Автор Тема: Re: Статуї Матері Божої (обговорення)  (Прочитано 1075 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
 Вважатимемо, щo Mike вже висловився остаточно, тому отримує нагороду - бан на 3 доби. Шановні користувачі, смів би просити Вас не піддаватись на провокації подібних персон. Живемо далі! Гарних вихідних!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
Re: Статуї Матері Божої (обговорення)
« Відповідь #1 : 24.07.2011 13:09:14 »
Цитувати
атеїзм - також свого роду віра

Якщо у мене немає захоплення колекціонувати ні марки, ні гільзи, ні краватки, то хіба являюсь я колекціонером?

У горді бузина, а у Києві дядько.
Ваші перші слова є цілком аналогічними, до слів про колекціонування. Атеїзм неможливо назвати вірою. Атеїзм - це релігійні переконання.

Цитувати
Залежить, щл вкладати у зміст цього слова. Ти знаєш, що я туди вкладаю?
Москаль - саме по собі спірне слово. Кожен його розуміє по-своєму. Мені пані психолог на прийомі недавно сказала, що якщо слухачі не розуміють слів оратора, так як він цього хотів - це цілковита вина оратора.

Цитувати
Вважатимемо, щo Mike вже висловився остаточно, тому отримує нагороду - бан на 3 доби. Шановні користувачі, смів би просити Вас не піддаватись на провокації подібних персон.
Єдине що зробив Mike протиправне - це висловився зневажливо до віруючих.
4. Зареєстрованим на форумі користувачам ЗАБОРОНЕНО:
4.8 писати повідомлення, що:
4.8.3 ображають честь та гідність співрозмовників,;

Але, на скільки я зрозумів, даний конфлікт був вирішений протягом розмови. Також я не помітив тут жодної провокації, лише гарну, плідну, обгрунтовану дискусію.
Тоді за що бан?

Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #2 : 24.07.2011 13:45:24 »
Цитувати
Залежить, щл вкладати у зміст цього слова. Ти знаєш, що я туди вкладаю?
Питання було адресоване Майку.
Цитувати
Мені пані психолог на прийомі недавно сказала, що якщо слухачі не розуміють слів оратора, так як він цього хотів - це цілковита вина оратора.
Не варто поєднювати це. В даному випадку це був звичайний діалог.
Якщо торкатися цієї теми далі, варто знати, що пані психолог мабуть недоговорила, що нерозуміння оратора також цілком може бути через певні особисті причини слухача.

Цитувати

Вважатимемо, щo Mike вже висловився остаточно, тому отримує нагороду - бан на 3 доби. Шановні користувачі, смів би просити Вас не піддаватись на провокації подібних персон.
Єдине що зробив Mike протиправне - це висловився зневажливо до віруючих.
4. Зареєстрованим на форумі користувачам ЗАБОРОНЕНО:
4.8 писати повідомлення, що:
4.8.3 ображають честь та гідність співрозмовників,;
Але, на скільки я зрозумів, даний конфлікт був вирішений протягом розмови. Також я не помітив тут жодної провокації, лише гарну, плідну, обгрунтовану дискусію.
Тоді за що бан

Всі скарги щодо діяльності адміністрації, та пропозиції (за винятком тих, що потребують широкого обговорення) подаються виключно в приватному порядку.

?
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 24.07.2011 14:02:58 »
Цитувати
Не варто поєднювати це. В даному випадку це був звичайний діалог.
Якщо торкатися цієї теми далі, варто знати, що пані психолог мабуть недоговорила, що нерозуміння оратора також цілком може бути через певні особисті причини слухача.
У будь-якому випадку за появу багатозначностей у словах відповідає оратор. Читачі/слухачі цілком можуть бути незнайомі з оратором особисто, тому будь-які репліки типу "Ти знаєш, що я туди вкладаю?"є недоречними.

Цитувати
Всі скарги щодо діяльності адміністрації, та пропозиції (за винятком тих, що потребують широкого обговорення) подаються виключно в приватному порядку.
Я ознайомлений з правилами форуму, даний випадок я і відношу до "тих, що потребують широкого обговорення". Адже факту серйозного/систематичного порушення правил форуму я не бачу, але бачу покарання.
Розшарити F VK G+