Грузія, закинуті санаторії

Автор Bottlehunter, 17.11.2013 11:35:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Кілька фото із закинутих санаторіїв, що в м. Кобулеті, Грузія. Розташовані на самісінькому березі моря. Кобулеті в минулому - відомий курорт з унікальним кліматом, в минулому тут лікували хвороби серця. За словами місцевих, інфраструктура була зруйнована під час війни, та так і не відновлена до сьогодні.

Розказати про ці санаторії не маю що, крім банального "був собі санаторій та й загув. Зараз там всередині все розвалене і робите, а ще росте дуже багато грибів-підгазетників. Тому треба вважати, щоб не влізти ногою в шльопанцях."

Загалом же я так і не зміг знайти будь-яких контактів урбан-експлорерів в Грузії. Напевне, то через невміння читати по-грузинськи.  ;)

16 поверхів - і все закинуте. На території ще кілька невисоких будівель. Піднятися на дах можна, не зважаючи на попереджуючі написи кількома мовами. Особливі враження може доставити підйом бетонними сходами без перил із зовнішньої сторони будинку. Я не піднімався, бо був сам, не мав спорядження і хотів повернутися до Галичини цілим і неушкодженим)Ліпнина з будівель, що поручЩе один санаторій, чи щось таке. Без сумніву, найзасраніший об'єкт, на якому мені коли-небудь доводилося бувати. Зверху виглядає на будівлю початку 20-го століття, але нє - всередині типове совкове планування і будматеріали.Похилені ряди крісел в залі невеличкого кінотеатру

Дуже файно, напевно, було колись сидіти на цій терасі і дивитися на море.

Обговорення.
Най жиє Гуцулія!

65 Гості, 0 Користувачів