Автор Тема: Лісники з ракетами :)  (Прочитано 5859 разів)

1 гість дивиться цю тему.

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
Лісники з ракетами :)
« : 10.01.2007 21:47:26 »
Побачив якось на космічних фотографіях рідної області чудернацькі вирубки... ну не село і не місто.. ліс порізаний-пошматований... що б це було?
Мишка потягнулась в улюблений OziExplorer: площа по якій розкидані вирубки під 3-4 кв.км... Find map at cursor (улюблена функція): на генштабівських кілометрівках – нема, ліс собі лісом. Дати знімків, що надаються у вільне використання приблизно співпадають з датою видання карт - помилки бути не може.

Найближчі вихідні. Сідаємо на маршрутку потрібного напрямку. Ранковий туман лежить на полях: краса, але майже ніц не видно :). GPS починає відраховувати відстань – точно не проїдемо. Ось вже останні сотні метрів, виходимо біля лісу. Тут вже ніякі ГПСи не потрібні – бетонна дорога заходить у ліс не просто так. Перед нами на бетонку звертає Жигулі. Гриби він там шукати точно не буде, а для пікніків ще холодно. Неприємна новина, оскільки ми планували побачити щось забуте і давно закинуте людьми. Проходимо ще кількасот метрів і „дикий ліс” набуває форми містечка з житловими 1-2-3( ! ) поверховими будинками. Якісь діти бігають між ними, хтось заметає сміття з вулички, хтось кричить у мобільний( ? ). Все добре, але всі окрім дітей - у формі. Ловимо на собі погляди і тих і інших, ну щож – напису про якусь заборону не було, через паркан ніхто не ліз – йдемо собі, ми ж по мапі у дикий ліс прийшли. Попереду якісь огородження, на ними знову будинки, техніка, паркани... перед проходом стоїть компанія у формі, дивується нашому вигляду. Спілкування з ними у наші плани не входить, тож подивившись на бігборд ЗОКу біля них, звертаємо на найближчу доріжку, де не так людно. Всякі технічні споруди на галявинці. По лісу пробігають солдатики  з якоюсь трубою J. Вид з галявини піднімає патріотичний дух випадкових перехожих, які вже зрозуміли, що це за казковий ліс :) Так, в нашої країни ще є ракети :) може вони й літати вміють. Дорога перейшла в тропку серед кущів та молодого лісу, патріотичний настрій псує засраність, так, саме вона у всіх її проявах L розкидані документи, фотографії, зошити.. Не хотів би, щоб хтось знайшов мою особову справу, з усякими інтимними подробицями у якомусь лісі :-( Знов вийшли до парканів, тут вже всюди смотрові вишки, ми знову у центрі уваги, хоч і йдемо від них подалі – до будинків, що побачили здалеку.
-         Хлопці, куди йдете? (голос згори – вишки не просто так стоять)
-         По лісу йшли... як ЦЕ обійти??
-         А куди ви прийти хочете?
-         Гм... [називаю звідки прийшли] (єдиний населений пункт, у розумному для пішої прогулянки радіусі це той, від якого ми йдемо...)
-         ну то вам до параші (показує майже туди, звідки ми щойно прийшли)
-         :-(<BR><BR> Що робити – пішли по своїх слідах. Вийшли на лісну дорогу. Часу ще багато, йдемо поки йдеться. Чим це кущі вздовж дороги підв”язані??? Кінострічкою... мдя... кіно :) далі знов компанія у формі, дорога звертає до наступних територій ЗОКу. Далі йти немає сенсу. Дратувати військових своїм блуканням не хочеться, то ж по ГПС виходимо з лісу навпростець до страси.
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
Re: Лісники з ракетами :)
« Відповідь #1 : 10.01.2007 21:53:55 »
T@R@S:: я вчора був на яворівському полігоні в колись дуже секретних бюункерах радіолокаційних станцій.
можливо про це розкажу. грандіозні споруди там...

