Останні повідомлення

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
31
Інженерні Споруди / Re: НУП-ологія
« Остання відповідь від Golem 28.11.2019 22:21:59 »
Їдучи якось попри Новошичі ми з Олесем зауважили самотній НУП. Колодки на дверях не було, як і обладнання всередині. Зато вони полінилися здати на макулатуру документацію по цьому НУП-у. Її вже почали гризти миші яких всередині виявилося дуже багато. Ще б пак, це термобокс з природньою вентиляцією. Тут суттєво тепліше і сухіше ніж назовні, немає конденсату (роси). Так як документація ітак на ладан дихала, ми прийняли рішення зберегти її для нащадків.

Хто не знає, в Союзу теж були свої ксерокси. Називалися машина ЕРА. Саме вони давали такий характерний відтінок на папері.

НУП з документацією


ого! З комфортом!


Ці вішаки потім будуть в списку обладнання НУП-а


Всередині пусто. Це і попередні два фото це НУП коло Дрогобича. Вони по суті кожних кількадесят кілометрів стояли. Потім на початку 2000-х всі демонтували
Колись був кінцевик


Вааав! раритет!


А ось і вона!


Більше на жаль тут ніц не було


Кидаю сюди лише кілька фоток з кожної папки. Якшо когось цікавить щось конкретно то пишіть в приват
I'm lovin` it!


Останній запис за 2005 рік.


Невже но Україні аж 661 подібний НУП?


До 2006 року тут були люди. Перевіряли тиск в кабелях


Дата випуску 1978 рік32
Література / Re: книжка "Туристичні Креативи"
« Остання відповідь від Golem 28.11.2019 21:53:21 »
В понеділок у Львівській Обласній Дитячо-Юнацькій бібліотеці, Винниченка 1, я розповідав про рік свого життя в стилі Експлорер. Про збиті літаки в Карпатах, про найвисокогірніші Печери, про нові підземелля Львова і, само собою, що про Полтву! А також про свою книжку "Туристичні Креативи", це ж бібліотека!

Прийшло два восьмих класи. Діти мене уважно слухали, в телефонах не залипали, задавали багато питань і розібрали майже всі візитким. :) То ж усі ми отримали масу задоволення!

Для чого я це роблю? - спитаєте ви. А з ким мені лазити через пять років як не з цими дітьми? - спитаю я. Дехто з них вже зараз встиг побувати у Лощині і кількох бомбарях. То ж потрібно знайомитися та ділитися досвідом. Поки не пізно розказувати що хабарити і нищити обєкти це зло. А заодно і рекламувати наш сайт www.Explorer.Lviv.Ua Та й і техніка безпеки само собою!! То ж я вважаю що такі заходи є корисними і закликаю інших учасників робити те саме.

Коли мене запрошували на цей захід то спеціально наголосили щоб я не забув каску


Ніби слухають


Виглядає що дітям цікаво. Це мій перший досвід перед такою аудиторією


А каска це щоб качани голову не травмували


дівчина в Касці задавала найбільше запитань


Впернений що ці двоє точно будуть лазити!


Ця дівчина з книгою купила її для Юри який активно читає Експлорер. Агов Юра, напиши шось про свої полазки!


Дуже вдячний колективу бібліотеки за теплий прийом і цю чудову можливість пропагувати своє хоббі.
33
Інженерні Споруди / Re: Полтва на Стуса (потік Залізна Вода)
« Остання відповідь від Roy 28.11.2019 14:38:33 »
Ну, все добре сказав. Спершу до мене журналіст звернувся за коментарем, а потім я скерував його до тебе, як до першопроходця цього місця :)
34
Інженерні Споруди / Re: Полтва на Стуса (потік Залізна Вода)
« Остання відповідь від Golem 28.11.2019 13:47:52 »
Перші в новинах. Очевидно що це боротьба з наслідками, а не причиною. Але ж треба щось робити...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JCyFqM8Blrc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JCyFqM8Blrc</a>

Порізали мене троха, але то що лишили це чиста правда. Єдине що Саннімен слушно зауважив що наступний раз краще вживати не слово "Норма", а наприклад "Поріг спрацювання детектора" чи "В порівнянні з іншими колекторами".

ПС: Новини звісно що політичні. Неполітичних новин в нас, на жаль, немає :(
35
Дякую всім за компанію!

Додам ще кілька фото:

Паровий котел на станції Нижанковичі:Залишки будівель біля Саліни:Замок Гербуртів:
36
Інженерні Споруди / Re: Полтва на Стуса (потік Залізна Вода)
« Остання відповідь від Golem 27.11.2019 17:13:03 »
дякую що закинув це сюди! Приємно бачити прогрес.

