Автор Тема: Чернівецьа область, Бункер неподалік від Валякузмінських озер  (Прочитано 1945 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Yan13

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 22
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Нещодавно, вирішив влаштувати вилазку на старий румунський кордон, який ( як уже відомо з назви теми) проходив біля цих самих озер. Основною метою була прогулянка, без всяких сподівань знайти шось більше чим гільза, монета або пряжка.. Прямуючи по давно засипаних листям і гілками окопах, я піднімався у верх лісом, і вибравшись уже фактично на самий край пагорба пішов по ньому. Із знахідок був тільки 1 гудзик, тому я йшов далі у пошуках чогось більш цікавого) І випадково наткнувся на ось цей бункер, який був уже добряче засипаний землею і листвою, усі металеві частини, напевно уже давненько повідривали місцеві жителі або просто мисливці за металом, хоча сама бетонна конструкція в цілком пристойному стані. Пройшовши далі пагорбом ще декілька метрів наткнувся на невелику бетонну плиту, припускаю, що теж від якогось укріплення, але його я так і не знайшов.

p.s.: фото були зробленні на старенький телефон, тому без претеній на якість фото)
Розшарити F VK G+