Автор Тема: Авіаційний Музей у Києві  (Прочитано 11858 разів)

2 гості дивляться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Авіаційний Музей у Києві
« : 18.06.2009 18:09:42 »
Ніколи б не подумав, шо в нашій рідній і засекреченій(від слова секреція :)) неньці Україні можуть вільно показувати таке :) на Вулиці Медова 1 знаходиться Музей Авіації, на території якого стоїть доступними для оглядування, обмацування і полизування дофігіще літаків, гелікоптерів і решти військової та цивільної техніки.

Все це добро, яке раніше бачив тільки по телевізору, можна обійти, помацати і навіть залізти в кабіни. Коштує недорого, вхід 12 грн, фотографування - 5 грн. Шоб все обійти треба брати з собою термос чаю, відро канапок і розраховувати на цілий день. А ше скільки цікавого є на території бази, вхід куди заборонено :) Але за цим ніхто не слідкує і можна поспостерігати як там розбирають чи то ремонтують літаки.

Аналогічний обєкт є в Штатах, там більше гламуру але стільки бовової техніки там і близько не знайдеш. Ну шо тут розказувати - хто поїде не пожалкує точно. Працюють до 19 години. Викладаю кілька десятків фоток, шоб розігріти апетит.

Решта 140 Фоток - на Пікассі
Розшарити F VK G+
курча

zelja

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 254
    • Перегляд профілю
Re: Авіаційний Музей у Києві
« Відповідь #1 : 18.06.2009 18:34:54 »
 :o :o :o НЕма слів просто оху...
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 18.06.2009 18:37:59 »
Ше не всі фото
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #3 : 18.06.2009 19:04:06 »
  Golem, ти точно совісті немаєш...Це буде перше місце куди сі припру як буду в столиці...Мої фаворити МИГ-29 та МИ-26 котрий UN. Турбіна із змінним вектором тяги, господи - знімаю шапку перед інженерами, технологами, виробниками такого чуда. Шо є на фото №65 на пікасі, я ніфіга не зрозумів...модернізована ФАУ/ФАУ-2?...а ТУ-22, ТУ-142 чого варті...коротше кажучи у мене кепський настрій до того часу як там не побуваю
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #4 : 18.06.2009 19:05:22 »
звісно здоровезний і жирний + ! чогось не бачу реакції колєг на такий зачот!!!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 18.06.2009 23:04:09 »
 :o :o :o Мене ЖАБА дусить!!!! велика та бридка!!!!  :'(  я теж так хочу...
Розшарити F VK G+

atlas1975

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 19.06.2009 00:00:56 »
Та, - і цікаво і ... сумно - техніка обдерта з начиння, в той час як янкеси тримають свою техніку не у вигляді опудал з колесними шинами в соплах... А остання світлина мені нагадала чорно-білу з власної колєкції, коли я ше був малим і всадився у щось дуже подібне... ;D ;)
Розшарити F VK G+

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 19.06.2009 00:12:48 »
Перехплює дух!! Авіація для мене завжди була такою річчю, до якої мене найбульше манило. Golem'у мега ріспект за таку екскурсію!
Розшарити F VK G+

slod

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 19.06.2009 09:36:37 »
... а також там є МіГ-29 з команди "Українських Соколів", який кинули після розформування гнити під відкритим небом, замісь того щоб він літав у повітрі...
Розшарити F VK G+

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 19.06.2009 10:12:23 »
Супер! Додаю у свої плани...
І дякую за фотки
Розшарити F VK G+
діггер "любитель" - cdromchyk

atlas1975

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 19.06.2009 18:51:50 »
Там міг опинитися не тільки один МІГ - уся наша армія продажним чиновникам тільки як товар, або тягар на шиї - вони б з радістю все в такий музей відправили, окрім нещасних ТУ-160...  Це були єдині воєнні засоби доставки бомб (або крилатих ракет) в України, які могли "завітати в гості" навіть, ну скажімо,  на Камчатку...
В нас ціла купа "героїв України": генералів, президентів, прем'єрів та інших - які з нормальної точки зору, здійснили злочин проти власної держави, роброївши її. Єдине, що втримує Росію від дуже простої агресії (на кшталт спровокованої грузинської) проти України, - це не реакція світової громадськості (в чому сумніватись годі), це не наявність поки що згуртованої патріотичної свідомої громадськості на заході України, а наявність в Українських збройних силах серйозних протиповітряних "аргументів" та гігантської маси різноманітної ручної гранатометної та стрілецької зброї і боєприпасів. Тому і колишуть нас не за потенційні точки провокації (Крим та Севастополь), а з позиції політичного розколу з проекцією цього процесу у географічному масштабі.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #11 : 20.06.2009 00:01:54 »
   плакали люди за Ту-160 як їх різали на брухт, і я з ними плакав...до сих пір як бачу на кадрах серце хапає... а як ті люди, що десятиліттями на них літали та обслуговувала це чудо інженерії...у мене немає слів щоб висловити їм своє співчуття...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 20.06.2009 00:04:50 »
Ех, знали б ви скільки МіГ-29 було порізано на львівському авіаремонтному заводі, бо нема грошей на їх утримання.
Доречі, за останні 15 років наш уряд спромігся провеси косметичний ремонт аж 5ох МіГів!! При тому, що такі держави, як Мянма постіно ремонтують в нас свої літаки (Хоч МіГ-21, але ремонтують, а не ріжуть на металолом!!!!)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #13 : 20.06.2009 00:21:51 »
   Міг-29 то є маленька шняга порівняно із стратегічним Ту-160...у мене знайома на авіаремонтному на Скнилівку працювала і розказувала, що для певної держави старі літаки модернізували радіокеруванням та випробовували на них ракети "земля-повітря"...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

