Автор Тема: Об'єкти РВСП біля Долини  (Прочитано 5220 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Об'єкти РВСП біля Долини
« : 20.09.2011 12:31:48 »
Плазивши по вікімапії, побачив наступне:

- Управління полку "Ліс" (76-го ракетного полку, наскільки я розумію, прочитав про нього  тут). Розташований за селом Рахиня. Про нього, власне, і піде мова далі.

- 1-й дивізіон РП "Ліс", себто позиції Р-12, розташовані біля с. Тростянець. Розташований біля діючої виправної колонії.

- 2-й дивізіон, біля с. Завадка Калуського району.

- Третім дивізіоном, якщо нічого не плутаю, були  ракетні шахти під Моршином. В нас на форумі описані і перефоткані.

Вікімапія.

Минулої суботи я вирішив катнутися до того їхнього управління. Ось як воно спокусливо на Вікімапії виглядає:

В уяві малювалося військове містечко, подібне чимось до Липівки, може трохи більше розвалене. Ну бункер якийсь точно мав би бути. Виявилося, що ліс пожер все, що там колись стояло, не лишилося нічого, крім кількох напіврозвалених будівель. І до Липівки це місце схоже тільки тим, що берези там ростуть шеренгами. Шкода. Маю надію,ті ракетні шахти збереглися краще...

А взагалі місця там класні, дикий ліс, відомий своєю партизанською славою. Партизани наші були, якщо комусь незрозуміло. Кілька фоток далі

Поїзд Стрий - Івано-Франківськ. Зараз він відвезе мене і ровер до станції "Рахиня", перша зупинка після Долини. Далі треба крутити. Рельєф там досить горбистий, прийшлося спотіти на початках.

Залишки залізничного переїзду підказують, що пора звертати в ліс.

Спочатку я повернув не туди, поїхав дорогою , посипану чорним щебенем. Дорога йде через болото і місцями досить висока, нагадує дамбу. Зараз використовується хіба лісовозами, тому що закінчується тупиком. Якщо глянути на кілометрівку, видно, що раніше вона йшла через ліс паралельно широкій та прямій грунтовці, яка й веде до військового містечка, а пізніше з нею з'єднується. Я так розумію, це був просто об'їзд для цивільних, щоб не пхали свого носа до військової таємниці.

Бобіна. Маю два варіанти її походження: альбо бабінний магнітофон в кабіні лісовоза ( ;D ) або сміття, яке місцеві тут скидують.

А це вже я на правильній дорозі. Широка, пряма і досить рівна грунтовка, з-під якої де-не-де видніються бетонні плити. Їхати ровером саме задоволення. До речі в ліс регулярно відходять повороти, направо і наліво. Я орієнтувався за тими ж бетонними плитами і не прогадав

На місці. На жаль, зрозуміти, що де було, майже неможливо. Дивитись, власне, нема на що. Закину кілька телефонових фото для протоколу.

От і все наразі. Сподіваюся ближчим часом відвідати ще ракетні шахти, може там цікавіше буде.

Тут можна обговорювати.

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
Re: Об'єкти РВСП біля Долини
« Відповідь #1 : 02.12.2011 21:38:54 »
Історія дослідження об'єктів Ракетних військ стратегічного призначення 44 дивізії отримала продовження біля двох місяців тому. Я осідлав ровер і поїхав шукати наземні старти Р-12 біля с. Тростянець. На карті вони знаходяться тут.

Їхав через чорні прибрані осінні поля та городи, з сухим бадиллям та воронами. Дорога, то вверх, то вниз, врешті привела мене до лісу, в якому і мав знайтися цей військовий об'єкт. А відразу біля нього - і Долинський виправний центр №118. Відкритого типу.

Цитувати
Долинський виправний центр №118 з плановим наповненням 375 чоловік і при ньому було створено сектор мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для засуджених до позбвлення волі на певний строк, які переведенні з колонії мінімального рівня із загальними умовами тримання і колонії середнього рівня безпеки в порядку, передбаченому Кримінально-виконавчим кодексом України з плановим наповненням  110 чоловік.

Місце розташування установи визначило вид виробництва, тому лісопереробка – основний напрям виробничої діяльності даної установи а саме: виготовлення столярних та сувенірних виробів, виготовлення пиломатеріалів. На даний час впроваджено виготовлення кованих виробів, які мають попит в населення.

Взято з сайту Ukrprison.org.ua

В лісі тут і там чулися звуки бензопили. А коли я проминув один з численних поворотів лісової дороги, наткнувся на десяток чуваків в одинакових сірих бушлатах, що грузили колоди на грузовик. І всі як один зацікавлено глянули на чужого в яскраво-жовтій куртці. Мати з ними розмову не було ніякого бажання, тому я повернув по лісовій дорозі, сподіваючись обминути це місце. Але - не получилося. Доріг, що лишили по собі лісовози там надто багато. Як і груп людей в одинакових бушлатах, що валять сосни і смереки то тут то там.
Короч, не добрався я до тих наземних позицій Р-12. Через годину блуакань по лісі розвернув ровер та поїхав додому. Історія, думаю, матиме продовження, але перед тим спробую дізнаится, коли у них там вихідний. Фотки з'їла чупакабра, звиняйте

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
Re: Об'єкти РВСП біля Долини
« Відповідь #2 : 27.03.2014 15:23:54 »
Цікаво що це таке, нафіга ліс так обгороджувати ??? 49° 3'13.70"N  24° 5'39.26"E

Поруч були два ракетних дивізіони зі стартовим комплексом 8П863(Р-12) (49° 3'34.70"N  24° 3'35.99"E , 49° 6'9.15"N  24° 8'39.20"E) Я так гадаю що вони разом з «Двіною» біля Моршина складали ракетний полк.
Недобудований арсенал, міг би і сам здогадатись :-\
Кілька фото з управління полку і РТБ
Стан типовий для наземних стартів Р-12

Комусь на город було дуже потрібне укриття з розбірних зб елементів…

КП

Сховище для хоббітів

ЗКП

РПЦ

Ядрений погребок

А ще під час того як я там лазив по корчах мною зацікавились пару чуваків в формі що проїжджали на машині, просили не знімати, довелось пояснювати  що я знімаю не
Цитувати
груп людей в одинакових бушлатах, що валять сосни і смереки
Обіцяли почитати експлорер ;D
http://picasaweb.google.com/Onyx124/jztcME
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!