Автор Тема: Командний пункт 44-ї дивізії 43-ї ракетної армії  (Прочитано 6530 разів)

1 гість дивиться цю тему.

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Стать: Чоловіча
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
Знаходиться за координатами 48°34'57.43"N   25° 6'13.12"E .
 Звідси командували такими полками:
- 40 РП, 494 РТБ (м. Коломия)
  - 76 РП, 53 РТБ (м. Стрий, потім м. Долина)
  - 586-й РП, 1033-й РТБ (м. Камянець-Подільський, смт. Скала-Подільська)
  - 151-й РП, 1051-й РТБ (м. Стрий)
  - 101 РП, 410 РТБ (м. Свалява, Мукачево), з 1967р .- Туркестанський ВО
  Ця дивізія була першим ракетним з'єднанням у збройних силах СРСР
 Сьогодні з’їздили туди з Xaolasом, дуже цікавий об’єкт, є різні будівлі, бомбарі, і звичайно сам КП. КП являє собою пагорб діаметром десь біля 80м, всередині двохповерховий бункер, з безліччю різних кімнат, крупними ангарами і т. п. Всередині можна і заблукати :). За 1.5 км знаходиться ще один військовий об’єкт, зберігся краще, схоже він використовувався для якогось виробництва.

Гаражі

Будівлі, недавно там працювала якась фірма.

Творчість місцевих ;D

Одне з приміщень бомбаря

Один з входів до КП

Всередині КП

Вхід до того об’єкту що знаходиться за 1.5км  від КП

Всередині нього

Обговорення   тут
Ше більше гівняних фотографій з мобільного тут :)
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Стать: Чоловіча
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
Минулої неділі з’їздили туди другий раз. Тепер таки вилізли на другий поверх, він розділений на окремі секції і до кожної треба залазити окремо. В порівнянні з першим поверхом там лишилось багато цікавого, бо залізти туди непросто. Розкидані мертві протигази, (причому не бачили ні одного простого а тільки  ПМГ-2, ПМГ, ШМС), якісь документи, рештки телефонів і т.п. На другому об’єкті (48°35'42.96"N 25° 6'42.09"E) зустріли місцевих які розказали що то був вузол зв’язку, а після нього м’ясний цех. Ще казали що від нього до КП дивізії йшов тунель(десь 1.5км), який затопили. Мені в то шось не дуже  віриться, міг йти максимум кабельник і то навряд чи…

Нормальні фотографії від boue є  тут
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

axizep

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 10
    • Перегляд профілю
Побував я в суботу на даних обєктах,наробив повно фоток https://picasaweb.google.com/102281743520426167836/OZXkKB?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI-liJvl6OjA-QE&feat=directlink
хочеться добавити,що другий вузол звязку (той що перероблений під бойню) напевне кимось охороняється,бо трохи далі була будка з імовірним сторожем (сліди присутності у вигляді тєлєка фірми панасонік,і японского магнітафона,які би просто так ніхто на закинутому обєкті  не лишав). але я удачно відфоткав там кожен кутик.
Розшарити F VK G+
Slavko

VIRUS

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 102
    • Перегляд профілю
Шкода звичайно КП, розвалюється швидко. Останнього разу коли там були, Xaolas'y на голову полетів кусок стелі.
Розшарити F VK G+