Автор Тема: Re: Де Дешево і Смачно пообідати у Львові  (Прочитано 1074 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
   По вечорах зі знайомими харчуюся в Ашані, як би це епічно не звучало. Комплекс, у який входить багет, майонез та літра солодкої води обходиться трошки більше ніж у 6 гривень.
   Усе куплене споживати найкраще на підземній стоянці. Там завжди сухо, тепло, сидіти можна на бетонних бортиках, що біля "стін" (яких впринципі і немає - лише колонни). Тому виходить так, що з одного боку в сухості, теплі, з музичкою "Радіо Кінг Кросс", з іншого - постійне свіже (ну на скільки це можливо) повітря через відсутність стін. Парковка поділена на 3 сектори - синій, зелений та оранжевий. Оранжевий - "найвіддаленіший" від Львова, там добре, гарно, музику добре чути - але там завжди найбільше епічного молодняку. Зелений - по центру. Як на мене - найгірши й сектор. Там сильний шум від вентиляцій, саме на цей сектор працівники Ашану спускаються курити, музичку погано чути. Епічного народу також багато. Синя - "найближчий" до Львова сектор. Там тихо, гарно. Народу найменше. Музичку чути гірше, ніж на оранжевому, але краще ніж на зеленому. Як на мене - це найкращий сектор.
   На парковці є охорона, охоронці постійно по ній ходять. Але вони добрі і виховані, підійдуть лише раз перевірити чи не вживаєте алкоголь та чи не палите. Попросять потім усі папірці викинути в урну, та побажають смачного.

Звісно, в Кінг Крос Леополіс є багато милих кав'ярень, моя улюблена - та що знаходиться на другому поверсі, рівно над центральним входом. Там дуже гарні меблі, на столах червоні та білі скатертини, на кріслах великі червоні чохли. Усе просякнуте красою та вишуканістю. Але там досить дорого. Експрессо - 15 гривень. Тому я там буваю, але рідко (лише в якості подарунку для себе коханого 8)), так-то зазвичай я воджуся на синій парковці.
Такшо, якщо будете на шопінгу в Кінг Кросі десь пізніше 8 вечора - можете заглянути на синій паркінг і глянути, чи мене там часом нема  ;)
Розшарити F VK G+