Автор Тема: Re: Ножі і холодна зброя  (Прочитано 753 рази)

1 гість дивиться цю тему.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 210
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Ножі і холодна зброя
« : 17.06.2011 23:18:28 »
Ось цікавий лінк про холодну зброю і її класифікацію з точки зору закону
http://inway.com.ua/?idth=4&idn=5223&nozh_i_zakon_opredelenie_kholodnogo_oruzhiya

Коли я з тобо срався вів дискусію, то я напряму користувався Методикою криміналістичного дослідження.

Шановний пане Лесик! Я звісно розумію що у вільний час Ви активно вивчаєте законодавства України, проте є елементи, які в даному випадку "на пальцях" пояснити простіше, ніж завантажувати народ купою законів і їх пунктами. В цьому лінку якраз так і пояснено. Доречі там також і вказано, де можна провести експертизу ножа і скільки це вартує, адже на форумі так ніхто мені і не відповів по тому питанню.
   Щодо гарди. Не однїєю нею може бути зхарактерезований перехід від леза до рукояті. Підпальцева виїмка також є обмежувачем. А тепер якщо логічно прикинути, то в такому випадку (при обов'язковій наявності гарди) "фінки" не відносися до ХЗ. Але Все-таки ЧОМУСЬ вони туди відносяться.
   2 linuxoid. Дякую за поради. З.С.На тому ножі, що на моєму фото, ручка виготовлена з накладних полірованих текстолітових пластин. І то страшенний мінус, адже навіть при ледь вологій руці ручка починає "їздити", як навіжена >:(
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.