Автор Тема: Пасивний дохід. Інвестування в ПАММ-рахунки  (Прочитано 784 рази)

1 гість дивиться цю тему.

RomanMural

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -4
    • Перегляд профілю
СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ НА ІНВЕСТУВАННІ В ПАММ-РАХУНКИ [власний досвід]

Попробую розповісти свою історію, як я почав інвестувати. І що з цього вийшло? У вересні 2013 року в мене була невелика сума грошей, близько $500, яку я хотів задіяти. Ще зі школи я пам’ятаю слова «багаті люди тому і багаті, що їхні гроші на місці не стоять, вони завжди обертаються». Але куди вкласти $500? Депозит в банку це просто збереження грошей, нерухомість.. ну тільки не з такою маленькою сумою. Я почав шукати інформацію в Інтернеті, вибрав ПАММ-рахунки. Десь щось я про них вже чув. Порадившись з людьми та зробивши навпаки, я вибрав декілька привабливих рахунків та вклав гроші. Пройшов не повний місяць і… все спрацювало. Заробив я лише 3.458% за неповний місяць.

Після чого я кожен місяць по мірі можливостей докладав гроші. Враховуючи мої вклади і вже отриманий прибуток (який я реінвестую) мій інвестиційний портфель зараз становить $2 645.25

Прибутковість інвестицій помісячно
Вересень 3.458%
Жовтень 5.01%
Листопад 6.578%
Грудень 0.96%
Січень 6.61%

Середня прибутковість 5% в місяць. Враховуючи складний % за рік очікувана прибутковість близько 80%.

© Роман Мураль
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Добрий модераторський бан на три дни за несанкційоновану рекляму та непідтримку біткоїнів)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!