз. І пропала. Принаймні про віднайдення її бездиханного тільця десь в районі Торф'яної згадок у книзі немає. Після цього опікунка дівчинки регулярно залишала на каналізаційних люках кетяги калини.
Чому було дитині стрибати в люк, якщо раніше вона не виявляла ані суїцидальних схильностей, ані розумової відсталості? Невідомо. Чому Марта залишала для неї виключно калину, а не, наприклад, троянди, ромашки чи що-небудь інше? Також неясно.

Привертає увагу хіба що згадка про вкидання побутових відходів у каналізацію. Здається, така практика дійсно існувала, але особисто мені важко собі уявити, щоб львівські прибиральниці були аж такі суворі, щоб самостійно щодня двигати чавунні люки. Що ж, думаю, варто при нагоді докладніше вивчити цю тему.

Ще декілька слів про обкладинку. Скоріш за все, в образі дівчини художник хотів зобразити Полтву, що проламує склепіння, у якому її ув'язнли. Коло її ніг сидить лев, який натякає особливо недогадливим громадянам, про яке місто йде мова. Під ногами у Полтви росте всяческа ботва, що, вочевидь, символізує її плодовитість.
Сама кобіта відксерена з оцієї статуї: https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Спящая_АриаднаОднак, художник, мабуть, не мав наміру порівнювати Полтву з Аріадною, а використав першу-ліпшу античну дівицю, зображену у підходящій позі ;D.

10
Мене забув
Соррі. Виправив і добавив.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10