Автор Тема: Chervonograd SS-20  (Прочитано 63659 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • UASC
Chervonograd SS-20
« : 03.08.2009 19:55:06 »
Всім привіт) Завтра сподіваюсь дослідити Червноградську покинути ракетну частину. У таку "подорож" вирушаю перший раз. Хотів би почути від вас поради, та можливо якусь інформацію. Дуже цікавить топографіяна карта цього району. Бачив на торентах (http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=888203) архів, але з моїм нетом качати не айс, хто має, виложіть будь ласка оду тільки мапу. Також цікавлять розповіді тих хто там був, опис дороги(як найраще добратись.) Чи може бути там присутня охорона,  або військові?
На разі є:
- план будівлі

http://maps.google.com/maps?ll=50.366667,24.3&z=13&t=h&hl=ru
Чомусь на гугл мапс(та інших сервісах) територія не сфотографована чітко, тим часом як Червоноград видно гарно.

Буду радий будь якій інформації.
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
Re: Chervonograd SS-20
« Відповідь #1 : 03.08.2009 20:35:38 »
тримай карти Червонограда і Соснівки
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #2 : 03.08.2009 21:05:36 »
шукай коло Соснівки, це на око коло 9-10 км південніше Червонограду. Зеля закине зара ше одну карту
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #3 : 03.08.2009 22:11:16 »
Дякую дуже, проте я не знайшов об'єкта на картах. Мені здається він на "східніше" мапи де Червоноград є генштабом. Якщо в когось є ця мапа, або хочаб назва (типу m_35_49_v) повідомте будь ласка.

І чи хось відповість мені як там на рахунок охорони?
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 03.08.2009 22:33:45 »
(типу m_35_49_v) є в мене така тільки без (v)
зараз викладу
Розшарити F VK G+

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #5 : 03.08.2009 22:37:14 »
з 'v' вже виклав ))

Доречі знайшов онлайн сервіс топографічних карт. Як на мене дуже зручно. Зараз буду шукати потрібний мені обєкт.
Дуже жаль що ніхто не знає про цю базу, або просто не каже ;)

П.С. Сервіс - http://maps.vlasenko.net/
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 03.08.2009 22:53:22 »
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #7 : 03.08.2009 23:26:06 »
там же і координати є... див. атачмент 1-2:
Розшарити F VK G+

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #8 : 03.08.2009 23:31:21 »
Атачмент 1-2 ?
У менеі тільки один, але мапи дві.
П.С. Дякую  :D
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 758
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #9 : 04.08.2009 10:42:37 »
З нетерпінням чекаю звіту. Місцеві казали, що:

"
Є, чув таке, навіть ходили колись але страшно було, малі були, ангари здорові, зверху в землі, щось таке, закинута частина військова в лісі. є таке село Бендюга, так званий бендюзький ліс,при вїзді в червоноград, (знак з написом) доїзджаєш до жд переїзду, переїзджаєш його і направо обїздна дорога на Сокаль, Радехів, там хороший асвальт і їдеш дорогою до перехрестя, нам прямо, наліво на Червоноград, на право - Радехів, прямо дорога лісом на Сокаль,від перехрестя кілометра 2-3 поправу сторону буде вїзд, там ще є таке сяке кпп, точно не скажу де саме то було бо малий був, є багато дотів
"
Розшарити F VK G+
курча

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 04.08.2009 10:52:04 »
цікаво побачити фото. Коли був малий, то у бабці - в селі під хмельницьким - в лісі стояли ракетчики. І там була така закинута частина, а може й не одна. Ті ангари ми називали "льохами", вони були дуже схожі по конструкції. Вхід з боку через афігєнно важкі двері, були люки зверху. Далі кількох метрів нас не пустили - страшно було. Ха, ще в той верхній люк при огляді в мене ніж впав і пролежав там роки, потім я таки спустився і забрав.
Цікавість до тих об"єктів в нас була шалена, вже в інституті на воєнці дізнався що ці льохи (як я зрозумів), є командними пунктами т.з. ШПУ - шахтно-пускових установок з ракетами. Але я не впевнений. Побачу фотки - порівняю.

П.С.
частину розібрали селяни, бункери обчистили пацани - металошукачі. Був такий випадок що вони різанули якийсь кабель, і через півгодини їх забрали - виявився діючий. Витягали за допомогою родичів :-)
Розшарити F VK G+

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #11 : 04.08.2009 20:31:14 »
Вибачайте, звіту сьогодні не буде. Щойно прийшов, а бази ми не знайшли. В команді 4 чоловік, і одному стукнуло в голову йти не по дорозі описаній Golem'oм, а через підвісний міст, "бо так скоріше". Йшовши по лісу було багато перехересть. Йдучи вже годину-півтори помітили перехрестя з широкою дорогою, а не просто лісною стежкою. Вирішили що вже близько. Проте пройшов ще чимало, нічого не знайшли, окрім якихось галявин. Ми заблукали. Пришлося вертатись назад. Вже при підході до підвісного мосту зайшли в дот. Я і раніше там був, але на нижній рівень не спукався. Цього разу маючи ліхтарики та распіратори, ми спустились.Намагаючись вийти з першої "кімнати" натрапили на воду. З двох сторін були проходи. Глибина була по пояс, а то й більша. З води постійно виділявся якийсь газ, неприємний на запах, булькало  ??? На цей раз залишили місце, та пішли додому.
В четвер планують йти шукати базу знову, але через жб міст. У пятницю знову в дот, пробувати попасти у інші приміщення.

