Автор Тема: ВЧ під Червоноградом  (Прочитано 8405 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
ВЧ під Червоноградом
« : 29.03.2011 19:52:25 »
Військова частина знаходиться у лісі, ось тут. Ймовірно має відношення до ракетного полку(в/ч 32155), котрий поряд.

Як планували, зібрались на вилазку Roy, Redshift, Zelja, Romchick, Lesyk, Alter, Ворон, Bottlehunter та linuxoid. Розпочали ми нашу мандрівку, власне з цієї частини, в котрій ймовірно зберігались ракети, паливо та комплектуючі до них. На частині збереглись великі ангари, та численні підземні приміщення та переходи. Поверхня ангарів, заради маскування була покрита рослинністю.

Ну і ясно, що збереглися в основному потужні ангари. Вони нас і зацікавили.

Експлорери - вперед!  :)

Ніхто не оминав нагоди кудись залізти)

А тут розкопаний ангар. Виглядає подібним на невелику казарму. Всередині залишки кімнат та санвузла.

Один з цікавих ангарів

В цьому приміщенні випробували "дим" РДГ-2Б.

Скажу що підпал такої димовухи в такому приміщенні виглядає в рази ефективніше від підпалу під відкритим небом. Невеликий РДГ-2Б спроможний виставити потужну димову завісу, головне щоб були дерева та будівлі поряд, як у нашому випадку.

Чудеса!)) Прямо як з війни кадр, linuxoid з гранатою тікає від ворожих танків))))

От так. Далі чекаємо доповнення від інших учасників вилазки.
Обговорення теми тут.
Решта фоток на Пікассі

P.S. Дякую усім за компанію, особливо linuxoid'у та Redshift'у, котрі були нашими гідами :). + усім.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 213
  • Полюю тільки на повні пляшки!
    • Перегляд профілю
Re: ВЧ під Червоноградом
« Відповідь #1 : 30.03.2011 12:13:18 »
Мені особисто розгромлені військові споруди в лісі не дуже сподобалися. Не те що закинута шахта чи unbelievable збагачувальна фабрика із золотозубими охоронцями. Але весела компанія експлорерів створювала святковий настрій навіть не зважаючи на постійну снігову крупу з неба і болото під ногами.

Один з численних дотів, розкиданих по червоноградсько-бендюзьких лісах.

Всередині ангару

Довколишня болотня природа. Ми помітили ще кілька снорків, що там бігали. Але не встигли сфоткати.

І справді, ніхто не оминав нагоди кудись залізти)

Червоноградські пітони поскидали шкуру в лісах

Лесик з патиком входить в розбомблений Берлін...

Ще один дот

А потім ми потягнули хребти на закинуту шахту...Але це вже цілком інша історія.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 87
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
« Відповідь #2 : 30.03.2011 20:08:56 »
Багато хто хотів побачити "підземний тунель" на території частини. Нагадую, він знаходиться за "бетонкою" на адміністративній частині бази. Вдома відшукав фото - викладую на форум. Це взагалі-то не тунель, а якийсь підземний "V-подібний" перехід, що заходить на декілька метрів в землю, а потім знову виходить на поверхню. Цікаво, яке його призначення?
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан

Dima_Bear

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 88
  • Ще вчора сьогодні було завтра.
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 30.03.2011 21:57:08 »
класний похід зробили, молодці.
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 30.03.2011 22:07:18 »
    Судячи з карти такими тунелями могли сполучатись всі функціональні об"єкти частини, щоб в разі чого не бігти із казарм через пляци до місць бойового дежурства або щось типу того.

Також тут слід згадати ще одну частину (частково завалену) підземних споруд, яких на такому об"єкті мало би бути вдосталь .
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 02.04.2011 23:07:33 »
Втисну ту і я ше свої 5 копійок.
Так.. То є Батлхантер, в тих болотах шо біля вуєнних ангарів. Шо він там робе незнаю, може жєб лове, а може ... короче незнаю.

А туво приїхали якісь в камуфляжах, казали, шо тру дослідники, і полізли всередину. Правда було з ними ше двоє мєсних з Червонограда.

Як зайшли в середину, то тілько рукі торчали

Всі стали до знимки, бо далі пустили дим і вже ніц не було видно.

А це вже відео того диму. Виглядало дуже ефектно, правда оператор попався якийсь поганий. Надіюсь то виправить відео від Зелі. Так само чекаємо від нього і фотографій.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=t6ZZD1_4-04" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=t6ZZD1_4-04</a>
Розшарити F VK G+