Автор Тема: Re: Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону  (Прочитано 1556 разів)

1 гість дивиться цю тему.

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)
Розшарити F VK G+

Sensei

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 25
  • Дослідник
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
якщо йти на якесь геопатогенне місце, то можна сходити в ночі на старознесенський цвинтар, він дуже старий, порівняно зі всіма іншими, та і доступ туди більш простий, ніж на приклад на личаків, і атмосфера там своя :)  А на рахунок мікрофона, то краще взяти високочастотні радянські, але для них треба окремий підсилювач, а вже потім давати сигнал на пристрій запису, я би радив ноут з якимось аудіоредактором, наприклад Audacity, ним можна і сигнал стабілізувати і криву сигналу переглянути :)

А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Як на мене цвинтар не те місце,на цвинтарі хоронять вже мертвими,а нам потрібно таке місце де померали.
Розшарити F VK G+
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

dragonfly635

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю

Ти звертав увагу на кількість вінків навколо? Один пеньок повністю обліплений ними. В цьому місці одна з найсильніших геопатогенних зон, з "недоброю" енергетикою. Проїзджаючи там, в мене мурашки тілу бігають, так, без будь яких здалось б подразників.

Де то саме,покажи на Гугл Мапі:))

Приблизно тутhttp://goo.gl/maps/zWXQu і далі у напрямі Брюхович
Розшарити F VK G+

Yuriy

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
Туберкульозник повністю діючий. Там доречі є велике бомбосховище.
Розшарити F VK G+
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Був на вихідних в Більшивцях Галицького р-н Ів Франківської обл. Поляки там реставрують костел я сфотографував дивну рамку із мрамора. Привернула мою увагу неправильної несиметричної форми. В середині замість образа було замальовано фарбою я впевнений на 200% переглядаючи фото в дома я замітив обличя в середині рамки. Думаю або там була намальована ікона і майстри замалювали її. І під фотоспишкою просвітило або або незнаю.

Чи можу просити більше розділових знаків?Про сам текст взагалі мовчу...ридати хочеться кривавими сльозами
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Валера

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Можна було простіше (непиши нам)
Розшарити F VK G+