Автор Тема: Re: Бункер зв'язку коло Львова (обговорення)  (Прочитано 4723 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Невже там немає чергового?Бо це фактично не можливо залишити такий об'єкт без чергового.Тим більше з усіма цими дурнуватими табличками, що вказують на те,що тут недавно була не одна комісія. В українській армії табличка (або по військовому "бірка" ) вказує на те,що там є її ще на що чіпляти,і воно представляє цінність для Батьківщини.А тут бункер,всі признаки чергового,купа щасливих облич дослідників,і жодного чергового або хоча б подяки.Дивно)

.

Який висновок напрошується?

шо хтось сильно тупить! :-\
Розшарити F VK G+
Pride

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
Re: Бункер зв'язку коло Львова (обговорення)
« Відповідь #1 : 31.12.2013 11:51:35 »
Дуже зацікавив об'єкт,ніхто не хоче туда поїхати?
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Drusja

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 204
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 31.12.2013 13:05:12 »
Чоловіче, ти мабуть жартуєш  ;D
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #3 : 31.12.2013 14:14:32 »

Та їдь на здоровічко, бажаю вдачі!  :) :) :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 01.01.2014 04:37:40 »
Чому?
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 01.01.2014 04:38:45 »

Та їдь на здоровічко, бажаю вдачі!  :) :) :)
Не знаєш в кого можна адрес(координати)взяти?А то про них жодної згадки(((
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 01.01.2014 11:04:08 »
Чому?
Річ у тому, що об'єкт знаходився біля одного із найбільших у Львівській області лайносховищ, і шановне товариство побувало там якраз перед аварійним затопленням. Тепер бункер по вінця повен лайна, допоможе хіба протигівняний костюм (за Ірванцем), і то, нічого там не побачиш. Оскільки розчин лайна у воді є надзвичайно агресивним (напевне тут значення має і негативна енергія, яку воно виводить з організму), то апаратура там прийнята за таку, що не підлягає відновленню, МО забило болт на об'єкт. І Вам раджу.

Натомість є підземелля під Львівським танкоремонтним заводом, і ще одним об'єктом на Рівненщині, кажуть як футбольні поля. Є сенс там поексплорити.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 01.01.2014 13:57:17 »
Чому?
Річ у тому, що об'єкт знаходився біля одного із найбільших у Львівській області лайносховищ, і шановне товариство побувало там якраз перед аварійним затопленням. Тепер бункер по вінця повен лайна, допоможе хіба протигівняний костюм (за Ірванцем), і то, нічого там не побачиш. Оскільки розчин лайна у воді є надзвичайно агресивним (напевне тут значення має і негативна енергія, яку воно виводить з організму), то апаратура там прийнята за таку, що не підлягає відновленню, МО забило болт на об'єкт. І Вам раджу.

Натомість є підземелля під Львівським танкоремонтним заводом, і ще одним об'єктом на Рівненщині, кажуть як футбольні поля. Є сенс там поексплорити.
На форумі щось є про підземелля?
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #8 : 01.01.2014 14:23:45 »
Цитувати
Не знаєш в кого можна адрес(координати)взяти?А то про них жодної згадки(((
Знаю.Проте не скажу.Зрештою, із тих, хто володіє інформацією про розташуваняя - теж ніц не підкаже. Соррі. Проте можеш не засмучуватись: навіть знаючи місцезнаходження об'єкту ти все-єдно не матимеш змоги попасти на оглядини всередину.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Drusja

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 204
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 01.01.2014 15:41:56 »
Чому?

Не хочу тебе розчаровувати, але потрапити туди нереально.
Моя тобі порада почни краще з більш занедбаних сховищ, звісно не розбазарюючи про їх місце розташування і не проводячи екскурсій туди, а потім і сам зрозумієш чуму попасти в оце - нереально.
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #10 : 02.01.2014 00:41:41 »

Це 3,14здєц. "На форумі є щось про підземелля?" В мене нема слів . Левова частка ресурсу власне про них.
Чоловіче, ти не помилився ресурсом? Ходи на "фішкі", там все скажуть-покажуть.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 02.01.2014 08:49:26 »
Цитувати

Це 3,14здєц. "На форумі є щось про підземелля?" В мене нема слів . Левова частка ресурсу власне про них.

Fozi, очевидно, має на увазі підземелля, про які написав Смайл. Тобто під Танковим заводом і десь на Рівненщині. Не варто, імхо, "нападати" на новачка і при будь-якому питанні відсилати читати форум. Зрештою, на то він і форум, щоб спілкуватися і ділитися інформацією та досвідом. А не мінусувати, банити і насміхатися.

Ні, на Експлорері нема інфи про такі підземелля, або я про це не знаю) Є тільки сучасна львівська легенда, що, нібито, Південно-Західний колектор має вихід до Танкового, щоб в разі лихої години евакуювати звідти танки. Але то, швидше за все, неправда.

А щодо бункеру, про який описується в темі: хлопці туди потрапили "по знайомству" і пообіцяли не розповідати, де він є і різні інші деталі. Тому потрапити туди зараз легально дуже складно.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #12 : 02.01.2014 08:54:27 »
Та де, шоб я колись нападав на новачків, навпаки! ;D
Шось злий був, то всьо наслідки НРічного свєта :)

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 265
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 02.01.2014 10:28:43 »
Південно-Західний колектор має вихід до Танкового, щоб в разі лихої години евакуювати звідти танки.