atlas1975

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 20.06.2009 00:49:52 »
Я ж тому і кажу - ЗЛОЧИН, Кравчук і Морозов явно виконали наказ з Москви, але це їх не звільняє з відповідальності. А за знищення ракет та їх направляючих - ... Та що там говорити Лєонід Макаровіч має бути притягнутий до відповідальності ще й за "розподіл" флоту та його майна, за Кримську Автономну республіку. Я ще студентом був, коли почав слідкувати за долею недобудованого ракетного кресера "Адмирал Лобов"; цілий час відтоді тільки й читав в часописах:"ну ще трошки, ще 75 мільйонів долярів і наш корабель буде добудований" - ржавіє біля стінки... Зате нещасний фрегат СССР "Имени 50 летия КГБ" під гордою вивіскою Сагайдачного зображається як могутній бойовий корабель українського флоту... Вибухи складів ракетно-артелерійського озброєння цинічно прикривало їх розкрадання. НДІ по різних закутках України, але все ж головно в Західній (?) припиняли своє існування, або були близькими до того, про що у відомому фельєтоні розповідав Хазанов... Продажна система хабарництва заполонила Львівський універ, - майже те саме твориться у Політехніці - скажіть, можуть випускники, які купили екзамени розвивати науку??
Так що я взагалі не знаю - а чи є в нас взагалі ВПС, можливо є, але який кількісний склад льотної частини? Якщо за цим знаком питання стоїть мізер, тоді наша армія ледве здатна вирішувати завдання оборонного характеру з дуже великими обумовленнями та обмеженнями. Її треба перевести на професійну основу, але треба готувати молоді кадри - слати на Захід на навчання не тільки студентів-нуаковців, але й солдат. А для того перш за все треба ліквідувати одну паршиву систему - по-суті пруської муштри та тупості, яка з часів Петра ІІІ російського дожила у формі совкової армії. А це змусить позбутися багатьох "вічних прапорщиків", а з приходом нових кадрів - і совдепівських офіцерів-алкоголіків (не всі, звісно, - але більшість). А як таке можливе в суспільстві, яке хворіє на корупцію та байдужість..?
Розшарити F VK G+

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 20.06.2009 02:22:04 »
На рахунок занедбаності ВПС, можна згадати хоча б Скнилівську трагедію, свідком якої я був... а над скниловом і досі випробовують різну техніку з авіаремонтного, я там часто знімаю, і бачив кілька разів взлітаючі МІГ-29, СУ-17, СУ-22, МІ-8. До речі МІГи привозять раз на місяць в аеропорт на АН-124 РУСЛАН, по 3 штуки за раз. є фотки, знайду диск - викладу
Розшарити F VK G+

atlas1975

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 20.06.2009 13:27:02 »
Ось дані про кількісний склад українських ВПС у 1992 роців http://artofwar.ru/z/zhirohow_m_a/text_0390-1.shtml
і там же в 2008.  :-\
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #17 : 21.06.2009 20:00:42 »
   Я ще раз плакав...а як там реконструкція Львівського Аеропорту і продовження смуги, у зв'язку із чим аеропорт мав бути закритий і літаки мав приймати Івано-Франківськ...Сьогодні бачив на свої очі як там шось сідало (по Кульпарківській проїжав) + Golem нинька відти в Амстердам летить...

Виходить ніц не робиться, (так само як і на стадіоні до Євро-2012, щойно поглянув на їх веб-камеру №1 та камеру №2 - прогресу не бачу) і нас дурять...Шо знову ж таки не дивно...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #18 : 21.06.2009 23:55:06 »
Та нє. Нині взлітав звідти - в сторону до Наукової шось активно копають, землю рівнають і тому подібне. Певно продовжувати смуги будуть
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #19 : 22.06.2009 11:31:02 »
   ну і то добре...сьогодні випадково зранку до кави подивився репортаж по каналу НТА із місця робіт на аеродромі. У них виникли ускладнення в плані того, що на шляху продовження злітної смуги знаходяться декілька приватних ділянок землі власники котрих не мають бажання їх власне продавати державі чи міняти на інші. Ну і + проблеми як завжли із баблом, але пан Тарута твердо заявив, що будуть працювати навіть за відсутності авансового фінансування на власних резервах.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile