Автор Тема: Бомбосховище в Чернівцях  (Прочитано 3308 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Photographer

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 9
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ітак вирвався я сьогодні з роботи на обід, взяв в департаменті ключі, службовець попередив що там нема вікон (Дякую КЕП) і що він занедбаний, я відразу згадав львівські занедбані бомбіки, впав настроєм але всеж таки залишив в залог свій диплом магістра і попер до бомбіка.
Вхід з заду будинку через непримітні двері ( і не подумав би шо там бомбік)
Обговорення дефілює тутко

Відкриваєм ці двері, бачим коридор вниз де видніються герми

(раз є герми знач не такий вже і занедбаний подумав я і відкрив двері.Там коридорчик метр на метр де троха сміття і щеодні герми..

І тут згадую що мій мозок навіть і не подумав взяти ліхтарик, ростроївся, друг побіг в ларьок за світлом а я його лишився чекати і просувався почучуть освічуючи собі шлях спалахом, і о чудо, якийсь включатель, КЛАЦ і загорілося світло!!!! Відкликав друга і собі подумав.ніфіга собі занедбаний бомбік з світлом ))))
включаю світло, відкриваю другу герму і бачу шо бомбік юзали як склад хламу

наліво з кімнатки приміщення з фільтрами і хламом, в хлам не ліз бо був в туфлях і сорочці ))))

направо з тої кімнати з хламом кімната з ємностями (для води походу)

звідти вхід в маленьку вбиральню

далі пройти - величенька кімната з вікном на вулицю ( В бомбіках хіба таке можливо? ), вінкно доречі склопластикове, підкос під євроремонт певно :)

з тої кімнати 2 проходи. направо кімнатка з виходами направо в кімнату з бочками що вже опусувалися а наліво в дві маленькі кімнатки.

(одна з тих кімнаток)

якщо ж піти наліво то через тунельчик виходимо в величеньку кімнату

далі така сама по площі кімната але з маленькою гермою (запасн вихід напевно), герма заварена заплаткою.

світло є не всюди, але проводка на місці, по пілдлозі де не де білі пластикові нові труби що постачають воду в будівлю що над бомбіком. при виході подумав що тре службовця повести в дійсно занедбаний бомбік на екскурсію ))))
Загальна схема ( сорі за якість ) :))

Другий бомбік обламавсь, ключ що нам дали не підійшли до замка ( по ходу місцеві свій повісили), службовець обіцяв до кінця тижня вирішити це питання і буде вам ще 1 звіт. на разі замануха - вентшахта того бомбіку

і 2 входи (один в бомбік за деревяними дверима)

і вхід в підвал де жителі мають свої кладовки

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Бомбосховище в Чернівцях
« Відповідь #1 : 05.04.2011 23:17:16 »