Автор Тема: Любеч 1  (Прочитано 7431 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter_

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 213
  • Стать: Чоловіча
  • Полюю тільки на повні пляшки!
    • Перегляд профілю
Любеч 1
« : 12.05.2010 14:02:41 »
Три чи чотири роки тому побачив по ТВ сюжет про мертве місто Любеч 1 в Чернігівській області. Закинуте військове містечко, нічим не гірше від Прип'яті, але без охорони та радіації.+ ріжні військові об'єкти в довколишньому лісі. Дуже хотілося б поїхати, але поки нема часу і ресурсів. Так що тема в далеких планах
Непогана стаття
фоторепортаж
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
Re: Любеч 1
« Відповідь #1 : 12.05.2010 15:11:07 »
Вартість доїзду згідно e-квиток до Чернігова:
КУПЕ (К)        178.12
ПЛАЦ (П)      109.64
Варто якось об'єднати з поїздкою до Чорнобиля.
Та й підвищений фон там теж наявний, як на мене.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 12.05.2010 15:23:01 »
Варто якось об'єднати з поїздкою до Чорнобиля.
Та й підвищений фон там теж наявний, як на мене.
ЧАЕС+Любеч 1 за одну поїздку
Ваше бомбезно має бути ! :D
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1437
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 12.05.2010 20:03:53 »
Місце захоплююче, туди нам завітати обов'язково треба!
По часу об'єднана мандрівка розтянеться як мінімум на 2 дні.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

KRANZ

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
    • Lost Places
« Відповідь #4 : 12.05.2010 21:27:39 »
Три чи чотири роки тому побачив по ТВ сюжет про мертве місто Любеч 1 в Чернігівській області. Закинуте військове містечко, нічим не гірше від Прип'яті, але без охорони та радіації.+ ріжні військові об'єкти в довколишньому лісі. Дуже хотілося б поїхати, але поки нема часу і ресурсів. Так що тема в далеких планах
Непогана стаття
фоторепортаж
А які ж там ріжні військові об"єкти у лісі? Там, крім військового містечка (пара 5-поверхівок, у яких зараз зробили фільтраційний табір для нелегалів) більше нічого немає... Ну ще антенне поле, де колись стояли передаючи антени (зрізані у 90-х роках), ще одна будівля де були передавачи (нудна і не цікава та ще й під охороною).

А як ви звідти збираєтесь потрапити до Чорнобильської Зони? Перепливати Дніпро і топати пішки через Білорусь, потім перепливати Прип"ять... Якось занадто складно виходить  :)
Розшарити F VK G+

ENIAC

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 09.07.2010 00:01:52 »
   Доброго часу доби. Дозволю собі розбавити державну мову на форумі (автор) - мені так зручніше, а Ви, маю надію, пробачите. Отож, що таке "Чорнобиль-2" не знає мабуть тільки лінивий. Ті, хто в "темі" чуть більше, знають про Любеч-1. Тут на форумі здається зареганий KRANZ - hello, dude :). Його звіт http://www.lplaces.com/ru/reports/zona/28-zona), гадаю Ви вже читали. С 2006 року дещо змінилось.

Отож, почну з того, що залишки станції вже ж охороняються. Їх стереже пара солдат, котрим там реально немає що робити і хлопці відверто засмагають на сонечку. Собака у них гарний, неясної породи, проте сильний. Антенне поле спиляли років із 10 назад. На території залишився один корпус (він же - основний, тут стояло обладнання), транспортний ангар (не лазили, по словах хлопців - пустий) і корпус у котрому вони несуть чергування. Ось, ще, перед воротами стоїть підстанція - вона абсолютно ціла:

Почну із фото:

Вишка на вїзді. Із неї відкривається чудовий вид на ліс та підстанцію:

Напис каже "Приміщення не використовується"

Ну і дестрой всередині. Винесли усе, що можна було винести, плавно виносять цеглини із котрих побудовані перегородки:

Я не стану перевантажувати пост фотографіями, зацікавлені нариють мої фотки. Що залишилось на станції: таблички на деяких дверях, совіцькі плакати про кріплення балонів, де-не-де трапляються роздовбані блоки обладнання, вольт- та амперметри, пожежні датчики на ізотопах (саме він на фото), залишки документації, усякі дрібниці.

