Автор Тема: Re: У Львові заборонили продаж алкоголю в супермаркетах  (Прочитано 2642 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Алкоголь - це взагалі речовина для морально слабких. Це засіб звуження свідомості. Засіб відходу від призми (створеної комплексами, фобіями, упередженнями) що обмежує буття. Норм поцам, типу мене, алкоголь не потрібен впринципі. Ібо я зламав у собі цю "призму", яку відсовує, від якої ховається more than 90 % населення.
І ви будете вживати алкоголь доти, допоки будете битися в прозорих клітках. До тих пір, коли будете слабодухими, і намагатиметеся сховатися від проблем і негараздів за допомогою алкоголю. До тих пір, коли будете  обмеженими, і єдиною можливістю порадіти і відсвяткувати що-небудь буде лише напитися - тобто відсунути "призму".
Розвивайтеся психологічно та духовно, і тоді вам алкоголь не буде потрібен впринципі, і вас не гребтимуть подібні проблеми.
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
Ого, що то за месидж молодого укурка? "Сінька чмо!" - то так переважно наркумани говорять)))

Нефайно ображати всіх, хто вживає алкоголь. І нефайно висловлювати свою думку, коли тебе ніхто не питає.

Ліпше залізь куда-небудь (маю на увазі якийсь цікавий індастріал-плейс) та фотки виклади. Будеш тоді нормальний поц)))
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
Алкоголь - це взагалі речовина для морально слабких. Це засіб звуження свідомості. Засіб відходу від призми (створеної комплексами, фобіями, упередженнями) що обмежує буття. Норм поцам, типу мене, алкоголь не потрібен впринципі. Ібо я зламав у собі цю "призму", яку відсовує, від якої ховається more than 90 % населення.
І ви будете вживати алкоголь доти, допоки будете битися в прозорих клітках. До тих пір, коли будете слабодухими, і намагатиметеся сховатися від проблем і негараздів за допомогою алкоголю. До тих пір, коли будете  обмеженими, і єдиною можливістю порадіти і відсвяткувати що-небудь буде лише напитися - тобто відсунути "призму".
Розвивайтеся психологічно та духовно, і тоді вам алкоголь не буде потрібен впринципі, і вас не гребтимуть подібні проблеми.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer tempor dapibus eleifend. Etiam porta velit eget ipsum tristique et viverra magna egestas. Nulla fringilla fringilla ultrices. Cras consequat ipsum eu ligula consequat in euismod velit blandit. Etiam ultrices egestas ante, sed imperdiet leo sagittis vel. Etiam fermentum eros ut odio pretium vitae fringilla erat dignissim. Sed eget porttitor turpis. Sed pretium mollis purus nec viverra. Aliquam erat volutpat. Maecenas justo diam, rutrum nec volutpat non, ornare eu urna. Donec eu erat sit amet enim mattis iaculis. Sed augue lectus, laoreet quis varius in, vestibulum at enim. Sed vitae augue mauris, in cursus sem. Integer arcu purus, pulvinar ut cursus non, cursus non mauris. Nullam fermentum, metus et viverra lacinia, diam lorem sagittis dolor, dapibus sollicitudin dolor mi vel justo. In ultrices enim a turpis convallis nec auctor leo ornare.

Suspendisse placerat interdum risus, in scelerisque lectus feugiat mattis. Aliquam auctor venenatis quam, eget placerat nulla vestibulum id. Cras interdum ultrices dolor, vitae pellentesque justo rutrum et. Pellentesque tempor accumsan ipsum, quis euismod nibh placerat et. Donec at aliquam lectus. Mauris ut eros nec felis ultrices gravida. Praesent vehicula, purus eu volutpat laoreet, libero tellus tincidunt velit, eu blandit justo leo nec nisi. Suspendisse venenatis congue eros, vitae facilisis neque pretium in. Duis fermentum erat quis nisi rhoncus volutpat. Mauris viverra felis vitae tortor sollicitudin condimentum. Suspendisse aliquam interdum augue, non convallis lorem vulputate non. Nunc ac quam at augue eleifend porta id in risus. Fusce varius mauris neque, vitae venenatis nunc. Quisque a magna tellus. Suspendisse lacus dui, mattis a suscipit eget, pellentesque at magna. Sed vestibulum accumsan lorem, id commodo purus interdum eu.

Pellentesque mattis euismod massa, ac iaculis nunc cursus eleifend. Maecenas felis ante, ullamcorper nec accumsan id, gravida vitae magna. Mauris odio nisi, mollis ac porttitor vitae, pulvinar sed odio. Fusce orci lacus, dictum id fermentum nec, semper non velit. Nullam non arcu eu magna ultrices tincidunt. Nullam quis ipsum sit amet diam semper pharetra. Sed malesuada, augue et malesuada vehicula, ligula urna porttitor ante, quis iaculis odio mauris et odio.

Quisque massa metus, vestibulum a vestibulum vel, aliquet vitae dolor. Maecenas elementum felis erat, sit amet tristique tortor. Vestibulum id tellus massa, non aliquam mi. Vivamus vitae ligula purus, in lobortis sapien. Fusce ut orci vitae libero tincidunt blandit semper a leo. Etiam in justo sed risus ultricies consectetur. Morbi vitae lacus in nulla sollicitudin vehicula in quis metus. In at nisi purus, id fringilla sem. Praesent nec sem eget diam tempus pharetra ac a velit. Nulla in lorem vel dui eleifend tincidunt.

Proin magna ipsum, vestibulum nec vulputate quis, varius ac ipsum. Fusce eget mi elit, sagittis auctor magna. Vivamus commodo elit in neque venenatis dignissim. Proin aliquam varius mi, vel mollis eros posuere quis. Sed sed elit non dolor porttitor suscipit sed vitae ligula. Suspendisse bibendum neque nec nunc bibendum in tincidunt tortor vulputate. Aenean eu tellus quis lacus tincidunt mollis nec hendrerit orci. Maecenas eu dolor sit amet quam viverra posuere. Fusce porttitor euismod hendrerit. Phasellus tempus interdum nisl vitae aliquam. Sed bibendum, est sit amet molestie suscipit, elit lorem fringilla sapien, ac tempus libero nunc at metus. Fusce mollis libero a elit hendrerit adipiscing tincidunt urna convallis. Vivamus hendrerit tempus porttitor. Vestibulum euismod gravida quam, non condimentum velit condimentum in.
----
Перепрошую, невтримав..
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Lesyk отримує бан на 3 тижні (21 день). Останній в го кар'єрі, далі - повний бан. Свою "призму" дописувач очевидно здибав в старих аптечках, відки промедол забрали. Ось і залишається, бідному шко-ло-ло ковтати лише покритий цвіллю тарен, телефонувати дописувачам, котрих вважає друзями (зауважу, котрі його таким не вважають) і просити, нити, просити знову та скиглити по омріяну таблетку...
  Подумай про своїх батьків, котрі тебе виростили. Ти реально "крутий" чувак, що "переміг" синьку в собі. Але замінив на щось, непорівняно гірше. А ше в "тяжких буднях" є багато фото бухого дописувача, котрого гей-би і пити ніхто не просив.
  Добре, що є необмежене шко-ло-ло, а то б ми усі почувались обмеженими...Розвивайся психологічно (  :) ) та духовно (  :) ). Часу нажертись тарену та подумати тобі дано досить. Це все!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Khimik

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
Фігасє двіженія...

Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 210
    • Перегляд профілю
Хлопаки, а ви не перегнули? В мене очі на лоба полізли, ну чесно.
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null

Направду ніхто не перегнув, 100%
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
Linuxoid, а то ти так по-латинськи когось прокляв?
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

GreenLION

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 35
  • Карпатист!
    • Перегляд профілю
Linuxoid, до речі, сказав би декількома словами (українськими) про що мова йде бо Гугль ту латинь не стягує, я тим більше ???!!!
Розшарити F VK G+
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
Правильно Олег, туди йому і дорога, задрав вже своїми дурними патяканнями, я би взагалі вигнав би його з форуму, та надавав би підсрачників повну торбу, за всі ті образи та то лайно, що він так щедро лив на дописувачів, ні ума, ні поваги, і взагалі в нас не місце на форумі розумово та психічно обмеженим нарколигам!  >:(
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1224
    • Перегляд профілю
    • Мої фото

Направду ніхто не перегнув, 100%

Я попрошу не починати подібну дискусію, ніхто нічого не перегинає. Неадекватна людина отримала відповідь на свої вчинки, причому цілком заслужено. Ставимо на тому крапку.
Якщо в когось є бажання створити фан-клуб Лесика, то прошу, але не тут, а ми потім подивимось.  :)

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Панове Шановні Дописувачі!

Насамперед дякую за підтримку, за те, що Ви є. Тут не місце обговорювати такі речі.Давайте побалакаємо в приваті. Або під пиво, що є засобом "звуження свідомості", "прозорою кліткою", "призмою(комплекси, фобії, упередження)",   :) Вважаю тему в онлайні закритою, все інше - милості прошу в приват. Дякую друзі.

З.І. Не корміт тролів. Зобанених в т.ч - у них подвійний апетит, часто неоднозначний.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
Linuxoid, а то ти так по-латинськи когось прокляв?
Linuxoid, до речі, сказав би декількома словами (українськими) про що мова йде бо Гугль ту латинь не стягує, я тим більше ???!!!
Текст-риба? ??? Типу бла-бла-бла?

Борони Боже, нікого не проклинав. То є таки риба, використовується в типографії, веб-дизайні і т.п. для заповнення сторінки текстом, детальніше тут. Я використав, бо виглядає розумно, але не зроміло і абсолютно недоречі (за що перепросив) по аналогії з цитованим мною постом.

P.S. Мусив відписатись, бо питали.

Розшарити F VK G+