Автор Тема: Томнатикул - "Карпатський Памир"  (Прочитано 6240 разів)

1 гість дивиться цю тему.

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 87
  • Стать: Чоловіча
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
В червні 2011 року випала нагода побувати в Карпатах в рамках радіоекспедиції разом з G-H та його вірним другом - Nissan Pathfinder в череві якого ми видерлися на Томнатикул (1565 м.) - це був не просто підйом - це було ЩОСЬ!

На г.Томнатикул знаходиться недіючий військовий об’єкт - «Памір» епохи радянського союзу – кілька куль, в одній з яких збереглася антена. Ціллю радіоекспедиції зовсім не було вивчення об'єкту, потрібна була "висота" - тому от Вам декілька загальнопланових фото.

Також відвідали Космичару. Всі фото тут
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Томнатикул - "Карпатський Памир"
« Відповідь #1 : 26.08.2011 10:59:21 »
Бачу поїздили Супер! Ніяк не випаде мені нагода самому відвідати "Памір". Кілька питань які, думаю, будуть цікаві всім хто захоче повторити:

- Прикордонна зона і дозвіл. Чи виробляли ви його заздалегідь, чи на місці?
- Можна більш детально про дорогу, якість, глибина річок якшо є і так далі
- Ну і взагалі було б супер якби доповнив звіт картою, кудою саме виїжджали.

Дякую!
Розшарити F VK G+
курча

G-H

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 09.09.2011 09:14:41 »
1. Будь якого особливого дозволу для проїзду не треба. Повинен бути лише паспорт.
2. Дорога до "Памиру" дуже важка, легковим авто не дістатися, потрібен позашляховик або пішки.
3. Заїзжали від с. Шепіт. Там прямо ло "Памиру" іде дорога.
Розшарити F VK G+
Прошу пробачення за можливи помилки, але що з "клятого москаля" можно взяти :)

Mike

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 54
    • Перегляд профілю
    • Карта маршруток Львова
« Відповідь #3 : 21.09.2011 18:45:43 »
- Прикордонна зона і дозвіл. Чи виробляли ви його заздалегідь, чи на місці?
Я заходив до прикордонників в селі Селятин (як зконтактуватися з ними можна заздалегіть уявляю важко, але ймовірність що вони недозволять особі з українським паспортом наближається до нуля). Дорога до Шипоту і Памиру проходить через Селятин, тому зайти туди жодних проблем не викликає.
У самому Шипоті теж є щось подібне на прикордонну заставу, проте туди я не заходив.

Якщо туди їхати - то рекомендую заглянути до Буковинських водоспадів у селі Розтоки. З десяток різних водоспадів буквально за пів кілометра від шосе, яким слід проїзджати.
Розшарити F VK G+