Автор Тема: Колишня військова частина поблизу Нагірного (Самбірський район)  (Прочитано 3652 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Джел

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 80
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
Тут уже є тема про цю В/Ч  http://wikimapia.org/14933490/pl/b-wyrzutnie-rakiet , але толком ніяких фотографій нема, тому я вирішила закинути. Коли я туди прийшла, мене чекало розчарування, бо ж там справді нема на що дивитися. Хоча ліс там хороший, можна декілька літрів березового соку вкрасти  ;D
Розшарити F VK G+

Джел

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 80
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
Сьогодні вирішила краще оглянути територію і знайшла ось таке. Словом, дивіться фото.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Сьогодні вирішила краще оглянути територію і знайшла ось таке. Словом, дивіться фото.

Схоже на колишнє сховище ядерних боєприпасів, десь між Ралівкою і Сіде в лісі.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 243
    • Перегляд профілю
ангар

Більшість з будівель з попередніх фото зараз вже зруйновані повністю, розібрали на цеглу
Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 243
    • Перегляд профілю
Друга вилазка на ракетну базу, радіації не виявив.(тестував дозиметер Терра мкс 05)
Залишки 2 ангару

Колись це було сховище ядерних боєголовок. Радіація в межах норми.(перевірив). Це все що лишилося від споруд які розміщені вище 14-24 фото з гори.

Засипаний тунель біля сховища ядерних боєголовок. (в глибині була радіація і він доволі довгий)

Мабуть охолоджувальний колектор біля ангару.

Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне