Автор Тема: Re: До питання про чат на форумі  (Прочитано 1483 рази)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
 :) на BrainFuckці треба писати  :)

Цитувати
це ж уявіть собі, треба (припустімо що у вас, як в нормальних людей, линаксовий/беесдішний сервак а не уиндозний)

Себто Пан хоче сказати, що ми ненормальні? І нормальні web-сервіси під віндою не крутяться?
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

chyapay

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
Re: До питання про чат на форумі
« Відповідь #1 : 23.02.2013 17:54:01 »
Себто Пан хоче сказати, що ми ненормальні? І нормальні web-сервіси під віндою не крутяться?

Пан хоче сказати, що нормальні сервіси на базі PHP на уинді не крутяться, а якщо крутяться то крутяться фуйово (сам маю WAMP на одному з серваків - і виключно ради Quickbooks [чи як я з босом називаю його - FuckDuck] яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Яко же запорука нетролення мною сказаного, ось прошу пруфлинка: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#Servers (дивимось і порівнюємо секції "Unix, Unix-like" та "Microsoft Windows").
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #2 : 23.02.2013 21:54:12 »
Цитувати
яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Яко же запорука нетролення мною сказаного, ось прошу пруфлинка: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#Servers (дивимось і порівнюємо секції "Unix, Unix-like" та "Microsoft Windows").]Пан хоче сказати, що нормальні сервіси на базі PHP на уинді не крутяться, а якщо крутяться то крутяться фуйово (сам маю WAMP на одному з серваків - і виключно ради Quickbooks [чи як я з босом називаю його - FuckDuck] яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Яко же запорука нетролення мною сказаного, ось прошу пруфлинка: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#Servers (дивимось і порівнюємо секції "Unix, Unix-like" та "Microsoft Windows").

Це ж просто геніяльно! Всього найкращого! Від себе раджу споживати більше риби  ;)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 23.02.2013 23:11:48 »

Пан хоче сказати, що нормальні сервіси на базі PHP на уинді не крутяться, а якщо крутяться то крутяться фуйово (сам маю WAMP на одному з серваків - і виключно ради Quickbooks [чи як я з босом називаю його - FuckDuck] яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Кеп, я хоч і лінуксоїд, але й мені ясно, що для окремих задач Windows пропонує найкращі рішення, пруф тому тишщі девелоперів по всьому Львову, що трудяться на того дядька плодячи за великі гроші мульйони стрічок кошерного .NET коду коден день.
Але який стосунок виньдоус має до нашого форуму я так і незрозумів, якось пан Капітан не докапітанив, що для вільного форуму ніхто не стане купувати дискетки в  пана Білі з Редмонда за великі п’єньондзе.
П.С. Більше риби
Розшарити F VK G+

chyapay

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 24.02.2013 03:40:37 »
ну мені написали, я відповів, що тут такого?.. оффтоп звісно, але ж не я один тут оффтоплю і капітаню. П.С. за рибу вельми вдячний, ви її напевне їсте багато.
Розшарити F VK G+

chyapay

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 24.02.2013 18:45:18 »
От коли WS будуть офіційно підтримуватися всіма браузерами, всі асинхронні костилі здохнуть)

дай Джа нашому теляті вовка з’їсти

хоча, WS дійсно непогана ідея..
Розшарити F VK G+