Автор Тема: Ракетні шахти типу "Двіна" під Вінницею  (Прочитано 5208 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1217
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Знаходяться шахти в селі Якушинці, зовсім недалеко від Вінниці. Кординати: 49.2886906N 28.3375168E

Заїхали ми туди по бетонці на машині, ну майже туди, а саме до воріт колишньої адмін частини шахт. Колишня адмін споруда вже на даний момент повноцінна військова частина, що функціонує, про що свідчить малюнок державної символіки і курящий прапор на прохідній.

Таким чином, як зазвичай, побачити подібний дестрой не довелося - обійшли ВЧ та попали на бетонну дорогу, котра вивела нас через густий ліс, на територію базування шахт. Було нас троє, окрім мене SANECKA та мій друг Вітя.
Заступивши на базу, назустріч виїхав нам мікроавтобус. Зупинився. Зі скрипом відкрилось віконце, а звідти фраза "Хлопці, це приватна територія, вам тут робити нічого, та й до того ж тут дуже небезпечно" - котру промовив водій буса, ймовірний орендар території.
У відповідь я посміхнувся, розказав про те що нас цікавить і для чого ми тут. Ще й привіт передав від західного краю.  :)

І так, перед нами постала суцільна бетонована площадка, з поодинокими деревами та кущами. 4 залізобетонні ковпаки шахт теж на місці.

Зауважуємо цікаву деталь - усі входи, лази, люки, закриті бетонними плитами. А також отвори на куполах шахт, щоб бува ніхто не захотів політати а потім поплавати.

Але нема такого закритого чого ми б не могли відкрити  ;D

Думаю, чому мене подібні шахти не особливо вставляють. Ось в чому секрет!
Якісь мудрі особи знають, що перед істалом треба прочитати по пів книжки, і стати таким начитаними, щоб зразу освідомити значущість колишнього могутнього об'єкту!  ;D

Ну і воно так і є. Сліди сучасної молоді там зустрічалися частіше, ніж на інших подібних місцях.

Відсвовуємо втрьох плиту та попадаємо всередину.

Звісно, всередині все дуже знайоме. Особливого практично нічого. Єдине що залишилося багато надписів на стінах, те декотрих елементів інтер'єру. Фоткали, жартували, перечікували грозу та поволі підійнялись на -1 рівень.

Чорний челавєк  :)

Найбільші входи - засипані

Коли вилізли на поверхню, добряче змокли. Вперіщив такий дощ по дорозі назад, що поки вдягнули дощовики, все промокло наскрізь. Особлива електроніка. Але компанія друзів та карпатський напій Сані не дав змогу розвинутись негативним наслідкам.  ;)

P.S. Для Руфуса: зустріли тільки такий вид, в одному екземплярі. Дуже сильно кліпав очима. Мабуть спав  :)

Обговорення
Фотки на Пікассі

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 224
  • Стать: Чоловіча
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
Re: Ракетні шахти Р-36 під Вінницею
« Відповідь #1 : 16.08.2011 00:37:15 »
Отож довелося мені вперше побувати на ракетних шахтах. Так, як був на такому обєкті вперше отримав купу позитивних вражень. Блукаючи коридорами шахти приблизно уявляв собі, як цей обєкт колись охоронявся і дух війскових які знаходилмсь тут на чергувані. Багато написів збереглося і запах мазуту. Тай металу ще достатньо, тобто не все ще вкрали.
Один раз добряче налякався. Йшов коридором з ліхтариком, і тут несподівано на мене щось летить- виявилось що це кажан. Напевно він більше мене злякався ніж я його. Всередині теж подекуди чулись якісь віддалені голоси. Та коли прислуховувались була цілковита тиша, тільки було чути якісь гуркіт. Як потім виявилось це так гриміло на вулиці.
Можу сказати одне вилазка пройшла вдало.
Окрема подяка Рою за надання медичної допомоги. Справа в тому, коли залазив поранив трохи руку об дріт який стирчав з бетону.Завдяки аптечці Роя рана була промита і надійно заліплена пластирем.
Трохи моїх фото і відео.

Один з входів в який ми успішно занурились.

Всередині дуже волого.

Люк шахти

Багато попереджувальних знаків.

Напевно взуття ще з тих часів коли шахта була на бойовому чергувані.

Мега звук шахти  ;D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dh0K_vqHXYw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dh0K_vqHXYw</a>

Всередині шахт.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jGUO6B-z1Os" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jGUO6B-z1Os</a>
Розшарити F VK G+