Автор Тема: В осінній ліс,по гриби-ягоди та враження  (Прочитано 4957 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1217
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Сьогодні, в неділю 27 жовтня осінь подарувала нам гарний, теплий сонячний день. І якщо його перевести в цифри Цельсія, то це було 25.

Гріх було кудись не виїхати, в ліс, просто помилуватися золотою осінню, там мабуть чи не останніми теплими промінчиками сонця.
Чим ми і скористались. Прихопили ковбасок, трохи смаколиків і напоїв рушили в сторону пЯніва в компанії Студента, його експлорерної сім'ї, Le-i-3o, Зелі, Блондинки  в кедах, і мене звісно.
Власне Le-i-3o запропонував нам чудовий маршрут, Яворівським національним парком. За що йому честь і хвала.  :)

Приїхавши на місце, розпакувались та рушили до лісу, попутньо оглядаючи безлистий, залитий сонцем ліс.

Зранку ліс виглядав ось так:

Трохи напружувало зір, але серед того було і гарні для зору моменти побачити

Ліс лісом, а от Чорне озеро насправді виглядало чарівно

Де є альтанки

І чисто, тобто без побутового сміття. Гарно, можна якось в майбутньому сюди приїхати.

Недалеко, є братська могила, де поховані українці, поляки, угорці під час першої та другої світової війни. Місце доглянуте.

Піднялись на одну з вершин, щоб оглянути навколишні краєвиди Лелехівки та її озер.

Йдемо далі.

По такому лісі одне задоволення ходити.

А що гриби? Гриби по ходу просування й були, але сухі (опеньки) а інші вже були гнилі.

Було спекотно. Я завідомо не брав жодної штурмовки чи ще чогось теплого, лише футболку. (ну і штани ще)  ;D
Інші змушені були теплий одяг носити десь збоку.

"Оголений" ліс сприяє кращому орієнтуванню, бачачи рельєф

Дівчатка на привальчику  :)

Мужчини йдуть вперед

І раптом, Міша на радостях біжить на гору...і парапара -пам! Біли гриб! Один-одненький.  :)
Овації.

Що ж час йшов за обідню пору, вирішили вертатись на наше пікнікове місце.

Все...грибів немає, ягід теж...

Але ні, не все так просто!

Що тут в корзинці на дні лежить?  ;D

Студент "застиг" на місці. Каже мені - "підійди, глянь що я бачу".
- я думаю, там косуля якась собі, ну кабан, щось порпається в листі.

Каже мені дивись. Ну дивлюсь, бачу таке:

Нічого ж особливого...

Ближче..

Ще ближче...і вуаля - ЗРК-300

Не до грибів тепер, всі подумали. Треба туди  ;D

Якихось пару сотень метрів

І ми вже на найвищій вершині, де розташований діючий ракетний комплекс, з технікою та усілякою інфраструктурою.

По периметру колючий дріт, збоку військова частина з охороною, людьми, тобто ми там були не самі.
Я ж намагався трохи пофоткати об'єкт зблизька, або хоча б з якоїсь високої точки.

Збоку стояли законсервовані обслуговуючі машини.

Включно з тими, які перевозять установку.

Очевидно склад ГСМ

Закинуте футбольне поле

Вирішив вилізти на освітлювальну вилазку, щоб оглянути територію

Установка, звязок,  правіше ще одна

Парк

Приміщення вч

Ну і наскільки зміг, окрема увага комплексу:

Від вікімапії нічого не сховаєш ;)

Дякую всім за увагу. Вибачайте що так мало світлин і інфи.
Злажу з вежі та принагідно всім учасникам ставлю + до карми.

Про ЗРК-300 можна почитати тут.

Обговорення тут.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

zelja

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 255
    • Перегляд профілю
Re: В осінній ліс,по гриби-ягоди та враження
« Відповідь #1 : 28.10.2013 21:19:13 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xL43WWTnHIU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xL43WWTnHIU</a>
Розшарити F VK G+

Le-i-3o

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 163
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 01.11.2013 10:20:10 »
Ось так можна спостерігати обєкт якщо стояти на дорозі між Яновом і Креховом ближче до Янівського ставу.
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 163
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 13.03.2014 17:39:06 »
Я так розумію ось так виглядають самі установки?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zVyJVCWtmAw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zVyJVCWtmAw</a>
Відео зняте на підході до Херсону.
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Student

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 71
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 13.03.2014 18:48:38 »
Так, вони.
Але на мою думку там де ми були дивізіон на базі т72 зроблений - в лісі простіше змінювати стартову позицію.
Ці на колесному ході - повний дівізіон.
Маю надію, що в разі чого дадуть прикурити - по дві ракети на ціль - ітого 12 цілей яки можуть москалі вже списувати в розхід при першому залпі дівізіона.
Розшарити F VK G+

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 13.03.2014 19:03:14 »
На кожен с300 знайдеться своя х58, та й просто  іскандером стрельнути ніхто не заважає, так що не факт що встигнуть по комусь стрельнути, це вже як повезе...
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #6 : 13.03.2014 21:32:22 »
На кожен с300 знайдеться своя х58, та й просто  іскандером стрельнути ніхто не заважає, так що не факт що встигнуть по комусь стрельнути, це вже як повезе...

Чоловіче, будь оптимістом. Маю надію (і щиро вірю в це), що розум переможе: не треба буде у когось стріляти, нікого мочити...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Student

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 71
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 14.03.2014 10:17:23 »
Добрий день.
Тут питання про те, що х58 може снищити рлс комплексу, але наведення ракет комплексу може відбуватися з будь якого обчислювального центру рлс, тобто комплекс може і не мати взагалі рлс як такої на стартовій позиції. Треба зауважити, що в колоні проїхав дівізіон, в якому був тільки один обчислювальний центр з кп, і 4 генераторних станцій, тобто дивізіон висували на підсилення існуючого - там де є бк, там де є зарядні машини-маніпулятори, там де є локатор для малої висоти і багато ще цікавого що є на фотках вище.
А для х58 існує Шилка, яка обовязково прикриває дівізіон, або обєднання дивізіонів пво с300 на малій відстані. В бойових умових с300 знаходиться в тилу, але на момент, так як є такий розвиток подій, то до дівізіона в любому випадку нададуть мінімум 3 шилкі для прикриття на малій і надмалій відстані.
Розшарити F VK G+

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 14.03.2014 16:00:53 »
Чоловіче, будь оптимістом. Маю надію (і щиро вірю в це), що розум переможе: не треба буде у когось стріляти, нікого мочити...
Дуже хочеться що б так воно і було...
Добрий день.
Тут питання про те, що х58 може снищити рлс комплексу, але наведення ракет комплексу може відбуватися з будь якого обчислювального центру рлс, тобто комплекс може і не мати взагалі рлс як такої на стартовій позиції. Треба зауважити, що в колоні проїхав дівізіон, в якому був тільки один обчислювальний центр з кп, і 4 генераторних станцій, тобто дивізіон висували на підсилення існуючого - там де є бк, там де є зарядні машини-маніпулятори, там де є локатор для малої висоти і багато ще цікавого що є на фотках вище.
А для х58 існує Шилка, яка обовязково прикриває дівізіон, або обєднання дивізіонів пво с300 на малій відстані. В бойових умових с300 знаходиться в тилу, але на момент, так як є такий розвиток подій, то до дівізіона в любому випадку нададуть мінімум 3 шилкі для прикриття на малій і надмалій відстані.
Ну РЛС обовязково десь є, якщо не на стартовій позиції то не більше як за пару км від неї, і якщо його знищити весь комплекс стає великою купою металобрухту. Шилка... з люфтваффе цей агрегат безперечно би непогано спарвлявся, але бачити зараз ті шилки, як і зушки в колонах техніки якось печально, збити звичайного штурмовика для них було би непоганим досягненням, а от такі складні цілі як протирадіолокаційні ракети вони зіб'ють хіба що чисто випадково. Надіюсь що в нас все ж с300 прикриватимуть тори чи тунгуски.
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

Student

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 71
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 14.03.2014 17:16:20 »
Відповів у обговоренні, і попрошу модера перенести в обговорення пару постів.
Перепрошую, що тута нафлудили.
Розшарити F VK G+