Автор Тема: ВЧ А-2206, Київська область  (Прочитано 6593 рази)

1 гість дивиться цю тему.

ENIAC

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 11
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
ВЧ А-2206, Київська область
« : 11.07.2010 13:27:58 »
Мабуть, саме ця ВЧ залишила по собі найприємніші враження - сміття мало, хабара - много. Вперше про це місце я прочитав у когось з квестерів. Володар фоток здавати місце не схотів, і я сів шукати його самотужки. Десь тиждень ми вдвох провели у пошуках частини за допомогою Гугля та Вікімапії. Перша спроба виявилась невдалою - знайшли, але не те, але теж цікаво (це я ще колись виложу). Друга спроба була в п'ятницю після роботи - у 18-00 я пригнув за кермо, забрав по дорозі напраника і ми поїхали. Десь о 19-00 мі були на місці:

Побачивші ці ворота ми поздоровили один одного, зачинили машину та пішли на теріторію. Звісно, в той вечір ми побачили дуже мало. Проте зустріли представника тих, кто мешкає на території частини. Домовились з ним про те, що назавтра ми повертаємось і гуляємо де бажаємо окрім поселення.

У суботу ми поїхали більш розширенним складом. Побачили багато чого, враження була найприємніші:

Вишка:

та краєвид з неї:

Ангари де колись стояла техніка:

Це колись був командний пункт, двоповерхова споруда:

Ну а далі ми вже гуляли там, де, мабуть, було не слід:

А ось ці фото - саме з фотолабораторії:

Сусідне приміщення:

Ну і по мелочах:

І вже наприкінці, на самому виході ми сунулись в бокси для автомобілів. А там...

Ось так. За цей рік я двічі був на цій ВЧ - але на страйкбольних іграх. Територія ще жива, але дуже засіяна нашим пластиком. Взагалі я важко повірив в те, що нам пощастило знайти настількі цілу частину. Да, кабелі усі викопані. Але цікавого дуже багато. Мир Вашому дому!
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 495
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: ВЧ А-2206, Київська область
« Відповідь #1 : 12.07.2010 19:47:27 »
Згідно слушними зауваженнями Zelja, обговорення тут.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile