Автор Тема: На 3.14-куй!  (Прочитано 4987 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
На 3.14-куй!
« : 31.01.2010 15:58:22 »

Хто не бачив Пікуя - той не бачив ...нічого. Але якшо ти і видерся на сам Пікуй, то це ще не факт шо ти з нього щось побачиш. Два роки підряд Пікуй дає на себе зайти і два роки підряд ховає все навколо за чорнезними хмарами та туманом. Сергій Копанський кілька раз на рік водить туристів на Пікуй. Ясне діло шо я з ними б нізащо не пішов. Якби не Ярослав Козак, який подзвонив і запропонував прогулятися на вершинку протоптаною групою стежкою. А чом би і ні! Хоча по складності це дорівнює шпацеру з Шевченка на Високий Замок, зате яка компанія!

По дорозі заїжджаємо в Заклад подивитися на замок Скарбека, зустрічаємся з Назаром, веб-майстром карпати.ком.юа і мчимо в Біласовицю. Як ми не старалися їхати повільно щоб стежка була протоптана якнайкраще, тим не менше в Біласовиці два автобуси туристів ще тільки збиралися виходити. Погода хороша, внизу кілька градусів морозу, на вершині видно стовпець.

Сходження можна починати з різних точок села, всі дороги все рівно ведуть на Пікуй. Але найоптимальніша в плані пологість\довжина шляху починається за 500м після широкої галявини де зручно залишити свій транспорт. По містку переходимо потічок і різко йдемо вгору. Через 5хв підйому Ярко зупиняється і каже: "Ось тут мої учні завжди вмирали". Сміємося, бо не так вже і багато ми пройшли. Але коли за кількасот метрів наздоганяємо перших останніх учасників сходження розуміємо всю правдивість їх слів. Адже інтервалу між нами повинна була бути година, не менше.

Дивуюся, багато кобіт йдуть в черевиках на 10см підошві. Воістину, хлоп би вже давно плюнув і сів під смерекою пити горівку. А вони йдуть. Практично ні в кого нема бахіл, натомість намотоють скотч на ноги. В кого висока халява - це помагає. Але в кого низька - робить ще гірше, бо штанина лишається привязаною до ноги, а сніг вільно попадає у шкар.Гарно споряджені та підготовлені ми з легкістю обганяємо голову якоїсь сільради під Жовквою, японських туристів в китайських кедах, дівчат на каблуках і хлопів в дублянках. А вони ще й дивуються чому нам не холодно без шапки і светрів, коли в самих піт ллється чолом.

Виходимо на першу відкриту галявину і розуміємо шо будемо мати нині дулю, а не шикарні краєвиди з Пікуя. Шкода. Підживлюємося канапками, щоб копанський встиг протоптати нам дорогу до вершини і шоб не плентатися в хвості і помалу йдемо. Пригадую як я мучивсі минулого року, коли снігу було в кілька разів більше, а топтали го тіко ми і Славко. А зараз стоїш на вершині зовсім не втомлений і не спотівший і думаєш: "Все атки добре що я вибрався в гори". Дме сильний вітер, -10 градусів, тож спускаємся вниз.

Підйом зайняв нам дві з половиною години, спуск півтори. З поправкою на відсутінсть стежки підніматися треба буде на годину-дві довше. Літом піднятися можна взагалі за 2 години. Поїсти можна ранком по дорозі в Біласовицю на обїзній Сколе в Ala-Minute. По дорозі назад - в симпатимчній корчмі на перевалі. В самій Біласовиці є файна База "Пікуй", номери від 60 грн. 8-050-666-79-11 Тобто можна їхати на два дні, покататися на Плаї.

Всі фото тут

Карту викладаю не як кілометрівку, а як фото з гугла. Бо на кілометрівці ніц не видно, а тут якраз добре.
Розшарити F VK G+
курча

SANECKA

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 224
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
Re: На 3.14-куй!
« Відповідь #1 : 31.01.2010 16:05:33 »
Класні фотки і природа зимова тоже клас.Від мене лови+
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 31.01.2010 16:10:36 »
Класні фотки і природа зимова тоже клас.Від мене лови+

Дякую. На рахунок зимових фоток: я забув кинути лінк на фотоальбом на Пікасі. Вже виправивсі. насолоджуйсі. Також думаю Пляцок Викладе свої, в нього крутий фотік. Мо шось ліпше як в мене буде.
Розшарити F VK G+
курча

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #3 : 31.01.2010 18:39:07 »
Але якшо ти і видерся на сам Пікуй, то це ще не факт шо ти з нього щось побачиш. Два роки підряд Пікуй дає на себе зайти і два роки підряд ховає все навколо за чорнезними хмарами та туманом. Сергій Копанський кілька раз на рік водить туристів на Пікуй.

100%. Погода та мабуть ходить на Пікуй за Копанським :)
У 2005 запросили знайомі у поїздку з Сергійєм Копанським. Була та ж сама картина з дівчатами на шпильках і взуттям примотаним скотчем до штанів... І, звичайно, повний ппц зверху з вітром і нульовою видимістю.
Фотографії тут: http://explorer.lviv.ua/photoindex.php?g=21&p=1
Розшарити F VK G+

Korgyk

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
  • Шальоний матрацник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 31.01.2010 23:24:20 »

Після того як я не зміг вилізти на Пікуй із ровером в мене з"явилася просто якась навязлива манія туди потрапити. І ось цієї суботи я туди збігав.
Сергій Копанський організував групу, яка традиційно присвячує цей підйом дню злуки. Я, Андрій і Ярко приїхали в Біласовицю машиною.  В Сколе до нас приєднався ще Назар.
По дорозі в Біласовицю заїхали в с. Заклад. де знаходиться маєток п.Скарбека.  Зараз величезне приміщення колишнього палацу використовується в якості психлікарні, тому всередину ми не ризикнули зайти :)
12.30 особливо нікуди не поспішаючи почали ми підйом по протоптаній шальоними туристами стежці. Я був впевнений що погода буде на нашому боці та коли піднялися до вододілу зрозумів що припущення мої були геть невірними і на вершині нас чекає вітер + погана видимість.
По втоптаному снігу ішлося легко. Подякую тим хто його топтав :) Відповідно за 2,5 години ми вже стрибали із ноги на ногу від холоду на вершині Пікуя. Сам Пікуй має висоту 1408 метрів. Вершина невеличка, всі не поміщалися. Тому за наявності великої купи народу + несприятливий погодніх умов ми покотилися вних і десь через 1,5 години попивали чайок біля машин.
Гарна однодення мандрівка в гори.

Світлини
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса