Автор Тема: Re: Ножі і холодна зброя  (Прочитано 747 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Ножі і холодна зброя
« : 17.06.2011 23:36:06 »
Шановний пане Лесик! Я звісно розумію що у вільний час Ви активно вивчаєте законодавства України, проте є елементи, які в даному випадку "на пальцях" пояснити простіше, ніж завантажувати народ купою законів і їх пунктами. В цьому лінку якраз так і пояснено. Доречі там також і вказано, де можна провести експертизу ножа і скільки це вартує, адже на форумі так ніхто мені і не відповів по тому питанню.
Шановний Пане Альтер! Я звісно розумію, що многабукав об'ємні речі читати мають бажання одиниці, але тим не менше у бідь-якій "вирізці" опущені деталі, подекуди ці деталі є дуже важливими.

Щодо гарди. Не однїєю нею може бути зхарактерезований перехід від леза до рукояті. Підпальцева виїмка також є обмежувачем. А тепер якщо логічно прикинути, то в такому випадку (при обов'язковій наявності гарди) "фінки" не відносися до ХЗ. Але Все-таки ЧОМУСЬ вони туди відносяться.
Ві сказали те саме, що я казав ось тут:
"Для клинкової зброї, в зв’язку з цим, встановлюється спосіб кріплення клинка, зручність утримання зброї у руці, безпечність нанесення визначених по силі та напрямку ударів."
Зле повторювати речі, які вже були сказані, та ще й неодноразово. Фінки - цілком холодна зброя, адже в них є свій установлений спосіб утримки клинка, при якому сам собі не зашкодиш.
Розшарити F VK G+