Автор Тема: Re: Вилазка в бомбосховища на Стрийській  (Прочитано 1913 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Блондинка в кедах

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 135
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
"Шось топікстартер не відписує, або дуже вдало сходив, або дуже невдало ;D "

- Може ще не повернувся  ;)
Розшарити F VK G+

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Вилазка в бомбосховища на Стрийській
« Відповідь #1 : 06.01.2014 21:02:02 »
Я так розумію що пацанчік Fozi трохи збалаболив і не був там, або був та не там, бо пише що в обох бомбарях був, і що там були сліди спроб проникнення, що дещо спанталичує, бо в цій темі топікстартер пише що об"єкт на балансі і що його доглядають, що двері зачинені і тре домовлятись щоби потрапити туди, і я йому чомусь більше вірю, ніж школяреві, який там побував і все "дослідив", але жодного фото не виклав. Прошу або дописувати грунтово і з фотоматеріалом, або не засмічувати форум неінформативними дописами
Розшарити F VK G+

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 07.01.2014 00:48:50 »
Я так розумію що пацанчік Fozi трохи збалаболив і не був там, або був та не там, бо пише що в обох бомбарях був, і що там були сліди спроб проникнення, що дещо спанталичує, бо в цій темі топікстартер пише що об"єкт на балансі і що його доглядають, що двері зачинені і тре домовлятись щоби потрапити туди, і я йому чомусь більше вірю, ніж школяреві, який там побував і все "дослідив", але жодного фото не виклав. Прошу або дописувати грунтово і з фотоматеріалом, або не засмічувати форум неінформативними дописами
1)Був не сам,був з компанією.
2)Я не школяр.
3)Все що там є:поламані двері,купа поламаних досок в середині.
4)Підніми свою дупу і перевір мою інформацію.
Мені вже починають трошки набридати такі "знавці",які про себе самої великої думки.Чому фото нема:тому,що нема що було фотографувати!Почитай відповідь inkognito.Тому,що це не логічно будувати "круте" сховище за 10-20м від жилих будинків.Маєш бажання,давай зустрінемося,зїздимо,я покажу що там зараз є.І повір:ти переконаєшся,що там ніц нема.
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 07.01.2014 01:25:18 »
Цитувати
Підніми свою дупу і перевір мою інформацію.
Мені вже починають трошки набридати такі "знавці",які про себе самої великої думки.

Fozi, на жаль так виглядає, що саме ти про себе занадто високої думки, і зовсім не поважаєш досвідчених користувачів цього ресурсу. Говорити в подібному тоні, притому не знаючи опонента - в нас так не прийнято.
Тому даруй, схоже я був правий, що ти таки помилився ресурсом. Прикро, але з твого боку видно лише хамські висловлювання в сторону користувачів форуму та беззмістовний текст, який не несе в собі корисної інформації.
Тому від мене попередження, а чи воно буде останнім, ми ще побачимо.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 07.01.2014 01:37:44 »
Цитувати
Підніми свою дупу і перевір мою інформацію.
Мені вже починають трошки набридати такі "знавці",які про себе самої великої думки.

Fozi, на жаль так виглядає, що саме ти про себе занадто високої думки, і зовсім не поважаєш досвідчених користувачів цього ресурсу. Говорити в подібному тоні, притому не знаючи опонента - в нас так не прийнято.
Тому даруй, схоже я був правий, що ти таки помилився ресурсом. Прикро, але з твого боку видно лише хамські висловлювання в сторону користувачів форуму та беззмістовний текст, який не несе в собі корисної інформації.
Тому від мене попередження, а чи воно буде останнім, ми ще побачимо.
Roy,я також хочу трішки поваги.І коли на мене наводять наклеп...Це занадто.Я у ввічливому тоні пояснював вище,що там нічого нема.Ресурсом я не помилився.Попередження...хм,це вже на твій розсуд.Але я не бачу своєї провини.Поважати за те що мене школярем називають?Чи балаболом?
Звичайно я його не знаю,але і він мене також.Я не одно разово говорив,що не бажаю ні з ким конфліктів.Розумію,що він старший і так дальше,але треба і молодших поважати.
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Le-i-3o

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 163
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 07.01.2014 01:43:25 »
Фозі, Це не наклепи, а цілком логічні здогадки на основі відсутності фактів.

Нефайно так балакати з поважними дятьками. Тре було шось зазнимкувати) А про твою компанію з якою ти був: то вони тут якусь роль зіграють лише у тому випадку як у полтві на відео, кладучи одну руку на серце а другу на кодекс дігера, присягнуть що були там з тобою ;D
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 07.01.2014 01:47:32 »
Фозі, Це не наклепи, а цілком логічні здогадки на основі відсутності фактів.

Нефайно так балакати з поважними дятьками. Тре було шось зазнимкувати) А про твою компанію з якою ти був: то вони тут якусь роль зіграють лише у тому випадку як у полтві на відео, кладучи одну руку на серце а другу на кодекс дігера, присягнуть що були там з тобою ;D
;D Ну тоді доведеться ще раз їхати на другий кінець міста і знимкувати,що поробиш...
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #7 : 07.01.2014 01:48:56 »
Fozi, так, всі хочуть поваги. Але зрозумій, її треба заслужити. Знаючи дослідника, і до порівняння тебе, з 15- ма повідомленнями сумнівного змісту, висновки можуть бути не в твою користь, розумієш?
Якщо б ти, в даній ситуації, написав звіт, один-другий, нехай навіть без фотографій, до тебе віднеслись б з більшою повагою наші дописувачі.
І упереджене ставлення до твоєї персони розвіялось б дуже швидко, і все б було люкс.
Тому, без образ.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 07.01.2014 01:52:08 »
Fozi, так, всі хочуть поваги. Але зрозумій, її треба заслужити. Знаючи дослідника, і до порівняння тебе, з 15- ма повідомленнями сумнівного змісту, висновки можуть бути не в твою користь, розумієш?
Якщо б ти, в даній ситуації, написав б звіт, один-другий, нехай навіть без фотографій, до тебе віднеслись б з більшою повагою наші дописувачі.
І упереджене ставлення до твоєї персони  розвіялось б дуже швидко, і все б було люкс.
Тому, без образ.
Згідний.Тому на цих вихідних ще раз відвідаю дане місце,і зроблю все як слід.Надіюсь на цьому інцидент вичерпано.
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 07.01.2014 02:12:11 »

1)Був не сам,був з компанією.
2)Я не школяр.
3)Все що там є:поламані двері,купа поламаних досок в середині.
4)Підніми свою дупу і перевір мою інформацію.
Мені вже починають трошки набридати такі "знавці",які про себе самої великої думки.Чому фото нема:тому,що нема що було фотографувати!Почитай відповідь inkognito.Тому,що це не логічно будувати "круте" сховище за 10-20м від жилих будинків.Маєш бажання,давай зустрінемося,зїздимо,я покажу що там зараз є.І повір:ти переконаєшся,що там ніц нема.

1) Мені не цікаво чи ти був сам чи з компанією
2) Ага, звичайно, не школяр

3)ще раз маю великі сумніви, бо хто стане будувати 2 маленькі підземні кімнатки між будинками, які сто пудово будувалися як будинки персоналу заводу, тим більше навпроти КПП, це типічні будівлі часів совка, і якщо є два входи то бомбарі мають бути під будинками, тим більше 300 кв.м, говорить що туди мало поміститися все населення будинку, це був стандарт, а ти кажеш що немає сенсу будувати поруч з житловими будинками.

4) Твоя інформація на разі нічого не вартує. І та, я можу вважати себе в якійсь мірі знавцем, принаймні не останньою людиною на цьому форумі, маю деякий досвід, на форумі з 2009 року і я не бігаю по бомбариках за хабариком, я бачів вже достатньо хабарика в свій час, мені це не цікаво, а от твій нульовий рейтинг говорить про те, що ти ще нічого путнього не представив, ті жалюгідні спроби видати за супер-пупер кошерний бомбік задрипаний смітник і цим похизуватися, не зробив тобі честі, ти прийшов на незнайомий форум до незнайомих людей і одразу почав бикувати показуючи свій "дитячий" максималізм, так робити не треба, ми з тобою пива не пили і по вентшахті не лазили. Тож якщо ти хочеш й надалі приймати участь в житті форума, тобі доведеться прийняти нащі умови, або відправитися туди, куди відправилось багато таких пихатих товарищів, які вважали себе ліпшими та розумнішими за інших. І та, носи з собою завжди фотік, так тобі не доведеться потім виправдовуватися. Ну і ще можеш розказати громаді про супер пупер кошерний бомбік зі стілажами дозіків "Терра" та "Стора" та купою всякого хабара, який ви начеб-то недавно десь хакнули, нам буде дуже цікаво, і думаю ми навіть поплюсуємо тебе за це :)
Розшарити F VK G+

Navara

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 07.01.2014 12:05:09 »
Хах, Fozi бунтує, ще трохи і революція почнется.  ;D ;D ;D
Розшарити F VK G+
Боїшся - не починай, почав - не бійся