dima:: Давай :) Я теж туди планую давно :) але там така площа, що щоб все обійти тре як мінімум кілька днів + у лісі з супутників видно чимало цікавих місць. Ти з якої сторони йшов? Як там зара - тихо?
Також глянь генштабівські кілометрівки, на них нанесені споруди полігону.
Чекаю на розповідь :))

TAras88:: Слухай блін, а чого ти мені того не розказував коли я до тебе в гості приходив???????? Я тоже туди хочу!!!!

dima:: 2TAras88:
Чого саме?))
Ти ж ніби таким не страждаєш?)

T@R@S:: Такс я задовбався вводити той пароль вже. Мены вычно помилки даэ грррррррр
був я.е.. ну виїхали зі львова на ірки атам в село одне і з нього пряма дорога до полігону. солдатик на воротах і якіськоптильні агрегати, бізнесмени:) там взагалі солдатів 10 на весь полігон. потім їдеш прямо як до старого команд пункту але зправа є зїзд, там знак цеголка - проїзд заборонено і попередження про заборону вїзду і бетонна дорога з плит, вміщаєтсья одна ашина урал:) ідеш петляєш дорогою і є ворота і три барєри зколючого дроту і там колись стояли великі локатори і бункерів огого. я зайшов наперший рівень в бункері - все покрадено і порозтягувано але воно діюче - там ще умивальники з водою, кімнати - стлова, для персонала, лікарі і так дальше, кімнати з апаратурою, електрощитові військоі діючі, все освітлене , то що всі фідера пообрізувані і нема радіостанцій, єнадточні годинники там, і купа дверей з електрозамками як в підводних човнах. купа тумблерів і щитків розподільчих, була колись дуже потужна станція варшавського договору. попасти було нереально туди. купа входів і виходів. і це лише один рівень і одна секція, нижній рівень напевно ще працює во всю. тамнапевно кабельні комунікації і дизельні установки птужні стоять. правда вентиляція вже неробить, установки розібрані.  мотошно тм ходити, вражає, а скільки ще такого є по нашій країні.
полігон має 70 км довжини, теперішній команд пункт - бліндаж... забув назву гарно розміщений огляд класний - якраз війни бавитися. полігон портий танками. в містечках і селах на території не бував. там ще десь є розвалена церква. побродити би тамбуло б класно. а ще б мати доступ до всіх підземних споруд, а їх там є дофігаааааааааа. правдадоступ всюди закритий, а ці приміщення де я був також пломбуються, о роботі туди вдалося попасти шкода що фотоапарата небуло, але там і фоткати неможна... ще раз скажу =  вражає як там все продумане і як забезпечено було...

TAras88:: Слухай блін, а чого ти мені того не розказував коли я до тебе в гості приходив???????? Я тоже туди хочу!!!!
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #2 : 18.11.2009 19:49:31 »
А звідки ви взяли, що частина - ракетна?
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #3 : 18.11.2009 20:03:07 »
А звідки ви взяли, що частина - ракетна?
Частина - протиповітряна оборона - так написано десь перед прохідною було.
Чому "з ракетами" - дивись атачмент. То мабуть пам"ятник :)
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #4 : 18.11.2009 20:22:39 »
Нічого не розумію :)
Ви хочете сказати, що це не пам'ятник? Тобто ви протягом останніх років бачили діючу С-75? Чи це був сарказм?
Знаю про С-200 під Кам'янкою, одна з небагатьох виживших "класик" :D
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #5 : 18.11.2009 21:32:18 »
Нічого не розумію :)
Ви хочете сказати, що це не пам'ятник? Тобто ви протягом останніх років бачили діючу С-75? Чи це був сарказм?
Знаю про С-200 під Кам'янкою, одна з небагатьох виживших "класик" :D
Це не сарказм а висновок з того що бачив і сфотографував. Іноді "пам'ятник" значить "пам'ятник"  :)
Розшарити F VK G+