Автор Тема: Поліські піски (Рівненський полігон)  (Прочитано 6473 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Dima_Bear

  • Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Повідомлень: 322
  • Рейтинг 91
  • Стать: Чоловіча
  • Ще вчора сьогодні було завтра.
    • Перегляд профілю
Оскільки літо вже пролетіло, і настала пора "хвайних" грибів, то вирішили і ми, нашим місцевим "осередком EXPLORER’а" вирушити їх пошукати.
Але рушили не просто у ліс за місто, а в місця більш "дикі" та цікаві (для справжніх Explorer‘ів звичайно), а саме на стрільбища "Рівненського учбового центру" полігону.
Сам полігон має чималу територію, для його створення свого часу було виселено кілька сіл.
практично щороку тут проводяться масштабні навчання за участю бронетанкових військ. До речі вторік дане місце "відзначилось" так.
Сезон грибів дає більш-менш вільний доступ до безмежної території полігону, чим ми і скористалися.
Через увесь полігон до оглядових майданчиків що височіють то тут то там тягнеться асфальтована дорога від самого КПП, (де і розташована ВЧ) вгиб території.
Осідлавши вірних "коней" вирушили в дорогу.
При в’їзді на територію полігону зі сторони одного з навколишніх сіл:Попетлявши польова дорога, що оточена з обох боків, в принципі як і вся територія полігону низькорослими берізками, осичниками та травою, подеку в людський ріст вивела нас на асфальт, що дуже швидко привів до справжньої пустелі посеред Поліських лісів:

Раніше дорога була повністю переметена, але в зв’язку з недавніми навчаннями її розчистили, щоб всілякі дядьки-генерали на своїх "Волгах" могли добратися до оглядових майданчиків. Подекуди висота відгорненого піску сягає 2 м.
Залишивши техніку пішли прогулятися по стрільбищу:Уся територія переметена піском, та засіяна різноманітними осколками:

А навколо справжня пустеля, навіть невіриться що рукотворна:

Де інде виглядають більш цікаві та небезпечні знахідки, які ми акуратно обходили)Подекуди трапляються і залишки мішеней:Місцеві "артефакти" якими всіяні піски:Подалі височіє труба по якій напевно вояки пристрілювались))

Фото з навчань з нету, вдалині видніється "та сама труба" по якій ведуть прицільний вогонь:Набравшись вражень та піску у взуття  вирушаємо за грибами


Мега Білий гриб:Заповнивши увесь наявний посуд:

Привал:Ось таке воно Полісся...

Всі фото були зроблені на мобільний. :(Розшарити F VK G+