Автор Тема: Як у Росіїї по гриби ходять  (Прочитано 5161 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Dima_Bear

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 88
  • Стать: Чоловіча
  • Ще вчора сьогодні було завтра.
    • Перегляд профілю
Хоч і копіпаста, але челюсть відпала, вирішив поділитись, жаль у нас нема де так по гриби сходити :) :(
ось кілька фото:

Цікавий та детальний опис збирання грибів та більше фото
 можна подивитись на сайті автора
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
Re: Як у Росіїї по гриби ходять
« Відповідь #1 : 06.10.2011 23:03:18 »
Ааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!! Я сьогодні не засну! Ну як так!? Ну де ж так?!?!. Блін!!!!!.. Аааааааааааа!!!!!! Їдем на москалі!

Так, все, вроді віддихався, емоції стримуються. Вроді.

Питання номер раз - як "на москалях" стільки добра - і нічого не покрадено? Ну не може воно просто так посеред звичайного лісу стояти! То певно якийсь спецліс зі спецгрибами та спецдеревами. Інакше ідей нема.

П.С. ТА ТАМ ЖЕ Ж ЕКСПЛОРЕР-МОБІЛЬ НА КОЖНОМУ КРОЦІ СТОЇТЬ! Пару тижнів роботи - і як мінімум щось одне, але поїхало би звідти своїм ходом. Зуб даю!

Все, сон знов відбило :'( :'( :'( :'( :'(
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

GreenLION

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 35
  • Карпатист!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 06.10.2011 23:16:11 »
В мене емоції як в Альтера. Це щось занадто нереальне.
По-перше: я би думав, що "це" би давно розкрали на металолом, особливо в Росії, особливо не в "столицях" бо там найбільше в світі "любителів побухати".
По-друге: я би думав що "таке" би не лишали посеред лісу, в нас на озброєнні 80% такого ще досі. На Яворівському полігоні "таке" стоїть тільки в нормальному стані і ходове. Щось нове і гарне підганяють під навчання НАТО.
По-третє:  і в Расєї є ентузіасти-любителі які цікавляться даною темою. Вони не знають що з ним робити?
По-четверте: та там ж навіть ходова вся збереглась, з них ще можна такого наскладати. 

Але все виглядає реально + гарні фотодокази! Загадка :-\
Розшарити F VK G+
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 06.10.2011 23:24:16 »
Так, дивно. Складаються враження що в цій країні таки щось не так.
Перше. В нас б до прикладу це б все розібрали на брухт, навіть при відносній охороні місцевості.
Друге. Росія велика, простори величезні. Не встигли.
Третє. А чи є кому? Згадаймо, скільки наших земляків трудиться на просторах Росії та на будовах Москви і її околиць.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 06.10.2011 23:52:40 »
Там весь ЖЖ повний повний подібного!!! Авторці (!!!) великий респект. Жаба давить, захлинаюсь  слиною і б’юсь головом об стіну стараючись повернути очі на місце, що повилазили з орбіт. Треба фрахтувати "Ан-225 Мрія" і дути в московію Росію, щоб хабар забрати. Я все життя мрію про УРАЛа з КУНГом... в мене в дитинстві було 14 іграшкових моделей УРАЛа.. А БТРи і УРАГАНи.. йошкін коцур обісцяв взуття... Мені вибило пробки і поплавило клєми.. Радію думкою, що я не один не засну.
Розшарити F VK G+

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 07.10.2011 00:01:19 »
У мене є недоклеєний урал з кунгом, ЗіЛ також віддати можу. І там ще БТР-60 навіть кажися. Пофарбоване вже. Пеши - мо що придумаємо. ;D

Дівчинка мила.

Що треба було то познімали.
І відзнаки на дверцятах, які дівчинка намагалася позамальовувати говорять нам, що техніка на початку 90-х приїхала із Європи, оскільки юзалася групою РА в НДР. Ібо як на авган то воно і кольору не того і ціле занадто все. А там і їхня Незалежність, всім не до того було, хоча як видно із кінця звіту, утилізувати наче починали.

Колись класі в 6-7 заліз на танковий, якось стрьомно серед тих всіх танків покинутих було, ібо сам, можливо тому. Кароч страшні вони, і думав собі, що добре б їх було б всіх на мирний трактор переплавити.
Зараз теж за мирний трактор, великий-великий, щоб виорював всіх супротивників. :)
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 07.10.2011 00:07:50 »
А мож те все проходило через випробування ядерної (хімічної, бактеріологічної) зброї? А відсутність відзнак та бортових номерів пояснюється тим, що воно взагалі позаштатне та неучотне при якомусь полігоні.

Цитувати
І відзнаки на дверцятах, які дівчинка намагалася позамальовувати говорять нам, що техніка на початку 90-х приїхала із Європи, оскільки юзалася групою РА в НДР.
А звідки власне такі висновки? Чому не тупо російські? І чому те все гниє , а не продане (потирине) кимось?
Розшарити F VK G+

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 07.10.2011 00:13:15 »
Подивився ще фото дєвушки, нє, ненравицця.

А мож те все проходило через випробування ядерної (хімічної, бактеріологічної) зброї? А відсутність відзнак та бортових номерів пояснюється тим, що воно взагалі позаштатне та неучотне при якомусь полігоні.
Може бути, але навряд чи його везли під Москву після того. Ну і розбирали б промислово навряд.
І відзнаки є, але вони зафотошоплені, як і номерні знаки. Тобто група РА в НДР таки, думаю так.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 07.10.2011 00:15:56 »
А в першій частині цілі ракети і балон з Хладон-12 в ящику і з інструкцією.
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 07.10.2011 00:30:20 »
Враховуючи що більшість УРАЛів та ЗІЛів везли радіообладнання, а все те валяється під Москвою, то робим висновок, що то може бути списаний бойовий склад обслуговування радіорозвідки. А-ля Кольчуги. Туто про неї.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%87%D1%83%D0%B3%D0%B0_(%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BA%D0%B8)

А антени, доречі, один в один! Нє, то точно кольчуги. Ті, самі перші.
Розшарити F VK G+

ZED

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 179
  • Everybody lies!
    • Перегляд профілю
    • Vkontakte
« Відповідь #10 : 07.10.2011 00:33:13 »
Чорт, я в неї (в дівчинку) вже влюбився :-* Окрім цінного металу на дорозі вона ще у добрих кількох десятках таких об'єктів побувала, що я ледь не к..чив! Блін, хоооочу туди!!!
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 07.10.2011 00:38:42 »
Ех, Dima_ber, і нащо ти то кинув? Скільки народу тепер жити спокійно не зможе!... Ні, такі речі є ЗЛО і нагла провокація. Ех...
Розшарити F VK G+

yaroslav21

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 07.10.2011 02:30:58 »
То всьо х-ня,поїли ми з кумом раз грибів.. ;D
Розшарити F VK G+

Dima_Bear

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 88
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 07.10.2011 04:56:24 »
Добре, надалі і впрєть, не буду.

Зло, так зло.
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 07.10.2011 09:39:21 »
Цитувати
Добре, надалі і впрєть, не буду.

Та ладно, то ж сарказм, ти чого?
П.С. Снились уралотанки.
Розшарити F VK G+

Цезар

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 182
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 07.10.2011 10:16:07 »
Знахідка була зроблена в декількох кілометрах від станції Єланської, де розквартирована військова частина біля села Калінінське.

Люки бойових машин відкриті, і забратися всередину може будь-хто. "Ми спочатку здивувалися, звичайно, що в лісі стоять танки, але подумали, їх переганяють на які-небудь навчання. Але потім дивимося: все снігом засипано, жодних слідів. Явно тут давно ніхто не з'являвся. І, головне, жодної охорони! Ми були шоковані. Це ж - сідай, заводь і виїжджай – ніхто і не помітить!", - розповів один з місцевих селян.

Мешканці розташованих неподалік селищ розповіли, що танки стоять в лісі з листопада минулого року. Їх протягом тижня привозили на потягу, потім вивантажили і так і залишили в лісі.

"Поки вивантажували цю махину, всі дороги нам перепсували, зараз ні пройти ні проїхати. Коли танки заїжджали в ліс, через кіптяву нічим було дихати. Під час розвантаження стався нещасний випадок: танком задавило прапорщика! Його поховали тут же, на кладовищі", - пригадала мешканка Калінінського Ніна Єлізарова.

Утім, військові заявили, що техніка стоїть в лісі з середини січня і ніхто її напризволяще не кинув – танки передислокуватимуться на нову базу.

"Покинутими вони не є. Відбулася планова передислокація бойової техніки з іншого гарнізону. До середини березня вони своїм ходом будуть переміщені на базу зберігання. Більш я нічого сказати не можу, оскільки інформація про бойові машини потрапляє під закон про державну таємницю", - прокоментував співробітник прес-служби Приволзько-Уральського військового округу Дмитро Бурдаков.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xTg0hgBFtU0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xTg0hgBFtU0</a>
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 459
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 07.10.2011 11:54:33 »
В росії цілий острів навіть є, ден випробовула бах і хім зброю, десь помоєму в нас на фйорумі писалося.
Розшарити F VK G+

Dima_Bear

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 88
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 07.10.2011 12:46:30 »
То ЮсерЛ: То я на ніч більше не буду такого писати:-)
в обід як мінимум:-D
А острів де росіяни в хіміків і бактеріологів бавились зветься Аральськ-7. Але то вже не острів;-(
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 07.10.2011 15:38:10 »
Цитувати
Знахідка була зроблена в декількох кілометрах від станції Єланської, де розквартирована військова частина біля села Калінінське.

То не то. Там танка ні одного не видно. І стоїть то вже роки там. І не тупо в лісі, а десь коло якоїсь частини. Це не про ту техніку історія.
Розшарити F VK G+