Я дві години тому давав з приводу цього коментар пятому каналу. Аж здивувався чого це вони питають. Буде нині в ефірі о 19-00.

Чи вирішить це проблему на корню не впевнений. Але що гірше не зробить там внизу на Стуса то точно. Напевно стане навіть троха краще. Але от нагорі може почати підсмерджувати в офіси що поруч. Сьогодні бачив на цьому місці трактори і робочих.

Хоча мені персонально цей запах не заважає :) Навпаки, навіює приємні спогади
37
Інженерні Споруди / Re: Полтва на Стуса (потік Залізна Вода)
« Остання відповідь від YserL 27.11.2019 16:59:43 »
Є результат:

НА ВУЛИЦІ СТУСА ЗНИКНЕ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

У районі вул. Угорської – просп. Червоної Калини розпочалося будівництво вентиляційної системи каналізаційного колектора, що дозволить позбавитись неприємного запаху у районі вул. Стуса.

«У підземній частині будівлі будуть встановлені 2 вентилятори, які втягуватимуть загазоване повітря з колектора та подаватимуть у вентиляційну трубу висотою 11 метрів. Таким чином завдяки примусовій вентиляції гази будуть розсіюватися у найвищій точці та не дошкулятимуть мешканцям. Автоматичний газоаналізатор цілодобово вимірюватиме концентрацію сірководню, і саме від цього залежатиме інтенсивність роботи вентиляторів» - зазначив головний технолог Микола Одуха.

Вартість реалізації проекту – 1 894 123,96 грн. Цей проект доволі довго чекав на втілення. На перший оголошений тендер не подалася жодна компанія. І ось нарешті у жовтні успішно завершилися торги на визначення підрядника будівництва . Ним стала компанія ТОВ «АКВАПОЛІМЕР ІНЖИНІРИНГ». Прогнозована тривалість робіт – до січня 2020 року.

Нагадаємо, що на вулиці Стуса часто фіксуються скарги на поширення неприємного запаху з каналізаційного колектора.

"Стічні води Сихівського житлового масиву перекачуються напірним колектором через хребет водорозділу. В цьому трубопроводі в безкисневому середовищі активно відбуваються процеси гниття органічних речовин. А у місці приєнання напірного колектора до самотічного каналізаційні гази вивільняються і через решітки дощеприймачів та люки потрапляють в атмосферу міста. Внаслідок розбудови Сихова стічних вод стає більше, а внаслідок економного водоспоживання - стоки стають концентрованішими. Саме тому проблема неприємного запаху на вулиці Стуса з часом лише зростає. Однак сподіваємося, що після вентилювання колектора, дихати мешканцям цієї вулиці стане значно легше" - прокоментували у службі каналізаційного господарства підприємства

https://www.facebook.com/vodokanal.lviv/photos/a.114574880012509/114574833345847/
38
То люкс. Якщо все буде добре, то на середину березня, початок квітня, плануємо мандрівку.
Головне, щоб сніг зійшов та підсохли болота.
39
Цікавий архітектурний будинок є у м. Боярка Київської області. Розташований він на вулиці, де раніше були дачі заможних киян. Проте до нашого часу в більш-менш нормальному стані лишились тільки дві садиби. Одна з них — колишня дача Миколи Максимовача (на ГуглКартах підписана як маєток Добромирових) — інженера шляхів сполучення і архітектора. Будинок збудований, орієнтовно, в період між 1890 і 1902 рр.. В радянську епоху садибу пристосували під корпус дитячого санаторію «Зірочка» (назву санаторію дізнався буквально рік-півтора тому). До середини 1990-х використовувалась обласною дитячою лікарнею, яка розташована навпроти. А після побудови нових корпусів дитячої лікарні, цей санаторій закинули.

Будиночок підремонтовують, порушуючи першопочатковий вигляд. Але не дають розвалитися. На території живе сторож з собакою. Наскільки мені відомо, всередині ще ніхто не був.

Наразі, непрацюючий санаторій належить Міністерству охорони здоров'я.На даху підвалу виросли берези.  ;D


Ще з цікавого — фонтан з скульптурами дівчаток.


На невеличкій територїії є і інші споруди. І собакен. (Фото 2017)


Прохідна. А я ще пам'ятаю, коли вона працювала.


40
Чогось у багатьох сталкерів оздоровчі табори і санаторії, в яких вони провели дитинство, занедбали. ;D А санаторій мого дитинства, в якому довелося промучитися цілий рік (поки батьки вирішували житлове питання) досі працює, попри купу дірок в паркані! 
Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »