Автор Тема: ангари на знесінні  (Прочитано 10470 разів)

1 гість дивиться цю тему.

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
ангари на знесінні
« : 21.08.2009 17:14:33 »
Привіт всім !
Прямо біля лисої гори є огороджена колючкою територія з ангаром посередині. Далі в бік ШГ теж щось подібне, здається, є. Цікаво що то таке, там що ВЧ колись була ? Я в той ангар заходив - порожньо.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: ангари на знесінні
« Відповідь #1 : 21.08.2009 17:33:03 »
х-з, немаю жодної інформації про це місце. А за інфу дякую
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 21.08.2009 20:10:48 »
Та колись як пили навіть з тими сторожами співали разом. Нічого цікавого там нема. Склади, стоянка техніки, шось до радіостанції.
Розшарити F VK G+
курча

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 21.08.2009 21:25:45 »
зара сторожів нема.
я думаю ви говорите про інше місце, з правого боку від дороги якщо йти з високого замку. А ангар - зліва, без охорони
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #4 : 21.08.2009 21:28:32 »
Ну так, я про той шо справа. В тому шо зліва - не був. Соррі.
Розшарити F VK G+
курча

SOC

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 25.08.2009 23:15:04 »
Здається там вже все попиляли на лом :-X Сам ходив облизувався, але здоровий глузд переважив - якщо красти- то мільйон 8)
  Залишилось кілька ямок, схожих на могили, але скоріше за все просто смітники.
Також там "було помічено" ось такий креатифф(або перформенс, як прийнято у богемних колах):

На 11 годин, 100м від входу туди залишились ще стіни невеликої будівлі, але ні естетичного, ні альпіністьського змісту вони не несуть- ще 1 безкоштовний туалет для відпочиваючих у парку.
Розшарити F VK G+
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #6 : 25.08.2009 23:19:18 »
йой, а на останньому фото на стовпці часом не купа ізоляторів? на око 5 шт. мало бути
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

zelja

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 254
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 25.08.2009 23:29:02 »
шось тіпа того
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #8 : 25.08.2009 23:46:24 »
    коли мій вуйко служив, у нього на частині стояли такі самі по периметру. казав, що були поділені на купу зон і як хто пробував лізти на КПП зразу загорявся вогоньок відповідної дільниці - і наряд зразу туди...екскаватори таким би не огороджували явно...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 26.08.2009 03:52:46 »
До речі на данний момент, там вже того ангару нема, розібрали його, ми компаною пару днів тому там 4 рази проходили, і ніц там не залишилось, тіки все позарастало...
Розшарити F VK G+

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 26.08.2009 08:30:46 »
швидко ж його розібрали... ще цього року його бачив.
Розшарити F VK G+

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 26.08.2009 23:58:26 »
я теж на весні його ще бачів, а вже в липні його не було... а ті противогази залишились від рольової гри по СТАЛКЕРУ, в мене знайомий там грав...
Розшарити F VK G+

Belka

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 17
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 18.11.2009 09:00:17 »
Тепер тут хочуть будувати готель >:(
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 224
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 26.03.2010 20:44:54 »
Вчора побував на цікавому обєкті.Знаходиться він недалеко від Лисої гори,в кінці вулиці Довбуша.Скоріш за все там була якась воєна частина.Вся територія обгороджена колючим дротом і то два рази,тобто два паркана.Вхід туди вільний тому що в багатьох місцях дроту вже нема ;D.На території повний дестрой,але ще в деяких можна найти важкі сталеві труби,які просто ще не встигли стягнути.Саме за це місце мені розповідав знайомий,нібито на цій території існувало якесь підземеля десь по глибині пятиповерхового будинку.Трохи дослідивши це місце нічого,що могло вказувати на підземелля не знайшов.Проте по цілій території дуже багато квадратних ям,десь пів метрової глибини,так і не зрозумів для чого вони були потрібні.
Також знайшов один противогаз,розбитий і нікому не потрібен.А знайшов я його біля бетоної площадки,як вияснилось потім це був ангар,а площадка це все що від нього зосталось.Від мого знайомого взнав,що десь в цьому місці і був вхід в підземеля(можливо і в самому ангарі).
Також знайшов одну зруйновану будівлю в якій була дзюра вниз.Незміг її дослідити бо був в чистому одязі,але думаю нічого цікаво там нема.
Незнаю вірити чи ні моєму знайомому,проте все може бути :).
Вашій увазі пропоную фото яке я наклацав.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1245
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #14 : 26.03.2010 20:51:22 »
В ту дзюру залазив Стінгер, ніц там цікавого не було. Звичайний підвал. Цікаві є азбестові труби, які ведуть з-під землі. І їх там кілька на території, так що може й під землею там щось і є.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #15 : 26.03.2010 20:55:01 »
мій здоровий скептицизм каже - "зожру свою шкарпетку, якшо там шось буде внизу" (земля сі не рахує)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 08.02.2011 00:17:14 »
Сьогодні розмовляв з одним покупцем цікавим, одразу ж обмолвлюся що людина до зустрічі зі мною навіть не чула про наш форум та про нас, не кажучи вже за інформацію на ньому викладену. Одже розговорилися ми за підземелля різні, і людина мені видала цікаву інформацію. Одже буду цитувати Санечку:

Саме за це місце мені розповідав знайомий,нібито на цій території існувало якесь підземеля десь по глибині пятиповерхового будинку.Трохи дослідивши це місце нічого,що могло вказувати на підземелля не знайшов.Проте по цілій території дуже багато квадратних ям,десь пів метрової глибини,так і не зрозумів для чого вони були потрібні.
Також знайшов один противогаз,розбитий і нікому не потрібен.А знайшов я його біля бетоної площадки,як вияснилось потім це був ангар,а площадка це все що від нього зосталось.Від мого знайомого взнав,що десь в цьому місці і був вхід в підземеля(можливо і в самому ангарі).

Там була військова частина в якій знаходилися ближні РЛС, в тих квадратних ямах знаходилася шафи з апаратурою та різні силові ящіки, в ангарі реально був в'їзд під землю, куди спокійно заїздили камазами. Потім цей в'їзд залили бетоном та замурували, вся апаратура знаходилася під землею. Туди від центра міста йшов тунель з маленькою залізницею, такою як на шахтах, де на маленьких вагонетках возили різне добро до одного з частин держрезерва, який в свою чергу знаходився десь в районі між вулицями Довбуша та Лисенка. Мене дуже здивувала ця інформація, тому що вона вже вспливала раніше в нас на форумі, і про тонель до лисої, і про залізницю, і про підземелля в тому районі, можливо варто більш докладно дослідити той район?

Ось знимка з гуглі приблизного району де варто походити, там дуже пересічна місцевість з горою, на якій багато різних загороджених колючим дротом ділянок (принаймні 3 роки тому вони там були), різні стовбчики, труби і тд...
Розшарити F VK G+

Dido

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 36
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 09.02.2011 18:10:29 »
Там було антенне поле КГБ, передавачі стояли деінде. А навпроти строяв їхній автобатальйон. І не спроста, на території автобату стоїть костел св. Войцеха, про котрий я вже писав.
Розшарити F VK G+

bodyabighit

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 116
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 11.04.2016 16:15:34 »
Якось в січні вирішив я сходити на Лису гору, щоб пофотографувати зимові краєвиди. Спускаючись з неї побачив залишки фундаменту і якісь будівлі. Ну і звичайно, що я вирішив заексплорити цю місцину. Одна з перших моїх вилазок.

Розшарити F VK G+