Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Bottlehunter

1
Кілька цікавих визИдел, які трапилися на очі нещодавно.

Відреставрований Tatra T3 coupe. Їздить по Празі, возить туристів. Має навіть власний веб сайт https://t3coupe.cz/Автомобіль корпорації Амбрела. Зазвичай якщо такі автомобілі з'являються в місті, то вірний знак, що пора звалювати подальше, в який-небудь захищений бункер з запасами тушонки.Модельки ВАЗ в дитячому магазиніДвоповерховий лондонський автобус запаркований в нетуристичних районах Праги


Шкода Фаворит. Колись була білого кольору.Невідомий тракторець, впорядковував дамбу біля озера.2
Про explorer.lviv.ua / Re: Ми в Пресі
« : 09.07.2019 23:46:17 »
Сьогоднішній сюжет з ТСН про Найвисокогірнішу печеру України. Думаю, всі тут впізнають Голема, який доклав чимало зусиль і часу для її дослідження.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dHuPBOvE_iE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dHuPBOvE_iE</a>

3
Тобто то не буде сніданок експлорера?

4
Всім привіт. Наступний сніданок Експлорера планується в Празі, столиці Чехії, 17 липня.
Крім мене обіцялися бути Рой, Святодій, Голем та друзі. Час і місце уточнимо трохи пізніше. Можливо, підемо на Браніцку скалу або десь в район залізниці на Вршовіцах.

Якщо хтось з Праги нас читає і захоче приєднатися, будемо страшенно раді.

Попередні сніданки описані тут: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7919.0.html

5
Я думаю, це можуть бути чудові експонати доя майбутнього музею Експлорера  ;) ;) ;)

6
Бачу цей топік давно не оновлювався, докину трохи інфи про "процент жиров у маслє"))) Буде ще одна тема для дискусії на святкуванні десятої річниці.

Дані взяті з Гугл Аналітики - на сьогодні це один з найточніших та найнадійніших інструментів збору інформації про відвідувачів сайтів та їх поведінку.

Загалом з часу відколи в нас на форумі працює Гугл Аналітика (а це 18 травня 2012 року)Експлорер переглянули близько 870 000 унікальних юзерів, загальна кількість переглянутих сторінок: 5 195 000

Цікава статистика за останній період:

 - За тиждень на форум заходять біля 2500 унікальних відвідувачів, загалом вони переглядають біля 15 000 сторінок. Ця кількість залежить від кількості нового матеріалу і поширення його в соцмережах.
 
За останній місяць. Країни звідки нас читають:


 
Браузери:Мобільні пристрої. Найпопулярніші:


 
І найоригінальніші:


 
Переходи з інших ресурсів:


 
Найпопулярніші сторінки за місяць:
 


І за рік:


 
Розподіл по типах девайсів:
 7
Тест

8
Нещодавно ділилися спогадами на цю тему в нашому Телеграм-чаті. Опублікую тут, і буду дуже радий почути історію як ви придумали свій нікнейм на Експлорері.

А щоб особисто познайомитися з усіма цими непересічними персонажами, приходьте, будь ласка, на ювілейну десяту річницю, яка відбудеться зовсім скоро:
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,8133.0.html

Bottlehunter:
Я свій придумав на п'яну голову, коли повернувся зі свого першого експлорерського походу, з Центру космічного зв' язку і хотів зареєструватися на форумі. Дивно, бо слово Ботлхантер до того взагалі не вживав)

Lesyk:
Мене так мама кличе( попсово

Golem:
Я Голем 14 з однойменного твору Лема. Тому прохання не дивуватися і не будувати очікувань.

Romchick:
Мене так ше зі школи всі вчителі кликали.

Stinger:
В той час, коли я реєструвався, я часто бавився в іграшку Joint Operations, там мені подобалось бігати з пзрк Стінгер та збивати ворожі гелікоптери) ну якось так банально  :) :)

Зелена миша:
Десь у 10 класі я прокинулася ранком з твердою певністю, що я зелена миша. І назвала так свій мейл,який досі юзяю. А вупше, мене мишею бабця кликала.

DeZer:
я з cs1.6 брав назву

Svyatodiy:
Я просто в друга на телефоні був записаний як СвятоДен. Потім ми щось почали коверкати це з музичними термінами типу свядодієз, а потім дійшли до святодіяння. Так і придумав собі кличку) святодій

Блондинка в кедах:
Хм... В дитинстві була світловолосим дівчам з косами нижче пояса. Дівча виросло і з блондинки стало русявкою. Все б нічого, але часто можу натупити, як справжня блондинка: електрочайник на газову плиту поставити, благо не ввімкнену, залити чай холодним "кип'ятком", авто запаркувати і забути номер сектору парковки, з останнього: зупитинись на вимогу поліції: Водій Шевроле, прийміть вправо і зупиніться! Зупинитись, думати що я порушила, ображатись чому до мене так довго не підходять, а потім ще довго сміятися, бо в мене не Шевроле і ніколи на Шевроле я не їздила...
Іноді складається враження, що усі анекдоти про блондинок придумали вони ж самі.
Так от, якщо я іноді і туплю, як блондинка, то чому б не стати нею, бодай метафорично))) А в кеди я її взула бо Блондинкана підборах то явно нік для іншого форуму ;) якщо серйозно, то була в той час взута якраз  в кеди.
Р.S. були ще інші варіанти, не пам'ятаю вже які, але хтось їх вибрав вже до мене

Electri4king:
Electri4king бо чіпляв електрички з 2013. Так і приїлося то.

Rufus:
Rufus означає рудий по латині. А ви чудово знаєте,  що я не брюнет)) і Рижим мене кликали з дитинства.

Yserl:
Як User но по іншому, увайзер ) А чого L навіть не пригадаю.

Driver:
Здавна читав форум, і думав шось просте із ніків придумати щоб легко ідентифікуватись, нік мав бути не з ігор (шутер, трупер і інші мортал комбати). Був на форумі Diver але я ближче до моторів і іншого автохламу тому скоренько зареєструвався як Driver))


9
Гарна стаття про Сатанівський водяний млин та місто

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/05/31/7216668/

10
Дякую, це і хочемо донести.

То вам мабуть варто з якимось копірайтером порадитися чи як таких спеціалістів звати, щоб скласти текст звернення до людей таким чином, щоб їм було зрозуміло. Бо народ переважно не хоче вникати в суть справи, коментарі на Варті тому свідчення.

11
Про резервні водосховища все-таки спитай. Це цікава тема.

12
Після публікації матеріалів з останньої вилазки в нашій ФБ групі, в коментарях зав'язався інформативний діалог між користувачем на ім'я Дмитро та Големом. Дмитро, судячи з усього, незле розбирається в каналізаційній господарці та охоче поділився деякими деталями (якщо ви нас читаєте і маєте бажання розповісти ще щось по темі, будемо дуже раді).
Коментарі здублюю сюди, щоб не загубилися.


Дмитро:
Ходили ходили і не знайшли КНС аеропорт)
Не дно КНС, а грабельна.

Наукова знаходится в режимі очікування. ждем коли буде необхідна...
А нарахунок дренажу то там з тим не все так легко. найближча річка біля кнс але й та в трубі вже... під час доща часто не витримує напливу...
А в загальному більш меньш нормальний колектор.

Нарахунок чистити трактором чи якимось іншим квадроциклом, то техніка безпеки недозволяє, хіба коли колектор відкритий як на пластовій.

Голем:
 Дякую за коментар! Ви напевно працюєте з цим? Чи могли б ми зустрітися і я б троха понабридав вам питаннями? Розкажете про КНС аеропорт. Ми її і не шукали якшо так :)
Ну рахунок Граберні на Науковій - дуже схоже шо там готують плацдарм для новобудов :( Все розчищено
А яка техніка використовується для чищення колекторів в Європі? Є ж трактори без операторів. такі використовувалися в Чорнобилі ще в 80-х роках

Дмитро:
я колись цим займався, правда не так Глибоко як б вам хотілося, Наукову просто грабують шукачі металу, сама споруда якщо я не помиляюся ще ніби за Водоканалом(а може і ні я не вкурсі)

нарахунок техніки то це ось такі машини http://msk.zp.ua/oistka_kanalizasii є багато варіації і всякого такого, в нас вони теж є але нажаль їхня кількість не дозволяє проводити профілактику(вистачає тільки для усунення закупорок)

споглядав закупорку у Кракові тиждень тому та сама техніка ті самі методи...

КНС аеропорт яка вивеена з експуатації, давно вже але врізки мали б ще десь в колекторі лишитися
P.S. пішіть може щось розповім вам щось цікаве

Голем:
Дуже дякую за інформацію!!! На разі мене пообіцяли звести з інженером із водоканалу. Спробую спочатку його все розпитати. А якшо лишаться білі плями то напишу Вам13
Питання, на які я б хотів почути відповідь:

- Чи оглядають вони і як часто оглядають колектори? Як давно проводили якісь значні ремонти (крім вул. Стуса, звісно).
- Якщо біля мого будинку погано стікає вода в дощ, то треба дзвонити у Водоканал чи в ЖЕК?
- Чи є в них будь-які історичні матеріали, краще якби фото, які б можна було відсканувати і поширити в мережі?
- (Не про каналізацію, але про Водоканал) чи можна попроситися на екскурсію в старі водосховища на Зеленій? То мало би бути круто!
- Як боряться з незаконними викидами підприємств?
- На яку кількість населення розрахована каналізація Львова і яким чином взагалі цей показник розраховують? (В Празі, якщо пам'ятаєте, це 1млн.)
- Чи були випадки смертей в каналізації міста, якщо так, то яка причина?
- Чи може щур залізти через унітаз до хати?
- Чи правда, що Діскавері колись пробували знімати в Полтві кіно і їм позмивало все обладнання?
- Чи є у Львові каналізаційні колектори, які не використовуються або резервні водосховища на випадок ядерної війни?
- Якщо я стану на трамвайні рейки, а руками візьмуся за дроти, то поїду як трамвай?
- Чи усміхається людина всередині Мікі Мауса в Діснейленді, коли її фотографують?

- Ну і побільше міських легенд та страшних історій, пов'язаних з каналізацією)

14
Я спочатку думав, що то чергова вигадка якогось фріка-романтика, але тепер розумію, що насправді хоче сказати автор.

Інфраструктура у Львові, м'яко кажучи, до сраки, давайте то визнаємо. Водогін паскудний, обладнання старе, каналізаційні мережі розвалюються, вода в кранах брудна. Але найгірше те, що жодної позитивної динаміки, жодного руху в напрямку покращення нема. Причин тому багато, і я не вважаю себе компетентним тут їх коментувати. Ніхто з нас не може все полагодити. Ніхто в світі не може "зробити ві Львові всьо файно" навіть за один рік. Наша задача як зацікавлених в покращенні сторін, планомірно і постійно доносити до влади та всіх, кого це стосується, що нам не все одно яким буде майбутнє міста. А ще - рівномірно і стабільно, потроху, змінювати свідомість і систему цінностей людей, почати "їсти слона по шматочках". Способів робити це багато, один з них - писати петиції і поширювати інформацію.

Петиція про відкриття Полтви не означає, що з наступного року всі кошти міського бюджету мають бути спрямовані на це. Це швидше привернення уваги, щоб заставити людей задуматися про чисту воду і те, що в місті, як і в своїй хаті, все має бути відремонтоване і "до порєдку".

Таких петицій має бути сотні, як і публікацій в пресі, зустрічей з експертами, обміну досвідом з закордонними громадами і постійної роботи, яку кожен з нас може робити починаючи хоч відзавтра зранку, маю на увазі наші рідні підїзди і двори.

Петицію я підпишу.

15
Звіт мені сподобався, а от з тим, що Мюнхен нецікавий, категорично не погоджуюся. Дорогий, холєра, але дуже цікавий. Центр міста дуже пишний і красивий. А ще в Мюнхені є Дойче Музей, один з найкрутіших технічних музеїв світу. Тільки він вартий того, щоб купити квиток на літак сюди - цілі велетенські зали і поверхи присвячені промисловості, видобуванню корисних копалин, фізиці, комп'ютерам, астрономії та іншому. Серед іншого, там проводять електричне шоу з мільйонами вольт та справжніми блискавками, діти та дорослі у захваті)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k8lXOnsvD80" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k8lXOnsvD80</a>

Ось кілька моїх фото звідти:

Центр міста

Джульєтта, її, як ви зрозуміли, треба потерти на щастя)Місцями бойової слави дядька Адольфа. Мюнхен колись був головним місцем нацистів

Кілька фото з музею:

16
І як успіхи? Похвалитеся колекцією накопаних корків?

17
Маємо тепер новий розділ, для звітів з-за кордону https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/board,47.0.html

DeZer, з тебе звіт як з ініціатора ідеї  8)
 

18
Ну то чудово. Залишилося вибрати хто з адераторів це зробить :)

19
Типу туди перенести всі звіти з-за кордону, незалежно від теми? Чи тільки ті, які зараз в "Краєзнавство та історія"?

20
Дуже дивно, що ніхто ще досі не написав про Заліщики. Спробую це виправити, виклавши свої старі (2015 рік) фото.

Як і багато містечок Тернопільщини, Заліщики мають чудову атмосферу та потужний туристичний потенціал. Всі мабуть знають класичну панораму міста, з трьох сторін обгорнутого Дністром. Раніше я думав, що то мабуть треба застосовувати панорамну фотографію або спеціальний об'єктив, щоб отаке пофоткати, але ні - коли піднімаєшся на горб перед містом, від вигляду перехоплює подих. Літо вже на носі, і це суперовий маршрут, щоб трохи поволоцюжити з рюкзаком і друзями по рідній землі.Тільки не робіть дурниці і не їтьде в Заліщики автомобілем. Варіанти добирання громадським транспортом зі Львова такі, що від них перехоплює подих ще більше, ніж від красивої панорами міста. Ви детально роздивитеся всю Галичину, встигнете покуштувати місцевого пива і біляшів на сонних провінційних автостанціях, нажити собі друзів і ворогів і на власній шкурі зрозуміти, про що писав Прохасько в своїй книзі ФМ Галичина. Ось тільки деякі з них:

- Автобус Львів-Заліщики, 7+ годин в Еталоні на спеці
- Нічним поїздом в Коломию і звідти ранььою електричкою в Заліщики
- Якимось ковбойським поїздом вночі до Тернополя, а звідти електричкою чи автобусом

І таких варіантів безліч. Ми вибрали такий: київським поїздом до Франківська, потім маршруткою в Городенку, далі автобус в Заліщики. Назад довелося добиратися попутками до Городенки, бо "то неділі, в неділю автобус з села не їздит", а далі чим прийдеться))) Було спекотно, цікаво і весело.
Я не буду розписувати історію міста і що там можна побачити, ви це легко знайдете в інеті. Скажу тільки, що гарне місце для намету є метрів з 50 справа перед автомобільним мостом (якщо заїжджати зі сторони Чернівецької області). Джерела там ніякого нема, по воду можна зганяти в місто, набрати в когось) А далі ви і без мене знаєте що робити влітку на Дністрі.

Поділіться, будь ласка, своїми фото, враженнями та порадами.

По приїзді до Франківська посиділи в кафе (станіславівським кав'ярням одвічний респект) і подумали, чого нам ще не достає для походу.

Не вистачало трьох картоплин, одної мівіни та фляшки рому. Виправили це недорозуміння в гастрономіГігантська голова Бандери в Городенці


Міст в напрямку в'їзду в місто


Міст зі сторони річки


Розклали намет, можна і перекусити


Залізничні артефакти у воді


Інформаційна дошка в парку


Колишній панський маєток


Вулиці міста


Початок підйому на гору. Як завжди, замість нормальної дороги ходимо якимись собачими стежками


Піднялися)))


Угорський цвинтар часів Першої світової (хоча я в цьому не впевнений, досі не знаю чому він там)Перший кілометр дороги назад