Останні повідомлення

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
71
І так, прийшли наші дєшманські акумулятори. Їхали з м. Червоноград службою НП, і мені з власної кишені прийшлось ще оплатити доставку 10 кг-вої посилки і накладний платіж (ненавиджу!). Який залишковий заряд ще перевірятиму з декількох банок. На вигляд акумулятори непогані, є сліди неакуратної розбірки батареї (майже на всіх є сліди КЗ довкола плюсового контакту), так що до ідеального вигляду приводити банки прийдеться вам. Банки 2013-го року випуску (хоча домовлявся і платив за 2017, менше з тим), напруга на всіх 3,49-3,5 В.

Забрати акумулятори можна в районі оперного і привокзальної біля 17:00 (-+30 хв) (повідомляйте мене завчасно так як не цілий день у Львові!). В суботу буду цілий день у місті і можете домовитись на зустріч у той день. Після отримання велике прохання відписатися, скільки ж енергії змогли витягти з тих акб, якщо маєте чим це перевірити. Дякую за увагу! (як казав пан Дохтор) За отримання пишіть в ОП і телеграм (@StalkMan) а не тут.
72
Додам і своїх фоток, хоч нічого нового на них і нема, але нехай буде для історії)

Копер ствола Хотінь, раніше не бачив такої конструкції. Раніше виконував функції спуску/підйому шахтарів на робочі місця і вентиляції шахтних виробок.


Після деяких маніпуляцій з промерзлим замком потрапляємо всередину копра який завалений різним автомобільним сміттям з автосервісу що зараз знаходиться на його території.


В стволі по деревяних направляючих їздила людська кліть, думаю людей на 10.Направляючі клеті зроблені з дерева так як метал не дуже дружить з сіллю яка тут всюди. Дерево навпаки в соляному середовищі непогано консервується і не гниє.Кліть, противагу і канати які це все тягали давно здали на метал, а над стволом встановили металеве перекриття з лючком в сам ствол і людський ходок.Всі конструкції людського ходка деревяні, в тому числі і драбини, які відсутні на перших двох площадках. Тут на допомогу в спуску приходить драбинка Golem'а.

Спускаємо в ствол FPV камеру щоб знати що чекає на нас внизу.

Онлайн трансляція з глибини більше 100 метрів.СвидетельТим часом поки Golem готується до спуску в ствол ми з Святодієм ліземо покрутити колеса підйомного механізму на верху копра.В правій будівлі раніше знаходився потужний вентилятор що продував всі квершлаги і штреки шахти, а в лівій підйомний механізм клеті.Тим часом Golem уже більше 2 годин в стволі і не відповідає по рації, Deadmeat_junior вирішує спуститись за ним і дізнатись що сталось.Але як тільки він спускається на друге перекриття на зв'язок виходить Golem, і ми бачимо в стволі світло його ліхтарика.І ось уже через 20 хвилин він подолав більше 150 метрів нагору, хоча спуск на ту глибину зайняв більше години через купи сміття що були на драбинах в людському ходку.73
Я знаю місце / Re: КУБ у Львові
« Остання відповідь від Golem 14.01.2019 12:47:08 »
Це все фейк. Я персонально колись оглянув існуючі камери у Львові. Ми(Cypress) хотіли з ними співпрацювати. Так от - безехових у нас нема. Всі ці Лорти, Реми і так далі це просто екрановані залізні ящики. В яких спокійно будуть стоячі хвилі.

Тому ми купили свою Frankonia + комплект підсилювачів і антен. Всі згідно сучасних стандартів.


Час від часу до нас водять студіків на екскурсії. Якшо цікаво - то можеш приєднатися глянути. Або просто влаштуватися на роботу
74
Про explorer.lviv.ua / Re: Останні зміни на сайті
« Остання відповідь від Bottlehunter 14.01.2019 11:57:28 »
Додав в шапку лінки на сторінки Експлорера в соцмережах і Donate.

Тепер улюблений форум можна підтримати матеріально з карти будь-якого українського банку, просто клікаєте на лінк, вводите дані своєї картки та бажану суму.
75
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 01:12:29 »
Історія трансформації моєї знахідки, яка була викопана на городі, яка була в розчині цементу.
Три тижні чистки, і на світ показались два австрійські патріотичні знаки (каппени) карпатської кампанії (ПСВ).
"Карпатська вахта, 1915-1916 роки"

До:


Після:
Були всунуті один в одного.

Оце я розумію знахідка, два в одному! Клас
76
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 01:01:47 »
Німецька Друкарська Медаль?

А ось з цим знаком/медаллю потребую допомоги, сам незнаю що це таке... колись знайомий знайшов в Києві в якомусь підвалі.77
Знахідки / Re: Нумізматика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 00:57:58 »
А ось різні срібні монети, злитки, пам'ятні монети, і т д
Срібна медаль "за успіхи в навчанні та добру поведінку" не моя, я на таке навіть дивитися не міг ;D


Ще трохи


І щеІ на закускуis aluminum sulfide soluble
78
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 00:11:16 »
Нарукавні щити нагороди, "Лорієнт" не був офіційно затверджений, це 2й варіант, всього було 3 варіанти. :D
79
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 00:08:57 »
Фінська медаль за зимову (антирадянську) компанію 1939го
80
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від RottenDeath 13.01.2019 00:07:28 »
Кільце - нагорода за боротьбу з партизанами.


Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »