Автор Тема: Лощина 11.02.12  (Прочитано 2899 разів)

1 гість дивиться цю тему.

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 165
    • Перегляд профілю
Лощина 11.02.12
« : 20.02.2012 23:07:40 »
Отже, продовження спонтанної вилазки, опис початку котрої тут.

Після відвідин колектора в нас ще залишився час і ми вирішили відвідати Лощину. Я вже давно хотів відвідати це місце, ось і видалась можливіть.

Зустрів нас в Лощині її вічний охоронець, на котрого я мав необережність наступити, але він виявився добрим псом і не покусав мене:

Пробиратись всім крім мене було важко, бо коло входу стоїть вода, а мій одногрупник був в зимових кросівках, - Bottlehunter в черевиках, я же був в високих чоботях.
Звуки води в Лощині зливаються в такий собі оркестр, що в поєднанні з підземеллям дав неймовірне відчуття умиротвореності і спокою.
На фото нижче щось схоже до джерела, мабуть то порив труби під підлогою: з нього витікала вода, а сантиметрів 20 далі, на наступному фото, вода затікала в дірку в підлозі - вийшло досить дивно і цікаво: вода з-під підлоги витікає і під неї ж стікає:

Вода - глина, а скульптор - природа:

Лощина - без перебільшення, краще місце, в котрому я коли-небуть бував. Незважаючи на те, що стан її поганий саме це дає їй особливого колориту. Лощина колись була військовим об’єктом, а зараз то є музей художника на ім’я природа. Звуки в середині неймовірні, а діамантово чисті крижані скульптури заворожують і збуджують фантазію. На мою думку, якби Лощина була збережена зі всім устаткування вона б була черговим банальним бомбіком з хабаром, а той стан, в котрому вона зараз перебуває дає їй особливу, ні до чого не схожу атмосферу. Ну і важко незгадати схожість з підземеллями "Агропрому" з легендарної гри "Сталкер".
Я надзвичайно радий, що побував там і вдячний Bottlehunter’ові за те, що завів туди. З нетерпінням чекаю весни і наступних вилазок в файні місця ;)

Обговорення
Розшарити F VK G+