П.С. Хто хоче з нами на базу, будем раді. Хіба що яка екстренна ситуація. І не погано б дозиметр, бо кажуть що там під базою у 2-3 рази перевищує норму радіоактивний фон.
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #12 : 05.08.2009 01:13:16 »
Атачмент 1-2 ?
У менеі тільки один, але мапи дві.
"1-2" - між цими точками на мапі те, що ви шукаєте :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #13 : 05.08.2009 09:45:06 »
Цитувати
П.С. Хто хоче з нами на базу, будем раді. Хіба що яка екстренна ситуація. І не погано б дозиметр, бо кажуть що там під базою у 2-3 рази перевищує норму радіоактивний фон.

2-3 рази > від фону - то не страшно якшо жити там не будете  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #14 : 05.08.2009 11:38:14 »
Розумію що нічого страшного  ;) , враховуючи те, що норма 14-17 рад. Якщо перевищує у три рази, то 17*3=51.
Променева хвороба починається з 100 рад (100-200 рад перша стадія). Хоча якщо подумати, то ці величини для першої стадії (як памятаю розказували в школі) розроблялись для військових, ще за союзу. А я не військовий, та й здоров'я відповідно у мене не те  ;D
Все ж  таки думаю нічого страшного  :P
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 758
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #15 : 05.08.2009 11:56:41 »
Я вже давно туда планую піти, та покишо ніяк з часом не виходить. На два тижні наперед всьо забито :( певно вже ближче осені туда зїжджу.

На рахунок орієнтування - візьміть з собою хоча б компас і роздруковану карту. Ще краще - GPS, тоді точно знайдете.

ну і на рахунок карти: тут лежать 500м Львівської області, скачайте і матимете досить точне зображення того лісу.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #16 : 05.08.2009 12:12:36 »
   Ти якими одиницями вимірювання користуєшся?! Радами ???  ;D Може із ренгенами перепутав?

1)до твого відому фоновий рівень становить від 5 до 25 мкР (мікроренген/година), за 3 години - маш відповідно від 15 до 75 мкР;
    2) Перша стадія променевої хвороби стартує з 100 Ренген, а не 100 радів  :) ;
    3) Відповідно маємо чає отримання першої стадії променевої хвороби за умов трикратного перевищення природнього фону, грубо: 100 / ( 3*25*10-6) = 100 / 0,000075 = 1333333 год., що становить відповідно 55555,56 днів або 152,207 років - тому й казав, що безпечно при такому фоні. Тепер порахував і стверджую, що жити там можна  :)
    4) Норми розроблялись як для військових так і для населення, причому населення поділялось на три категорії - А (персонал ядерних об'єктів), Б (люди, що не працюють із іонізуючими випромінюваннями, але під час роботи чи проживання на певній території можуть отримати більшу дозу ніж група А. Наприклад села, що росташовані у радіусі 30 км. від атомної електростанції) та В (усе інше населення);
    5) Ось москальський НРБ-99 (від 1999 року), у нас діє такий самий здається - тіко шо перекладений на солов'їну мову  :) ;
    6) А дозик мати варто, можуть бути "плями" від яких "фонить" у сотні разів більше аніж природній фон;  ше може і по альфі світити, жоден дозик кишеньковий її не почує - так шо гумові рукавиці на руки та кульки на ноги - по виході із об'єкту тра нафіг викинути, руки та взуття помити; бету вже деякі кишенькові дозики ловлять, наприклад "чорна" Терра - але бету в режимі пошуку вона не засіче, тра спеціальну кришку знімати і міряти на невеликій відстані від об'єкту дослідження;
    7) Якшо не помиляюсь, радіаційний фон на оглядовому майданчику Чорнобильської АЕС (це там де туристів водять і довго все показують) становить від 600 до 800 мкР/год. І усі живими повертаються без ознак променевої хвороби...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Dimi4

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
    • UASC
« Відповідь #17 : 05.08.2009 12:31:44 »
Справді спутав, дякую що пояснив.  ;D Буває  ;)
З картами вже вияснив, скачав (m_35_49_g.jpg , m_35_49_v.jpg)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #18 : 05.08.2009 12:34:13 »
 Нічого із кожним може статись  :)  А рад це несистемна одиниця, ось тут про неї
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 758
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #19 : 05.08.2009 12:46:34 »
Дякую Інкогніто. Ти спец по радіації. Самому цікаво було почитати :)
Розшарити F VK G+
курча