Не тільки у вас цей міф прижився ;D
Розшарити F VK G+

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 02.01.2014 14:03:31 »

Якщо ти не правильно зрозумів мого питання,тобі ніхто не винен.Ресурсом я вже точно не помилився.
Чому?

Не хочу тебе розчаровувати, але потрапити туди нереально.
Моя тобі порада почни краще з більш занедбаних сховищ, звісно не розбазарюючи про їх місце розташування і не проводячи екскурсій туди, а потім і сам зрозумієш чуму попасти в оце - нереально.
Який смисл лазити по роздовбаних,захаращених сховищах?На даний момент я знаю 2 ще більш-менш збережені,в планах ще 3 появився,але все нема часу туди злазити,хоча я впевнений що він збережений,тому що ніяких згадок на форумі про нього нема.
Цитувати

Fozi, очевидно, має на увазі підземелля, про які написав Смайл. Тобто під Танковим заводом і десь на Рівненщині. Не варто, імхо, "нападати" на новачка і при будь-якому питанні відсилати читати форум. Зрештою, на то він і форум, щоб спілкуватися і ділитися інформацією та досвідом. А не мінусувати, банити і насміхатися.

Ні, на Експлорері нема інфи про такі підземелля, або я про це не знаю) Є тільки сучасна львівська легенда, що, нібито, Південно-Західний колектор має вихід до Танкового, щоб в разі лихої години евакуювати звідти танки. Але то, швидше за все, неправда.

А щодо бункеру, про який описується в темі: хлопці туди потрапили "по знайомству" і пообіцяли не розповідати, де він є і різні інші деталі. Тому потрапити туди зараз легально дуже складно.
Новий Рік дає про себе знати,ось люди і бісяться невідомо від чого.На рахунок підземелля,то тут вже треба по копирсатися в книжках і т.д.Можливо щось і найду.
Звісно жаль,що потрапити туди важко,такі сховища рідкість.Можна сказати їх треба заносити в Червону Книгу :)
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 265
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 02.01.2014 14:26:35 »
Цитувати
Який смисл лазити по роздовбаних,захаращених сховищах?На даний момент я знаю 2 ще більш-менш збережені,в планах ще 3 появився,але все нема часу туди злазити,хоча я впевнений що він збережений,тому що ніяких згадок на форумі про нього нема.
Смисл в тому щоби навчитися лазити. Тобі "немає часу" лазити по звичайних бомбарях, а хочеш попасти в повністю робочий ВЗ :D Не подавишся? :) Тим більше якщо водити туда кожного ліпшого то скоро і ВЗ стане не ліпше тих твоїх гнилих бомбарів ;D
Розшарити F VK G+

Блондинка в кедах

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 135
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 02.01.2014 15:00:24 »
Вельмишановний Fozi!

Чи не були б Ви так ласкаві, замість того, щоб захаращувати ресурс даного сайту суперечками з модераторами та форумчанами з набагато вищим рейтингом ніж Ваш, знайти трішки вільного часу, щоб викласти фото з вилазки до легендарного бомбосховища, що знаходиться в подвір’ї однієї з вулиць Франківського району м. Львова і тим самим отримати + до своєї explorerівської карми і повагу колег по хобі?!

Розшарити F VK G+

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 02.01.2014 15:16:51 »
Цитувати
Смисл в тому щоби навчитися лазити. Тобі "немає часу" лазити по звичайних бомбарях, а хочеш попасти в повністю робочий ВЗ :D Не подавишся? :) Тим більше якщо водити туда кожного ліпшого то скоро і ВЗ стане не ліпше тих твоїх гнилих бомбарів ;D
Лазити то я навчився.На рахунок чи я не подавлюсь:запевняю що не подавлюсь.Моїх гнилих бомбарів!?Я не здестроїв ні одне сховище в якому я побував!Так що не треба робити з мене школоту,яка тільки лазить заради того,щоб побухати і поламати!Просто у мене екзамен завтра,і весь вільний час я готуюсь до нього.
Вельмишановний Fozi!

Чи не були б Ви так ласкаві, замість того, щоб захаращувати ресурс даного сайту суперечками з модераторами та форумчанами з набагато вищим рейтингом ніж Ваш, знайти трішки вільного часу, щоб викласти фото з вилазки до легендарного бомбосховища, що знаходиться в подвір’ї однієї з вулиць Франківського району м. Львова і тим самим отримати + до своєї explorerівської карми і повагу колег по хобі?!

Ви також мене зрозумійте.Фото даного об'єкту знаходяться у людей які не бажають розголошувати будь яку інформацію про діячі сховища.Саме ці люди просили щоб Модератора видалити тему.Чому вони не хочуть мені скидувати мені фотографії,я не знаю.Звичайно я буду робити все що в моїх силах і неодмінно Вам скину ці фотографії.
Я ні з ким не збираюсь ні сперечатися,ні тим більше,сваритися.Тому,що поважаю людей,які займаються тим самим що і я.Просто виникло не величке непорозуміння,надіюсь в майбутньому воно не повториться.
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 02.01.2014 15:34:46 »
Спробуйте звідси.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

SHELTER

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 02.01.2014 16:17:24 »
Цитувати
Не потрібно розказувати,що "він не вміє лазити" і мінусовати рейтинг.Перелазили не одне сховище і побували не на одному закинутому об'єкті.І більше половина з них в жахливому стані.
Розшарити F VK G+
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))