Пізніше, коли буде час, накатаю пост про кусочок військового містечка станції, котрий поталанило побачити. Мир Вашому дому!

P.S. Обговорення тут
Розшарити F VK G+

ENIAC

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 09.07.2010 10:54:18 »
Величезне спасибі адміністрації, котра так любязно переклала мій попередній допис. Цього разу я опишу цей кавалок військового містечка, котрий вдалось оглянути перед тим, як нас "приняли". Побачити вдалось лише закинуту школу. Але треба віддати належне - збереглась вона відмінно. Поїхали:

Свідоцтво про освіту кобіти 1968 року народження:

Дата на дошці - 25.12.2001

Підвал школи нецікавий - мокро, смердить, купа пустих фляшок.Правда фляшкам треба віддати належне - вони лежать там вже років із 10, а може й більше (жаль, не глянули на етикетки), по них можна вивчати історію алкогольних виробів Чернігівської області. А далі за нами прийшла охорона містечка під керуванням місцевого міліціонера. Відвели нас до головного, котрий почав розказувати нам як ми будемо сидіти в "мавп'ятнику", типу це прикордонний район, а ми нелегали та порушники границі. Кордон із Білорусією ми звісно не перетинали. Хвилини три покричав, після чого писки відкрили ми. У результаті розійшлись в добрих відносинах. Нашою головною помилкою було те, що ми нагло запаркувались прямо перед дверима центру нелегалів (зато там парковка гарна, не хотілось залишати машину в лісі). Нам розказали про станцію і про військове містечко. Охороняють в основному від мародерів, котрих тут вистачає. Так що якщо хто завітає туди - то відразу повертайте в містечко, станція почекає. АЛЕ! У самому містечку люди живуть у цих закинутих пятиповерхових і я певен, що чужих відразу здадуть як тільки помітять. Але атмосфера місця вартує короткої розмови із міліцією. Головне - мати при собі документи.

Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 758
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #7 : 09.07.2010 11:13:07 »
Я обєднав обидві теми, бо вони стосуються(з географічної точки зору) одного і того ж місця. А місце і справді цікаве :)
Розшарити F VK G+
курча

KRANZ

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
    • Lost Places
« Відповідь #8 : 09.07.2010 13:11:40 »
Друже ENIAC, дякую за пост.  Цікаво, що службові приміщення зроблені за одним проектом. Це цілком логічно, хоча я на це раніше не звертав увагу. Збігаються навіть такі деталі, як вхідні двері центрального приміщення.

Порівняйте Любеч-1: http://img-fotki.yandex.ru/get/3416/tigidimsk.1b/0_464b3_d693ea0_XL.jpg

Чорнобиль-2:
Розшарити F VK G+

KRANZ

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
    • Lost Places
« Відповідь #9 : 09.07.2010 13:14:19 »
Або приміщення для дизель-генераторів.
Любеч-1: http://img-fotki.yandex.ru/get/3416/tigidimsk.1c/0_464d5_3b56ac9e_XL.jpg
Чорнобиль-2: http://lplaces.com/images/stories/radar/oth_radar_chornobyl2_66.jpg

Та й загальний вигляд приміщеннь сумнівів не лишає (характерні вузьки вікна):
Любеч-1: http://img-fotki.yandex.ru/get/53/tigidimsk.1b/0_464b4_c91da8d8_XL.jpg
Чорнобиль-2: http://lplaces.com/images/stories/radar/oth_radar_chornobyl2_71.jpg
Розшарити F VK G+