Автор Тема: Re: Центральна Збагачувальна Фабрика (ЦЗФ), Червоноград  (Прочитано 724 рази)

1 гість дивиться цю тему.

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
Я проти школоло на форумі!!! Виженіть його, зобаньте!!! >:(

Погода була радісна і сонячна, але не тут, тут все у вугільній пилюці, навіть повітря. Тому похмуро.

Відразу ж всі подалися втикати на шламовідвал, який вище поточного рівня грунту на надцять метрів, мов яке чудо. Хня. У мене до того фото як мінімум 2-х таких вже було.

Я кажу мов ви куди, там же нічого цікавого, ще й от бачите, зона небезпечна. Але вони пішли.

Тут бачу Roy аж впритул підійшов, кажу мов хіба не міг зумом вичепити, навіщо сніг топчеш.

Він каже мов ні у нього зум не настільки крутий, кажу та що ти триндиш, ще скажи, що у Тебе режиму йомки панорами немає. Каже що немає, ну я від цього взагалі здивувався, кажу мов Ти - незалежний, бть, фотограф, скільки років вже от камерами займаєшся, в незалежних - вже майже три роки, а собі нормальної камери із функцією панорамної зйомки підібрати не можеш, і поєздатим 15-тиіксовим зумом, як у мого ГЕ, наприклад (панорамна зйомка у нього теж є, btw, ще й досить таки непогана я вам всім скажу), а ходиш із якоюсь важкою хреню, ну й пох що у ній матриця як сірникова коробка, це все немає значення, якщо у камері немає функції зйомки панорам. І якщо вона без всіляких там фільтрів не знімає проти сонця. ШО, бть? каже Roy. А я беру і відразу так луп, і зазняв його.

Кажу я навіть калєктівну фатарафію можу зробити, то що 2 пальці об асфальт, Roy же не вірив, як видно з фото. А от тепер, дивися і кусай лікті - всьо, бть вийшло. :P

А ще у мене є функція рибоока, і що я Вам тут всім скажу, якщо то не вбудована відразу в камеру функція, то незважаючи на те яка там у вас матриця, який її розмір і таке інше, це все немає значення, можете відразу віддати цей непотріб Roy’ю.

Крім того ГЕ додає +1500 одиниць для підкорення териконів, про що я вам особисто заявляю, а от від дзеркалки такого і не сподівайтеся - там лише мінуса.

Які мінуса спитаєте Ви, великі скажу Вам я, такі великі, як ото були, що море чорне геть замерзло.

А ріки глибокі геть обміліли.

Хрень всяка разна.

А ще ми полювали на жовтого бегемота.

Ну а під кінць повтикаємо на труби Добротвора, та місцеві.

Дим такий чорний, бо, як на мене, аспірація від вагоноперекидачів не має системи очищення.
І взагалі, я хз де і хворий, чекаю коли охолоне бадяга з нагідок. :'(
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.