Автор Тема: Re: Велопокатушка по Криму  (Прочитано 968 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Друже inkognito, звичайно підтримую тебе, треба переконувати нород, заохочувати, розгортати, наприклад як в даному питанні, попкляцію дописів щодо велопробігів всіляких, і в тому числі і інших тем, але кількість зареєстрованих ще не все рішає, так як враховуючи фактор відсутності велосипеда, бажання десь їхати, відсутність часу, коштів і тому подібне вагомо впливає на кільккість тих, хто б на хвильку задумається про можливість ним відвідання такої події :)
Я на форумі недавно, але замітив що дописів про якісь велопокатушки тут не дуже, можливо в подальшому і цей напрямок тут набере обертів, принаймні на це надіюсь, але покищо є що є :)
Не всі ж сидять на форумі щоденно  :-\
Розшарити F VK G+
чому я не сокіл, чому не літаю

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Велопокатушка по Криму
« Відповідь #1 : 19.06.2012 00:56:22 »
Друже inkognito, звичайно підтримую тебе, треба переконувати нород, заохочувати, розгортати, наприклад як в даному питанні, попкляцію дописів щодо велопробігів всіляких, і в тому числі і інших тем, але кількість зареєстрованих ще не все рішає, так як враховуючи фактор відсутності велосипеда, бажання десь їхати, відсутність часу, коштів і тому подібне вагомо впливає на кільккість тих, хто б на хвильку задумається про можливість ним відвідання такої події :)
Я на форумі недавно, але замітив що дописів про якісь велопокатушки тут не дуже, можливо в подальшому і цей напрямок тут набере обертів, принаймні на це надіюсь, але покищо є що є :)
Не всі ж сидять на форумі щоденно  :-\

Що таке дослівно "попкляція" ? Має чогось спільного із клацанням попою? Чи можна подарувати тобі клавіатуру(надішлю власним коштом навіть у Закарпуття), де присутні розділові знаки державної мови, зокрема . (крапка звичайна, розділова. krapcus brutalis)? Можливо, після цього ти замислишся над тим, що дописуєш та спробуєш зупинити КАПІТАНа в собі? Прошу читати правила форуму, потому дописувати в приват.

Цитувати
Я на форумі недавно, але замітив що дописів про якісь велопокатушки тут не дуже, можливо в подальшому і цей напрямок тут набере обертів, принаймні на це надіюсь, але покищо є що є

Воно направду видно, що недавно. І можливо, що не надовго для тебе. Замітив?

Цитувати
Не всі ж сидять на форумі щоденно

Ніхто не ідеальний, окрім адмінів та модераторів. Офіційно дозволяю тобі сидіти на форумі скільки влізе, читати його від і до (зокрема правила), потому дописувати мудрі речі. Якщо-що, довідку для батьків придумаєм  ;)

Цитувати
треба переконувати нород
Треба звісно, НОРОД з тобою білий брат!

З.І. Ти зауважив, що я відписував на повідомлення AxiZep'а, а не твоє? Прошу свій мудрий словесний висер у приват, дякую! Тамка і подискутуємо
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
    • Перегляд профілю
Re: Велопокатушка по Криму
« Відповідь #2 : 20.06.2012 01:16:56 »
друже inkognito, ти видалив моє повідомлення?
Розшарити F VK G+
чому я не сокіл, чому не літаю