Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Bottlehunter

842


Виявляється, ще один Колізей зі схожою історією є в Кіровограді. Це - великий недобудований палац піонерів, що стоїть в центрі міста. Недобудова обросла численними легендами і страшилками, ось, наприклад, з Урбантріпу:

Цитувати

Недостроенный Дворец Пионеров, а в народе просто «Колизей» ещё с давних времён облюбован гопниками и неформалами, которые и выдумывают эти легенды. Почти каждый угол имеет своё имя и свои мифы: «комната глюков», «галерея висельников», «купол самоубийц»... Названия говорят сами за себя. В действительности, творится на объекте много всякой фигни: драки, гоп-стоп, употребление наркотиков, но что самое страшное: умопомрачительное количество самоубийств.

Существует миф, что где-то в подвалах Колизея есть таинственный люк, ведущий в подземный лабиринт. Куда ведут его бесконечные коридоры – никто не знает, ибо оттуда ещё никто не возвращался живым... Бытует поверье, что в подземном лабиринте есть проход в огромный зал, где живут сатанисты. Раз в месяц они ночью выходят на поверхность и приносят в жертву разных животных, в комнате под названием «арена». Некоторых людей, попавших в их зал сектанты убивают на месте, а некоторых гипнотизируют, заставляя их в ближайшем времени распрощаться с жизнью, повесившись в «галерее висельников», или прыгая с «купола самоубийц».


І ще одна колоритна страшилка

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища, з місцевої газети. Ужоснах!


843
Завжди був самим моднявим і стільним посоном.

Спішу додати, ще й дивовижно скромним. Візьми собі печенько з полички!

(На правах офтопу)

845
По моєму Залізобетонний і Вапняний завод це трохи різні речі. Там, біля Пустомит, різноманітна промисловість була досить розвинена в минулому столітті:)

Все правильно, то моя помилка. Щойно перечитав і зрозумів, що й розміщені вони по різні боки залізничної гілки. Я це місце бачив, напевне, сотні разів з вікна електрички, але відвідати так і не вийшло.

Поправлю тему ввечері.

846
Про завод згадувалося тут, а ще

отут. Тому об'єднаю теми.

847
Плани / Re: По Львову
« : 28.07.2014 09:06:13 »
Постараюсі прийти, лапу потиснути. Вже вирішив коли приїдеш і куди лізти планується?

848
А ще колись у Чернівцях їздив трамвай. Але, очевидно через непростий рельєф міста та безперспективність подальшого розвитку цього транспорту, 20 березня 1967 року трамвайчик останній раз проїхався вулицями міста. Нині про нього нагадує пам'ятник, встановлений недалеко від вокзалу на честь сотої річниці заснування трамвайного руху (1997). Цікаво, що вагончик-пам'ятник стоїть на широких колесах, бо оригінальних, 1000мм, вже не змогли роздобути.

Ось тут можна знайти старі фото Чернівців, де в головній ролі - трамвай.

І ще трохи фото, всі зроблені мною в травні.

Тут трохи зле видно, але ця зірка на Алеї Слави присв'ячена Степану Галябарді, одному з фігурантів роману Сергія Жадана "Депеш Мод" (моєї улюбленої книжки).Зачинений спитрзаводРадянська вивіска. Книжкових магазинів у Чернівцях досить багато.Стрілки, що вказують на бомбосховища у центрі міста. Старі та нові.

Чернівецький університет. Вхідний квиток коштує щось 10 чи 15 гривень, але всередину без екскурсовода не пускають. Нам, щоправда, пощастило все-таки примазатися до якоїсь групи і потрапити в приміщення. Дуже гарне місце, всім рекомендую.

Є в Чернівцях і свій "Андерграунд". Але не дігерський, тому він нас не зацікавив. Каву ми пили в глибокому підвалі чернівецького філіалу "Золотого Дукату".І наостанок - індустріальний пейзаж з гірки недалеко від вокзалу.

Обговорювати тему - сюди.


849
Топікстартер - авторцього роману, це його перша робота. Напевне, через зайву скромність він цього не згадав. Книжку зараз якраз читаю, цікава. Про те, що буває, коли на Львів нападають агресивні прибульці))) Більше спойлити не буду, бо іншим нецікаво буде  ;)

а щодо Лощини - це я попросив написати про досвід відвідування Епічного Дігерського Об'єкту.

850
Плани / Re: вільний вихід на дах
« : 21.07.2014 16:53:59 »
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Гм, а хлопцям можна? Я пофотографувати тілько, на паті лишатися не буду :)

851
Привіт,

Я так розумію з пічками заглохла справа? Чи ні? Бо є бажання придбати

Історія закінчилася Хепі Ендом, як в Болівуді. Всі, хто бажав, отримали свої пічки, а в кінці було весілля і загальні танці. Про це є окрема тема в розділі "Спорядження" http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6638.0.html

852
http://brodiahy.org.ua/ - Український сайт про подорожі Україною та світом. Індастріалу тут мало (я б навіть сказав, непристойно мало), але гарні розповіді та фото. Без копіпасту, так би мовити.

853
 'ROHATYN', знайдена у Львові і залишена на місці знахідки (бо нема де складати). Хтось має якісь відомості про завод, що виробляв таку цеглу?


854
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 13.07.2014 21:49:50 »
Ділянка на Гарячому Урбані продаєсі. Не знаю, чи ще актуально, оголошення сфотографоване в травні в ЧернівцяхІ граблі для справжніх принцес, фото з маминого городуЗнайдені на горищі австрійського будинку бляшані букви трансформуються в слова відповідно до рівня освіти та культурного розвитку дослідників


855
Файно, треба буде піти. Тільки Організатори(тм) знову підміняють поняття: не розумію, який стосунок має йога чи, наприклад, майстер-клас з виготовлення блокнотів до Urban Exploration.

P.S. Пропоную всім влаштувати флеш-моб у фірмових футболках Експлорера  ::)

856
Ану покажи фотопруф, чи у вас писки щасливі, коли ви її їли? ;)

857
Якраз купляв таку в Арсені з місяць тому, брав з собою в похід. Не айс, скажу чесно, жиру багато, м'яса мало. Білоруська в рази краща.

858
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 08.07.2014 11:12:35 »
Безкоштовні обійми такі безкоштовні...


859
300 грн від мене вже в Пивничці.

860
Ану спробую вгадати: то камера від трактора К-750?